Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

FIS Špindleruv Mlýn - Špindleruv Mlýn

Disciplína Sjezd Codex 0879
Věková kategorie Dospělí, muži Kategorie závodu NC
Datum 16.01.2018 Technický delegát Šoltýs Michal
Vypočtená penalizace 23.55 Aplikovaná penalizace 25.55
TD report schváleno FIS TD
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body ČP
1. 19 54117 HOERL Christopher 1989 MDA 1:02.75 1:04.38 2:07.13 25.55
2. 26 150743 BERNDT Ondřej 1988 CZE L 1:02.69 1:04.74 2:07.43 28.50 100
3. 22 102271 HUDEC Jan 1981 CZE M 1:03.29 1:05.09 2:08.38 37.84 80
4. 16 304069 SUGAI Kan 1993 JPN 1:03.28 1:05.58 2:08.86 42.56
5. 27 151237 KLINSKÝ Tomáš 1998 CZE H 1:03.99 1:05.07 2:09.06 44.53 60
6. 20 240142 SZOLLOS Benjamin 1996 HUN 1:04.44 1:04.65 2:09.09 44.82
7. 15 660021 DANILOCHKIN Yuri 1991 BLR 1:04.11 1:05.03 2:09.14 45.31
8. 24 240148 SZOLLOS Barnabas 1998 HUN 1:04.35 1:04.95 2:09.30 46.89
9. 9 550078 OPMANIS Elvis 1997 LAT 1:04.60 1:05.05 2:09.65 50.33
10. 6 151287 MILATA Jiří 2000 CZE T 1:04.16 1:05.72 2:09.88 52.59 50
11. 1 151205 DADEJÍK Marek 1997 CZE H 1:03.91 1:06.13 2:10.04 54.16 45
12. 25 151110 ŠTĚPÁN Martin 1995 CZE S 1:05.42 1:04.85 2:10.27 56.42 40
13. 30 151215 FOREJTEK Filip 1997 CZE H 1:03.73 1:06.60 2:10.33 57.01 36
14. 12 151203 BENC Patrik 1997 CZE L 1:04.89 1:05.80 2:10.69 60.55 32
15. 14 270047 MC MILLAN Patrick 1991 IRL 1:05.24 1:05.46 2:10.70 60.65
16. 5 151292 PROVAZNIK Adam 2000 CZE U 1:04.04 1:06.89 2:10.93 62.91 29
17. 21 151154 SKOŘEPA Jan 1996 CZE A 1:05.29 1:06.14 2:11.43 67.83 26
18. 36 700973 BALÁŽ Filip 2001 SVK 1:06.06 1:06.04 2:12.10 74.42
19. 13 460122 STEFANESCU Alexandru Stefan 1999 ROU 1:05.57 1:06.58 2:12.15 74.91
20. 8 151173 KRÁL Petr 1996 CZE L 1:05.55 1:06.62 2:12.17 75.11 24
21. 35 151225 ŠEVELA Petr 1998 CZE Z 1:06.47 1:06.12 2:12.59 79.24 22
22. 39 151278 PŘIKRYL František 2000 CZE M 1:06.38 1:06.34 2:12.72 80.51 20
23. 49 700982 SANITRÁR Ján 2001 SVK 1:06.54 1:06.33 2:12.87 81.99
24. 4 151284 KOULA Jan 2000 CZE H 1:05.79 1:07.16 2:12.95 82.77 18
25. 42 151316 KLÍMA Adam 2001 CZE B 1:06.36 1:07.06 2:13.42 87.40 16
26. 2 430629 KUBALA Robert 1992 POL 1:06.05 1:07.64 2:13.69 90.05
27. 33 151229 MÜLLER Marek 1998 CZE P 1:07.24 1:06.73 2:13.97 92.80 15
28. 11 151263 FIALA Eduard 1999 CZE A 1:06.85 1:07.17 2:14.02 93.30 14
29. 10 700957 KATRENIČ Frederik 1999 SVK 1:06.78 1:07.33 2:14.11 94.18
30. 44 151324 ZÁHORSKÝ Lukáš 2001 CZE B 1:07.37 1:07.59 2:14.96 102.54 13
31. 40 151129 VAŠULÍN Marek 1995 CZE B 1:07.78 1:07.51 2:15.29 105.78 12
32. 31 151295 MALKUS David 2000 CZE A 1:08.11 1:08.65 2:16.76 120.24 11
33. 29 550087 ZVEJNIEKS Davis 1998 LAT 1:09.15 1:08.17 2:17.32 125.74
34. 47 700978 BOTKA Filip 2001 SVK 1:08.61 1:08.89 2:17.50 127.51
35. 28 700956 JAROŠČÁK Miroslav 1999 SVK 1:09.10 1:08.50 2:17.60 128.50
36. 50 151317 BLÁHA Matěj 2001 CZE H 1:09.27 1:08.67 2:17.94 131.84 10
37. 23 700955 POLOMČÁK Daniel 1999 SVK 1:08.99 1:09.20 2:18.19 134.30
38. 32 550096 CERNEVSKIS Kristers 1999 LAT 1:09.38 1:10.05 2:19.43 146.49
39. 38 151336 ŘIVNÁČ Vojtěch 2001 CZE A 1:10.30 1:11.41 2:21.71 168.91 9
40. 43 700981 KASANICKÝ Adam 2001 SVK 1:11.36 1:11.76 2:23.12 182.77
41. 41 151346 VRABEC Ondřej 2001 CZE H 1:13.68 1:12.50 2:26.18 212.86 8
42. 45 151269 POLEDŇÁK Petr 1999 CZE T 1:13.05 1:13.85 2:26.90 219.94 7
43. 34 400288 LALIC Darko 1980 NED 1:18.57 1:20.06 2:38.63 335.27
Nedokočili 1. kolo    
  3 150852 WALIGORA Michael 1990 CZE T      
Nedokočili 2. kolo    
  17 151289 NOVÁK Oskar 2000 CZE B      
Nestartovali v 1. kole    
  18 151204 ČERVINKA Adam 1997 CZE H      
  48 430809 MATULKA Jakub 2000 POL      
  46 151341 NOSEK Samuel 2001 CZE L      
  37 151342 SAMOHEL Richard 2001 CZE L      
  7 150999 VAVŘINEC Jan 1983 CZE A      

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler