Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

RKZ 4 - Albrechtice v Jiz. horách

Disciplína Vyřazovací závod Codex 2279
Věková kategorie Starší žactvo, muži Kategorie závodu Republikový klasifikační závod
Datum 17.02.2018 Technický delegát Pavel Lipanský
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo 3. kolo PČP RKZD
1. 95 420827 KUBEŠ David 2002 CZE H 32.99 32.90 31.74 100
2. 93 770313 KROUPA Štepan 2003 CZE C 33.23 33.39 32.68 80
3. 91 110719 FIALA Šimon 2002 CZE A 34.45 33.79 33.39 60
4. 87 770028 BOHONĚK Matouš 2002 CZE S 33.92 34.83 33.63 50
5. 88 280804 ANDĚL Jiří 2003 CZE Z 34.14 34.01 33.94 45
6. 85 770152 SADÍLEK Adam 2002 CZE L 34.11 34.54 33.97 40
7. 77 770848 FIALA Jan 2003 CZE T 35.03 33.99 34.15 36
8. 81 320720 ČERNÝ Jakub 2003 CZE H 35.30 34.27 34.25 32
9. 84 400507 HÁDEK Václav 2002 CZE L 34.92 34.75 34.33 29
10. 79 770080 MORÁVEK Roman 2002 CZE H 34.93 34.78 34.54 26
11. 58 900309 JASANSKÝ Max 2002 CZE E 34.08 34.50 34.78 24
15. 94 700911 LINHART Adam 2002 CZE P 34.59 34.31 DNQ 16
15. 92 410504 KALINA Ondřej 2003 CZE L 34.26 33.54 DNQ 16
15. 89 770027 ŠNAJDR Šimon 2002 CZE S 33.80 33.74 DNQ 16
15. 70 700436 MALÝ Jan 2002 CZE P 35.19 34.68 DNQ 16
16. 83 260008 BANK Matěj 2003 CZE M 36.04 35.00 - 15
17. 55 770207 HRBÁČ David 2002 CZE B 34.49 35.03 - 14
18. 78 700442 MALÝ Martin 2003 CZE P 34.74 35.06 - 13
19. 75 110727 PAJER Matěj 2002 CZE H 34.71 35.11 - 12
20. 61 220363 JANALÍK Tomáš 2002 CZE T 35.29 35.14 - 11
21. 74 770234 DOSEDĚL Jan Martin 2003 CZE A 35.85 35.32 - 10
22. 51 770778 RUML Matěj 2002 CZE P 35.97 35.38 - 9
23. 66 260300 KUČA Martin 2002 CZE M 35.91 35.54 - 8
24. 64 770800 JANEK Adam 2003 CZE A 35.99 35.81 - 7
25. 53 772562 KNUTSON Dominik 2003 CZE H 35.37 35.82 - 6
26. 73 770177 ŠPAČEK David 2003 CZE B 35.75 36.00 - 5
27. 67 550513 HAVELKA Daniel 2002 CZE K 35.91 36.13 - 4
28. 68 110717 FIALA Matyáš 2003 CZE A 35.67 36.20 - 3
29. 60 410507 LÍZLER Michal 2002 CZE L 35.99 36.39 - 2
30. 90 310112 KOPECKÝ Adam 2002 CZE H 33.45 DNQ - 1
31. 80 900310 GLATT Jan 2002 CZE E 36.05 - -
32. 62 510308 KOUBA Tomáš 2003 CZE U 36.08 - -
33. 72 770453 ŠEBESTA Roman 2002 CZE C 36.10 - -
34. 69 600911 DOLEŽAL Tomáš 2003 CZE S 36.11 - -
35. 65 770473 SKOPAL Jakub 2003 CZE T 36.24 - -
36. 82 770069 HLUBOCKÝ Tomáš 2003 CZE A 36.37 - -
37. 76 770095 DANOS Marian 2002 CZE T 36.48 - -
38. 63 750308 ŠEC Jorik 2003 CZE A 36.55 - -
39. 56 770105 MORAVEC Matěj 2003 CZE L 36.62 - -
40. 59 770176 PINK Tomáš 2003 CZE B 36.82 - -
41. 54 990995 DOSTÁL Václav 2003 CZE C 36.89 - -
42. 57 420202 FLÖSSEL Petr 2003 CZE L 38.23 - -
  86 770617 ZÍTKA Jakub 2002 CZE J DNQ - -
  71 770385 SEIFERT William 2003 CZE A DNQ - -
  52 310303 MAREK Jan 2003 CZE H DNQ - -

DNQ - závodník příslušné kolo nedokončil nebo v něm nestartoval

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler