Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

MADEJA SPORT CUP 2018 - Dolní Morava

Disciplína Obří slalom Codex 2174
Věková kategorie Přípravka, muži Kategorie závodu Přípravka a předžactvo
Datum 03.02.2018 Technický delegát
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově MSC
1. 66 770929 VACEK Ludvík 2008 CZE B 40.88 - 40.88 50
2. 65 772304 KAŠING Oliver 2008 CZE T 41.24 - 41.24 45
3. 58 770840 BITTA Adam 2008 CZE T 41.65 - 41.65 40
4. 60 772016 PŘIBYL Zdeněk 2008 CZE T 42.19 - 42.19 36
5. 61 772158 RYCEK Kryštof 2008 CZE T 42.49 - 42.49 33
6. 62 770992 SOBOTKA Daniel 2008 CZE B 42.52 - 42.52 30
7. 69 770852 MICHAL Tomáš 2008 CZE T 42.67 - 42.67 28
8. 67 770776 NAVRÁTIL David 2008 CZE T 43.14 - 43.14 26
9. 102 772270 VOSLÁŘ Daniel 2009 CZE B 43.19 - 43.19 24
10. 71 770847 KOHOUTEK Tomáš 2008 CZE M 43.27 - 43.27 22
11. 88 772266 GROSS Matyáš 2008 CZE B 43.36 - 43.36 20
12. 83 772267 FRIML Jan 2009 CZE B 43.37 - 43.37 19
13. 63 770708 ČAGAN Ondřej 2008 CZE T 43.39 - 43.39 18
14. 70 770926 SKALIČKA Jiří 2008 CZE Z 44.16 - 44.16 17
15. 82 772136 CHROUSTOVSKÝ David 2009 CZE J 44.18 - 44.18 16
16. 202 772213 MARTÍNEK Lukáš 2008 CZE Z 44.70 - 44.70 15
17. 64 772017 BABIŠ Vojtěch 2008 CZE T 45.24 - 45.24 14
18. 105 772271 CIMMER František 2009 CZE B 45.68 - 45.68 13
19. 98 770967 CARDA Jakub 2008 CZE B 46.25 - 46.25 12
20. 68 772456 BAHENSKÝ Daniel 2009 CZE T 46.64 - 46.64 11
21. 75 772446 ŽIŠKA Matěj 2009 CZE Z 47.00 - 47.00 10
22. 59 772432 JAHODA Štěpán 2011 CZE Z 47.10 - 47.10 9
23. 99 772186 POSLUŠNÝ Ondřej 2009 CZE E 47.63 - 47.63 8
24. 57 772106 PAVLÍČEK Jakub 2008 CZE Z 48.11 - 48.11 7
25. 81 772174 BARTOŠ Jan 2008 CZE J 48.87 - 48.87 6
26. 77 772328 DVOŘÁK Tomáš 2008 CZE Z 49.32 - 49.32 5
27. 80 772193 ZONEK Jáchym 2009 CZE T 49.33 - 49.33 4
28. 104 772557 PEŠL Jan 2009 CZE Z 49.40 - 49.40 3
29. 90 772599 PÍSAŘÍK Filip 2008 CZE J 49.45 - 49.45 2
30. 100 772455 SVOBODA Vít 2010 CZE B 49.70 - 49.70 1
31. 72 772330 OBDRŽÁLEK Tobiáš 2008 CZE Z 50.08 - 50.08
32. 95 772178 PŘIBYL Šimon 2010 CZE T 50.25 - 50.25
33. 94 772453 KOVÁŘ Matěj 2010 CZE B 50.81 - 50.81
34. 74 772222 HLADKÝ Richard 2009 CZE B 51.40 - 51.40
35. 103 772265 ŠIMONEK Jan 2008 CZE B 51.71 - 51.71
36. 79 772177 ZONEK Vojtěch 2010 CZE T 51.98 - 51.98
37. 85 772479 ŠELIGA Jakub 2010 CZE T 54.32 - 54.32
38. 84 772496 HOŘICKÝ Martin 2010 CZE B 54.67 - 54.67
39. 78 772231 VEČEREK Tobiáš Jan 2008 CZE T 55.07 - 55.07
40. 96 772584 ZAJÍC Matyáš 2009 CZE B 55.09 - 55.09
41. 86 772563 KOŘÉNEK Richard 2010 CZE T 56.12 - 56.12
42. 101 772526 PAVLISKA Oliver 2011 CZE T 56.42 - 56.42
43. 87 772306 HULA Ondřej 2010 CZE T 56.71 - 56.71
44. 89 772476 ZAJÍC Jan 2010 CZE Z 1:04.66 - 1:04.66
Nedokočili 1. kolo  
  73 772221 HLADKÝ Bruno 2009 CZE B    
  97 772458 LIŠKA Petr 2010 CZE Z    
  91 772564 ŽENÍŠEK Ondřej 2009 CZE B    
Diskvalifikováni v 1. kole  
  93 772604 GURECKÝ Jan 2008 CZE Z    
  92 772478 VÁCLAVÍK Marek 2010 CZE Z    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Toyota

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Mölltaler Gletscher Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI Mico POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski
Buff

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz