Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

UKZ - Špičák na Šumavě

Disciplína Obří slalom Codex 7145
Věková kategorie Žactvo, ženy Kategorie závodu Územní klasifikační závod
Datum 14.01.2018 Technický delegát Libor Špičák
Vypočtená penalizace 56.88 Aplikovaná penalizace 61.88
TD report stáhnout PDF
Zpět na všechny výsledky závodu Tisk
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body
1. 37 885149 ZEMANOVÁ Nicole 2005 CZE P 43.16 44.31 1:27.47 61.88
2. 1 885473 SMOLÍKOVÁ Natálie 2005 CZE L 44.46 45.73 1:30.19 92.35
3. 15 885143 ŠPAČKOVÁ Nela 2005 CZE B 44.55 45.74 1:30.29 93.47
4. 19 885146 JANDOVÁ Kateřina 2005 CZE P 44.59 46.14 1:30.73 98.40
5. 10 755408 ŘEHOUŠKOVÁ Amálie 2004 CZE C 44.68 46.18 1:30.86 99.86
6. 18 885148 VANIŠOVÁ Ema 2005 CZE P 44.35 46.60 1:30.95 100.87
7. 7 885124 ZÍKOVÁ Eliška 2004 CZE P 44.51 46.58 1:31.09 102.44
8. 4 885191 KABÁTNÍKOVÁ Viktorie 2005 CZE L 44.51 46.75 1:31.26 104.34
9. 14 885198 SLOVÁČKOVÁ Tereza 2004 CZE B 44.68 46.69 1:31.37 105.57
10. 27 505924 BORŮVKOVÁ Lenka 2004 CZE U 45.21 46.33 1:31.54 107.48
11. 3 885953 MIKULÍKOVÁ Tereza 2004 CZE B 45.61 46.09 1:31.70 109.27
12. 25 885169 KRAJNÍKOVÁ Valentýna 2005 CZE K 43.10 48.73 1:31.83 110.73
13. 29 705533 ALTMANNOVÁ Kateřina 2004 CZE P 45.36 47.10 1:32.46 117.79
13. 12 885168 SOUKUPOVÁ Natálie 2005 CZE K 46.12 46.34 1:32.46 117.79
15. 23 885057 KRÁČMEROVÁ Tereza 2005 CZE H 46.12 46.74 1:32.86 122.27
16. 5 755305 MATOUŠOVÁ Štěpánka 2005 CZE C 47.09 46.36 1:33.45 128.88
17. 35 885356 NOVÁČKOVÁ Karolína 2005 CZE P 46.91 47.90 1:34.81 144.12
18. 13 885142 ŠOJATOVÁ Sandra 2004 CZE B 47.54 47.31 1:34.85 144.56
19. 11 885201 MŰLLEROVÁ Marie 2005 CZE T 47.31 47.91 1:35.22 148.71
20. 17 885002 MALCOVÁ Natálie 2004 CZE J 47.03 48.24 1:35.27 149.27
21. 2 885454 STRAČÁROVÁ Aneta 2005 CZE B 47.22 48.44 1:35.66 153.64
22. 16 886076 PÁNKOVÁ Nela 2004 CZE B 44.99 50.74 1:35.73 154.42
23. 22 885151 GRÍSNIKOVÁ Mariana 2005 CZE L 47.19 48.92 1:36.11 158.68
24. 21 885338 ŠIMONKOVÁ Terezie 2004 CZE K 47.54 48.64 1:36.18 159.47
25. 24 885653 TRUBKOVÁ Agáta 2005 CZE L 47.71 49.98 1:37.69 176.38
26. 28 885445 ČESÁKOVÁ Eliška 2004 CZE K 49.56 50.34 1:39.90 201.14
27. 20 885682 TUPCOVÁ Klára 2004 CZE A 49.43 51.40 1:40.83 211.56
28. 33 885836 DRHOVÁ Berenika 2005 CZE C 50.87 51.99 1:42.86 234.31
29. 34 755705 DOSTÁLOVÁ Anna 2005 CZE C 51.69 52.66 1:44.35 251.00
30. 36 885610 ČESÁKOVÁ Ivana 2005 CZE K 54.31 54.04 1:48.35 295.82
Nedokočily 2. kolo  
  6 885121 HAVLOVÁ Veronika 2005 CZE L    
Diskvalifikovány v 2. kole  
  26 885955 HARVEY Dana 2005 CZE J    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler