Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

Stoeckli cup - Černý Důl

Disciplína Slalom Codex 2187
Věková kategorie Žactvo, muži Kategorie závodu Územní klasifikační závod
Datum 11.03.2018 Technický delegát Luboš Dlabola
Vypočtená penalizace 50.29 Aplikovaná penalizace 55.29
TD report stáhnout PDF
Zpět na všechny výsledky závodu Tisk
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body SC
1. 175 770617 ZÍTKA Jakub 2002 CZE J 44.35 44.00 1:28.35 55.29
2. 173 770028 BOHONĚK Matouš 2002 CZE S 44.86 44.11 1:28.97 60.34
3. 3 750307 HRUBÝ Filip 2004 CZE H 43.65 46.12 1:29.77 66.86
4. 1 770339 KUČERA Vojtěch 2004 CZE H 43.77 46.72 1:30.49 72.73
5. 4 770859 HROUDA František 2004 CZE H 43.86 46.68 1:30.54 73.14
6. 171 770207 HRBÁČ David 2002 CZE B 45.87 44.86 1:30.73 74.69
7. 15 410513 SULOVSKÝ Mikuláš 2004 CZE L 44.63 47.32 1:31.95 84.63
8. 18 772084 STEVENS Boris 2004 CZE A 45.13 47.19 1:32.32 87.64
9. 166 750308 ŠEC Jorik 2003 CZE A 46.25 46.94 1:33.19 94.73
10. 260 770296 JAVŮREK Viktor 2004 CZE H 46.05 48.90 1:34.95 109.08
11. 181 770458 ZAK Dominik 2003 CZE H 48.52 47.21 1:35.73 115.43
12. 2 770338 KUČERA Štěpán 2004 CZE H 46.80 49.01 1:35.81 116.08
13. 11 770488 ČERMÁK Robin 2005 CZE B 47.53 49.79 1:37.32 128.39
14. 263 770235 DOSEDĚL František 2005 CZE A 48.38 49.54 1:37.92 133.28
15. 185 770936 CHROUSTOVSKÝ Filip 2002 CZE J 49.12 49.12 1:38.24 135.89
16. 265 770209 KEZNIKL Tobiáš 2004 CZE B 49.01 49.73 1:38.74 139.96
17. 187 770511 LÖFFELMANN Eduard 2003 CZE A 49.59 49.25 1:38.84 140.78
18. 20 770638 ŠILHA Patrik 2004 CZE A 48.45 50.42 1:38.87 141.02
19. 16 770325 VOVES Jan 2005 CZE P 49.80 49.41 1:39.21 143.79
20. 45 770179 PEŠÁK Martin 2005 CZE B 49.91 50.60 1:40.51 154.39
21. 26 770927 KACZUR Aleš 2004 CZE H 49.75 50.81 1:40.56 154.79
22. 31 770273 ENT Lukáš 2004 CZE E 49.77 51.42 1:41.19 159.93
23. 191 220366 SEITZ Lukáš 2003 CZE T 52.11 49.53 1:41.64 163.60
24. 17 770232 KRISTL Vlastimil 2005 CZE A 50.44 52.44 1:42.88 173.70
25. 27 772139 BÍNA Marek 2004 CZE H 51.68 52.35 1:44.03 183.07
26. 186 310439 KOHOUT Vojtěch 2003 CZE H 52.35 52.28 1:44.63 187.96
27. 36 770787 NOVOTNÝ Jakub 2005 CZE B 51.45 53.52 1:44.97 190.73
28. 50 770771 HAJDUČEK Tomáš 2005 CZE T 52.69 53.80 1:46.49 203.12
28. 35 770310 ČUKAN Richard 2004 CZE H 52.12 54.37 1:46.49 203.12
30. 39 770237 SVĚTLÍK Adam 2005 CZE Z 52.51 54.00 1:46.51 203.28
31. 48 772201 POLÁK Ondřej 2005 CZE B 52.31 54.55 1:46.86 206.14
32. 49 770193 ZVĚDĚLÍK Ondřej 2005 CZE T 53.07 54.33 1:47.40 210.54
33. 53 770725 KOMÁREK Jan 2005 CZE B 53.23 54.87 1:48.10 216.24
34. 56 770572 FRIČ Vojtěch 2005 CZE H 54.07 54.05 1:48.12 216.40
35. 46 772147 DOMINIAK Mikolaj 2004 CZE L 52.36 56.23 1:48.59 220.23
36. 194 770819 SCHMIDT Oliver 2003 CZE A 54.79 53.84 1:48.63 220.56
37. 28 770202 RUBANKO Lukáš 2005 CZE L 54.37 55.19 1:49.56 228.14
38. 37 772242 BLAŠKO Samuel 2005 CZE E 54.74 55.44 1:50.18 233.19
39. 41 770275 JANECKÝ Samuel 2005 CZE E 54.41 57.23 1:51.64 245.09
40. 58 770165 MIČÁNEK Jakub 2005 CZE H 56.37 56.19 1:52.56 252.59
41. 52 770157 PETRECKÝ Dominik 2004 CZE H 55.73 57.71 1:53.44 259.76
42. 267 770403 KOPAL Filip 2005 CZE L 58.28 56.69 1:54.97 272.23
43. 193 772602 HLAVÁČEK Michal 2003 CZE B 52.79 1:02.27 1:55.06 272.96
44. 38 770870 MORAVEC Aleš 2004 CZE H 1:04.48 54.78 1:59.26 307.19
45. 196 770159 VANĚK Richard 2003 CZE H 1:01.80 57.72 1:59.52 309.31
46. 62 770161 RYŠAVÝ Josef 2005 CZE U 1:02.12 57.97 2:00.09 313.95
47. 266 770175 NOVOTNÝ Eduard 2004 CZE B 52.99 1:30.67 2:23.66 506.03
Nedokočili 1. kolo    
  262 770166 ANTON Bohdan 2004 CZE H      
  64 772360 ANTOŠ Martin 2005 CZE H      
  182 100018 BERGER Ondřej 2002 CZE H      
  169 320720 ČERNÝ Jakub 2003 CZE H      
  22 770497 FLANDERKA Aleš 2004 CZE U      
  167 320510 FLEISCHER Leonard 2002 CZE H      
  42 770872 FOLC Tomáš 2005 CZE H      
  60 772523 HAUERLAND Antonín 2004 CZE T      
  174 772562 KNUTSON Dominik 2003 CZE H      
  177 220702 KOLÁŘ Martin 2002 CZE M      
  43 770541 KOŇÁK Tomáš 2004 CZE L      
  170 410507 LÍZLER Michal 2002 CZE L      
  168 770080 MORÁVEK Roman 2002 CZE H      
  66 770306 PIROŽEK Vojtěch 2004 CZE H      
  5 770340 PODHORSKÝ Matěj 2004 CZE H      
  183 110618 VACEK Kristián 2003 CZE A      
  188 772015 ZELENÝ Samuel Jan 2003 CZE B      
Nedokočili 2. kolo    
  6 770274 GLATT Matouš 2005 CZE E      
  13 770113 HOTOVÝ Gustav 2004 CZE U      
  19 310110 KARLÍK Vojta 2004 CZE H      
  161 110727 PAJER Matěj 2002 CZE H      
Nestartovali v 1. kole    
  23 770443 FILIP Jakub 2005 CZE H      
  180 420202 FLÖSSEL Petr 2003 CZE L      
  172 770069 HLUBOCKÝ Tomáš 2003 CZE A      
  44 770288 KARÁSEK Tomáš 2004 CZE A      
  34 770676 KROČÁK Jiří 2005 CZE M      
  179 770779 LANDSMANN Martin 2003 CZE A      
  33 770518 MRÁKA Jan 2004 CZE M      
  195 100006 NEŘOLD Šimon 2003 CZE A      
  67 770575 ŘÍHA Vojtěch 2005 CZE H      
  163 770385 SEIFERT William 2003 CZE A      
  189 770071 ŠLÉGL Michal 2002 CZE A      
Diskvalifikováni v 1. kole    
  61 770777 JUREČKA Vojtěch 2005 CZE L      
  63 772336 JŮZA Jan 2005 CZE B      
  184 310113 NIKL Vojta 2003 CZE H      

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler