Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

UKZ - Špičák na Šumavě

Disciplína Obří slalom Codex 2145
Věková kategorie Žactvo, muži Kategorie závodu Územní klasifikační závod
Datum 14.01.2018 Technický delegát Libor Špičák
Vypočtená penalizace 76.55 Aplikovaná penalizace 81.55
TD report stáhnout PDF
Zpět na všechny výsledky závodu Tisk
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body
1. 8 410513 SULOVSKÝ Mikuláš 2004 CZE L 42.85 44.13 1:26.98 81.55
2. 13 700535 MAXA Adam 2004 CZE P 43.21 44.11 1:27.32 85.38
3. 38 110618 VACEK Kristián 2003 CZE A 42.93 44.50 1:27.43 86.62
4. 40 990995 DOSTÁL Václav 2003 CZE C 41.88 46.93 1:28.81 102.17
5. 55 770408 KOZMA Jakub 2003 CZE K 44.63 44.91 1:29.54 110.39
6. 44 770778 RUML Matěj 2002 CZE P 44.83 45.12 1:29.95 115.01
7. 48 770215 KÜHNL Adam 2003 CZE K 44.95 45.03 1:29.98 115.35
8. 4 700536 ŠEVČÍK Jiří 2004 CZE P 44.46 45.70 1:30.16 117.38
9. 41 550513 HAVELKA Daniel 2002 CZE K 44.73 45.68 1:30.41 120.20
10. 27 772234 MINAŘÍK Josef 2004 CZE P 44.40 46.08 1:30.48 120.98
11. 7 770381 LOOS Jan 2005 CZE C 44.70 46.01 1:30.71 123.58
12. 3 770188 JANOUŠEK Martin 2004 CZE C 45.17 45.70 1:30.87 125.38
13. 39 600911 DOLEŽAL Tomáš 2003 CZE S 45.04 45.86 1:30.90 125.72
14. 43 770600 BERAN Patrik 2003 CZE L 45.77 45.21 1:30.98 126.62
15. 51 770312 DRHA Tadeáš 2002 CZE C 45.30 46.34 1:31.64 134.05
16. 5 770475 SKRUŠNÝ David 2005 CZE B 45.92 46.15 1:32.07 138.90
17. 15 770241 KABÁTNÍK Mikuláš 2005 CZE L 44.82 47.60 1:32.42 142.84
18. 46 770105 MORAVEC Matěj 2003 CZE L 46.36 46.36 1:32.72 146.22
19. 6 770113 HOTOVÝ Gustav 2004 CZE U 46.65 47.12 1:33.77 158.05
20. 12 770948 TASCHNER Filip 2004 CZE L 46.21 47.61 1:33.82 158.62
21. 49 220366 SEITZ Lukáš 2003 CZE T 46.14 48.00 1:34.14 162.22
22. 18 770330 NOVÁK David 2005 CZE M 46.29 47.87 1:34.16 162.45
23. 14 770232 KRISTL Vlastimil 2005 CZE A 46.51 47.90 1:34.41 165.26
24. 2 770629 MACHOŇ Petr 2004 CZE C 48.21 46.37 1:34.58 167.18
25. 36 770168 ANDRÝS Kryštof 2002 CZE B 46.93 48.04 1:34.97 171.57
26. 11 772358 KOUBA Daniel 2004 CZE K 46.81 48.24 1:35.05 172.47
27. 30 770438 ANDĚL Jakub 2005 CZE P 46.10 49.00 1:35.10 173.04
28. 17 700537 ŠPIČÁK Vojtěch 2004 CZE P 47.47 47.84 1:35.31 175.40
29. 23 770181 HLADÍK. Adam 2005 CZE P 46.61 48.80 1:35.41 176.53
30. 58 700531 KORYŤÁK Kristián 2002 CZE P 47.24 48.43 1:35.67 179.46
31. 21 770179 PEŠÁK Martin 2005 CZE B 47.48 48.53 1:36.01 183.29
32. 19 770235 DOSEDĚL František 2005 CZE A 47.78 48.93 1:36.71 191.18
33. 9 770488 ČERMÁK Robin 2005 CZE B 47.29 49.43 1:36.72 191.29
34. 83 770732 DVOŘÁK David 2004 CZE L 47.62 49.52 1:37.14 196.02
35. 16 770725 KOMÁREK Jan 2005 CZE B 47.29 50.00 1:37.29 197.71
36. 50 770178 VANĚK Tobiáš 2003 CZE B 48.21 49.71 1:37.92 204.81
37. 20 770564 TURČIN Jan 2004 CZE K 48.94 51.62 1:40.56 234.56
38. 34 770254 SEDLÁČEK Jakub 2005 CZE A 50.32 52.61 1:42.93 261.26
39. 54 770562 DLABAČ Marek 2003 CZE K 51.09 52.17 1:43.26 264.98
40. 35 770161 RYŠAVÝ Josef 2005 CZE U 51.70 52.89 1:44.59 279.96
41. 52 770534 VLASATÝ Jakub 2003 CZE C 52.14 53.72 1:45.86 294.27
42. 53 770561 JIRKOVSKÝ Filip 2003 CZE K 52.18 54.15 1:46.33 299.57
43. 29 770431 ŠTĚŘÍK Jan 2005 CZE K 51.02 56.24 1:47.26 310.04
44. 33 772024 HETH Filip 2005 CZE A 53.98 53.40 1:47.38 311.40
45. 31 770219 KÖRFER Tobiáš 2005 CZE K 56.71 58.48 1:55.19 399.39
46. 32 770742 KŘIKLAVA Adam 2004 CZE K 1:00.43 1:01.03 2:01.46 470.03
Nedokočili 1. kolo  
  37 770101 HAVEL Tomáš 2003 CZE L    
  26 770608 ŽÁK Adam 2005 CZE M    
Nedokočili 2. kolo  
  57 772397 ČIHOVSKÝ Šimon 2003 CZE C    
  10 770901 KRÁL Tomáš 2004 CZE P    
  22 770698 KŘÍŽ Filip 2004 CZE K    
Nestartovali v 1. kole  
  1 770325 VOVES Jan 2005 CZE P    
Diskvalifikováni v 1. kole  
  56 772503 FLÍDR Matyáš 2003 CZE K    
  45 772210 PLACHÝ Marek 2003 CZE K    
  24 770715 VOKÁČ Šimon 2005 CZE P    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Toyota

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Mölltaler Gletscher Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI Mico POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski
Buff

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz