Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

Stoeckli cup - Černý Důl

Disciplína Obří slalom Codex 2186
Věková kategorie Žactvo, muži Kategorie závodu Územní klasifikační závod
Datum 10.03.2018 Technický delegát Luboš Dlabola
Vypočtená penalizace 42.96 Aplikovaná penalizace 47.96
TD report stáhnout PDF
Zpět na všechny výsledky závodu Tisk
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body SC
1. 159 770617 ZÍTKA Jakub 2002 CZE J 44.33 44.64 1:28.97 47.96
2. 14 770339 KUČERA Vojtěch 2004 CZE H 44.59 45.14 1:29.73 56.33
3. 163 320510 FLEISCHER Leonard 2002 CZE H 45.62 44.73 1:30.35 63.16
4. 156 770080 MORÁVEK Roman 2002 CZE H 45.76 44.72 1:30.48 64.59
5. 151 110727 PAJER Matěj 2002 CZE H 45.20 45.34 1:30.54 65.25
6. 158 750308 ŠEC Jorik 2003 CZE A 46.09 44.89 1:30.98 70.10
7. 168 220702 KOLÁŘ Martin 2002 CZE M 45.82 45.48 1:31.30 73.62
8. 7 770340 PODHORSKÝ Matěj 2004 CZE H 45.31 46.39 1:31.70 78.03
9. 164 110618 VACEK Kristián 2003 CZE A 47.25 45.93 1:33.18 94.33
10. 13 770859 HROUDA František 2004 CZE H 47.03 46.81 1:33.84 101.60
11. 15 770296 JAVŮREK Viktor 2004 CZE H 47.10 47.24 1:34.34 107.11
12. 167 100018 BERGER Ondřej 2002 CZE H 47.98 47.50 1:35.48 119.67
13. 2 770274 GLATT Matouš 2005 CZE E 47.53 48.03 1:35.56 120.55
14. 171 772015 ZELENÝ Samuel Jan 2003 CZE B 48.05 47.93 1:35.98 125.17
15. 18 770497 FLANDERKA Aleš 2004 CZE U 48.07 48.04 1:36.11 126.61
16. 23 770771 HAJDUČEK Tomáš 2005 CZE T 48.09 48.32 1:36.41 129.91
17. 169 770135 ŠITINA Tomáš 2003 CZE H 48.46 48.25 1:36.71 133.22
18. 31 770273 ENT Lukáš 2004 CZE E 48.46 48.69 1:37.15 138.06
19. 192 310110 KARLÍK Vojta 2004 CZE H 48.58 48.89 1:37.47 141.59
20. 36 770166 ANTON Bohdan 2004 CZE H 48.94 48.83 1:37.77 144.89
21. 191 770349 ŠIMEK Marek Emanuel 2005 CZE H 49.07 48.72 1:37.79 145.11
22. 26 770232 KRISTL Vlastimil 2005 CZE A 49.15 49.12 1:38.27 150.40
23. 27 770113 HOTOVÝ Gustav 2004 CZE U 48.90 49.79 1:38.69 155.03
24. 46 770235 DOSEDĚL František 2005 CZE A 50.11 49.27 1:39.38 162.63
25. 194 770927 KACZUR Aleš 2004 CZE H 49.79 49.62 1:39.41 162.96
26. 177 770071 ŠLÉGL Michal 2002 CZE A 50.59 49.16 1:39.75 166.70
27. 35 770488 ČERMÁK Robin 2005 CZE B 49.72 50.06 1:39.78 167.03
28. 200 310113 NIKL Vojta 2003 CZE H 51.25 49.26 1:40.51 175.07
29. 47 770179 PEŠÁK Martin 2005 CZE B 51.94 49.66 1:41.60 187.08
30. 45 770412 NEBESKÝ Matyáš 2005 CZE H 50.96 50.97 1:41.93 190.71
31. 38 770275 JANECKÝ Samuel 2005 CZE E 51.27 50.71 1:41.98 191.26
32. 52 770872 FOLC Tomáš 2005 CZE H 50.61 51.82 1:42.43 196.22
33. 33 770248 JEHLIČKA Tomáš 2005 CZE L 52.44 50.87 1:43.31 205.91
34. 34 770310 ČUKAN Richard 2004 CZE H 51.77 51.86 1:43.63 209.44
35. 50 772139 BÍNA Marek 2004 CZE H 51.87 52.14 1:44.01 213.62
36. 53 770306 PIROŽEK Vojtěch 2004 CZE H 52.06 52.43 1:44.49 218.91
37. 39 770787 NOVOTNÝ Jakub 2005 CZE B 51.94 52.62 1:44.56 219.68
38. 182 772602 HLAVÁČEK Michal 2003 CZE B 50.57 54.05 1:44.62 220.34
39. 185 772009 VÁŇA Zdeňěk 2003 CZE Z 52.27 52.40 1:44.67 220.89
40. 187 770819 SCHMIDT Oliver 2003 CZE A 52.76 52.03 1:44.79 222.22
41. 42 770175 NOVOTNÝ Eduard 2004 CZE B 50.65 54.55 1:45.20 226.73
42. 178 310439 KOHOUT Vojtěch 2003 CZE H 52.85 52.70 1:45.55 230.59
43. 49 770870 MORAVEC Aleš 2004 CZE H 52.33 53.37 1:45.70 232.24
44. 62 772523 HAUERLAND Antonín 2004 CZE T 52.68 53.10 1:45.78 233.12
45. 195 770541 KOŇÁK Tomáš 2004 CZE L 53.51 52.63 1:46.14 237.09
46. 63 770403 KOPAL Filip 2005 CZE L 53.22 53.53 1:46.75 243.81
47. 56 770254 SEDLÁČEK Jakub 2005 CZE A 53.72 53.05 1:46.77 244.03
48. 198 770572 FRIČ Vojtěch 2005 CZE H 53.62 53.55 1:47.17 248.43
49. 197 770157 PETRECKÝ Dominik 2004 CZE H 55.22 54.03 1:49.25 271.34
50. 69 772024 HETH Filip 2005 CZE A 55.29 54.24 1:49.53 274.43
51. 54 770202 RUBANKO Lukáš 2005 CZE L 55.68 54.86 1:50.54 285.55
52. 184 770159 VANĚK Richard 2003 CZE H 55.93 54.98 1:50.91 289.63
53. 183 772494 HRDINA Hugo 2003 CZE B 58.59 54.39 1:52.98 312.43
54. 73 770165 MIČÁNEK Jakub 2005 CZE H 56.73 57.28 1:54.01 323.77
55. 67 772147 DOMINIAK Mikolaj 2004 CZE L 56.99 57.44 1:54.43 328.40
56. 66 770161 RYŠAVÝ Josef 2005 CZE U 59.11 57.85 1:56.96 356.27
57. 72 772107 BESEDA Ondřej 2005 CZE A 1:02.35 1:00.99 2:03.34 426.54
Nedokočili 1. kolo    
  64 772242 BLAŠKO Samuel 2005 CZE E      
  71 772495 CAMRDA Richard 2005 CZE B      
  165 770207 HRBÁČ David 2002 CZE B      
  61 772336 JŮZA Jan 2005 CZE B      
  28 770209 KEZNIKL Tobiáš 2004 CZE B      
  4 772205 KNOR Aleš 2004 CZE B      
  170 410507 LÍZLER Michal 2002 CZE L      
  176 770511 LÖFFELMANN Eduard 2003 CZE A      
  58 772201 POLÁK Ondřej 2005 CZE B      
  193 770237 SVĚTLÍK Adam 2005 CZE Z      
  37 770638 ŠILHA Patrik 2004 CZE A      
Nedokočili 2. kolo    
  3 750307 HRUBÝ Filip 2004 CZE H      
  180 770936 CHROUSTOVSKÝ Filip 2002 CZE J      
  175 770779 LANDSMANN Martin 2003 CZE A      
  172 220366 SEITZ Lukáš 2003 CZE T      
  1 410513 SULOVSKÝ Mikuláš 2004 CZE L      
  41 770193 ZVĚDĚLÍK Ondřej 2005 CZE T      
Nestartovali v 1. kole    
  19 770443 FILIP Jakub 2005 CZE H      
  181 420202 FLÖSSEL Petr 2003 CZE L      
  68 770777 JUREČKA Vojtěch 2005 CZE L      
  59 770288 KARÁSEK Tomáš 2004 CZE A      
  17 770676 KROČÁK Jiří 2005 CZE M      
  24 770518 MRÁKA Jan 2004 CZE M      
  12 772084 STEVENS Boris 2004 CZE A      
  6 770224 SVATOŠ Lukáš 2005 CZE L      
Nestartovali v 2. kole    
  55 770261 ČAGAN Jan 2005 CZE T      
Diskvalifikováni v 1. kole    
  199 772360 ANTOŠ Martin 2005 CZE H      
Diskvalifikováni v 2. kole    
  43 770725 KOMÁREK Jan 2005 CZE B      
  44 770575 ŘÍHA Vojtěch 2005 CZE H      
  20 770325 VOVES Jan 2005 CZE P      

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler