Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

UKZ - Špičák na Šumavě

Disciplína Slalom Codex 2142
Věková kategorie Žactvo, muži Kategorie závodu UKZ
Datum 13.01.2018 Technický delegát Libor Špičák
Vypočtená penalizace 72.92 Aplikovaná penalizace 77.92
TD report stáhnout PDF
Zpět na všechny výsledky závodu Tisk
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body
1. 1 410513 SULOVSKÝ Mikuláš 2004 CZE L 44.43 43.99 1:28.42 120.62
2. 13 700535 MAXA Adam 2004 CZE P 47.44 44.22 1:31.66 148.57
3. 9 770629 MACHOŇ Petr 2004 CZE C 45.82 46.54 1:32.36 154.60
4. 5 770325 VOVES Jan 2005 CZE P 45.97 47.28 1:33.25 162.28
5. 10 770901 KRÁL Tomáš 2004 CZE P 47.48 48.03 1:35.51 181.78
6. 6 770188 JANOUŠEK Martin 2004 CZE C 48.03 47.59 1:35.62 182.72
7. 7 700536 ŠEVČÍK Jiří 2004 CZE P 47.21 48.62 1:35.83 184.54
8. 36 770181 HLADÍK. Adam 2005 CZE P 49.17 48.05 1:37.22 196.53
9. 12 770948 TASCHNER Filip 2004 CZE L 48.77 48.54 1:37.31 197.30
10. 15 770789 KRAPA Jakub 2005 CZE B 48.87 49.35 1:38.22 205.15
11. 11 770488 ČERMÁK Robin 2005 CZE B 49.20 50.09 1:39.29 214.38
12. 8 770232 KRISTL Vlastimil 2005 CZE A 48.91 51.15 1:40.06 221.02
13. 21 770381 LOOS Jan 2005 CZE C 50.53 50.25 1:40.78 227.23
14. 26 770179 PEŠÁK Martin 2005 CZE B 50.83 50.25 1:41.08 229.82
15. 29 770438 ANDĚL Jakub 2005 CZE P 51.72 49.72 1:41.44 232.93
16. 19 770787 NOVOTNÝ Jakub 2005 CZE B 51.65 51.38 1:43.03 246.64
17. 17 770475 SKRUŠNÝ David 2005 CZE B 47.14 56.26 1:43.40 249.83
18. 24 770715 VOKÁČ Šimon 2005 CZE P 53.99 53.93 1:47.92 288.82
19. 32 770235 DOSEDĚL František 2005 CZE A 53.69 54.35 1:48.04 289.86
20. 18 770613 SZMARAGOWSKI David 2005 CZE C 58.71 51.12 1:49.83 305.30
21. 23 770564 TURČIN Jan 2004 CZE K 51.49 59.97 1:51.46 319.36
22. 25 772024 HETH Filip 2005 CZE A 56.60 54.87 1:51.47 319.44
23. 28 770431 ŠTĚŘÍK Jan 2005 CZE K 55.19 56.71 1:51.90 323.15
24. 37 770608 ŽÁK Adam 2005 CZE M 57.12 56.96 1:54.08 341.96
25. 16 770382 PLCH Jiří 2005 CZE C 59.67 54.68 1:54.35 344.29
26. 35 770254 SEDLÁČEK Jakub 2005 CZE A 58.22 56.80 1:55.02 350.07
27. 30 770219 KÖRFER Tobiáš 2005 CZE K 58.56 57.52 1:56.08 359.21
28. 27 770161 RYŠAVÝ Josef 2005 CZE U 58.76 58.82 1:57.58 372.15
29. 14 770732 DVOŘÁK David 2004 CZE L 49.66 1:11.19 2:00.85 400.35
30. 33 770742 KŘIKLAVA Adam 2004 CZE K 1:05.61 1:05.55 2:11.16 489.29
31. 20 772358 KOUBA Daniel 2004 CZE K 1:17.00 54.96 2:11.96 496.19
32. 34 770241 KABÁTNÍK Mikuláš 2005 CZE L 1:23.41 48.96 2:12.37 499.72
33. 4 770330 NOVÁK David 2005 CZE M 1:27.85 50.41 2:18.26 550.53
34. 2 700537 ŠPIČÁK Vojtěch 2004 CZE P 1:36.04 54.19 2:30.23 653.78
Nedokočili 2. kolo  
  31 770725 KOMÁREK Jan 2005 CZE B    
  22 770698 KŘÍŽ Filip 2004 CZE K    
Nestartovali v 2. kole  
  3 770113 HOTOVÝ Gustav 2004 CZE U    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler