Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

UKZ - Špičák na Šumavě

Disciplína Slalom Codex 7135
Věková kategorie Žactvo, ženy Kategorie závodu Územní klasifikační závod
Datum 03.02.2018 Technický delegát Libor Špičák
Vypočtená penalizace 106.75 Aplikovaná penalizace 111.75
TD report stáhnout PDF
Zpět na všechny výsledky závodu Tisk
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body
1. 21 605916 MELICHAROVÁ Helena 2003 CZE S 46.73 46.10 1:32.83 111.75
2. 7 505924 BORŮVKOVÁ Lenka 2004 CZE U 49.18 48.42 1:37.60 148.75
3. 24 885123 TOLAROVÁ Dominika 2002 CZE P 49.46 49.57 1:39.03 159.84
4. 23 555508 DVOŘÁČKOVÁ Adéla 2003 CZE K 50.80 48.54 1:39.34 162.24
5. 27 885443 TURČINOVÁ Anna 2002 CZE K 49.09 50.41 1:39.50 163.48
6. 14 885002 MALCOVÁ Natálie 2004 CZE J 51.63 50.27 1:41.90 182.10
7. 11 885955 HARVEY Dana 2005 CZE J 51.35 50.68 1:42.03 183.11
8. 25 885339 KAŠŠÁKOVÁ Anna 2002 CZE K 52.55 50.96 1:43.51 194.59
9. 6 885151 GRÍSNIKOVÁ Mariana 2005 CZE L 52.53 51.93 1:44.46 201.95
10. 9 885166 ŠTÍPKOVÁ Lucie 2005 CZE K 53.63 51.72 1:45.35 208.86
11. 19 886103 LIPAVSKÁ Klára 2002 CZE K 54.86 50.78 1:45.64 211.11
12. 20 555512 DVOŘÁČKOVÁ Beata 2003 CZE K 53.26 52.47 1:45.73 211.80
13. 13 885653 TRUBKOVÁ Agáta 2005 CZE L 54.08 51.69 1:45.77 212.11
14. 16 886184 NĚMCOVÁ Nela 2004 CZE L 54.54 51.32 1:45.86 212.81
15. 4 885169 KRAJNÍKOVÁ Valentýna 2005 CZE K 53.75 52.29 1:46.04 214.21
16. 26 885872 MODROKOVÁ Michaela 2002 CZE K 54.50 52.46 1:46.96 221.34
17. 18 886310 CHUDOBOVÁ Karolína 2005 CZE S 55.02 52.45 1:47.47 225.30
18. 1 885569 STREJCOVÁ Miroslava 2004 CZE S 54.36 53.27 1:47.63 226.54
19. 22 705104 ČERVENÁ Natalie 2003 CZE P 51.42 56.41 1:47.83 228.09
20. 29 885506 ŘEZBOVÁ Veronika 2002 CZE C 54.47 54.12 1:48.59 233.99
21. 17 885189 FEJFAROVÁ Milena 2004 CZE S 55.70 53.03 1:48.73 235.07
22. 10 885445 ČESÁKOVÁ Eliška 2004 CZE K 55.28 54.17 1:49.45 240.66
23. 2 886076 PÁNKOVÁ Nela 2004 CZE B 56.25 55.82 1:52.07 260.98
24. 3 885610 ČESÁKOVÁ Ivana 2005 CZE K 58.94 56.47 1:55.41 286.88
25. 5 885729 TULACHOVÁ Anna 2005 CZE S 59.05 57.20 1:56.25 293.40
26. 30 885355 HAJŽMANOVÁ Kateřina 2003 CZE P 56.55 1:25.51 2:22.06 493.58
Nestartovaly v 1. kole  
  28 886045 FIKEJZOVÁ Veronika 2003 CZE C    
Nestartovaly v 2. kole  
  8 885338 ŠIMONKOVÁ Terezie 2004 CZE K    
Diskvalifikovány v 1. kole  
  12 885647 ŽEŽULKOVÁ Magdaléna 2005 CZE A    
Diskvalifikovány v 2. kole  
  15 885480 NOVÁČKOVÁ Michaela 2004 CZE U    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Toyota

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Mölltaler Gletscher Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski
Buff

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz