Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

MČR žactva - Kouty nad Desnou

Disciplína Alpská kombinace Codex 2290
Věková kategorie Žactvo, muži Kategorie závodu MČR žáků
Datum 17.03.2018 Technický delegát Eva Kurfürstová
Zpět na všechny výsledky závodu Tisk
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově PČP
1. 172 310112 KOPECKÝ Adam 2002 CZE H 46.11 41.43 1:27.54 100
2. 165 770028 BOHONĚK Matouš 2002 CZE H 45.73 42.17 1:27.90 80
3. 167 700911 LINHART Adam 2002 CZE P 45.61 43.08 1:28.69 60
4. 164 770027 ŠNAJDR Šimon 2002 CZE S 47.14 41.61 1:28.75 50
5. 192 900309 JASANSKÝ Max 2002 CZE E 48.59 40.21 1:28.80 45
6. 175 280804 ANDĚL Jiří 2003 CZE Z 46.62 42.34 1:28.96 40
7. 189 770080 MORÁVEK Roman 2002 CZE H 48.08 41.59 1:29.67 36
8. 112 770004 RYŠKA Daniel 2004 CZE A 46.88 42.94 1:29.82 100
9. 185 770234 DOSEDĚL Jan Martin 2003 CZE A 48.74 41.53 1:30.27 32
10. 166 700442 MALÝ Martin 2003 CZE P 47.67 42.90 1:30.57 29
11. 206 770617 ZÍTKA Jakub 2002 CZE J 47.52 43.12 1:30.64 26
12. 197 770385 SEIFERT William 2003 CZE A 47.84 42.99 1:30.83 24
13. 163 770848 FIALA Jan 2003 CZE T 47.57 43.92 1:31.49 22
14. 187 110727 PAJER Matěj 2002 CZE H 48.95 42.86 1:31.81 20
15. 178 320720 ČERNÝ Jakub 2003 CZE H 48.49 43.36 1:31.85 18
16. 121 770339 KUČERA Vojtěch 2004 CZE H 47.04 45.08 1:32.12 80
17. 125 770172 GALVAS Matyáš 2004 CZE B 48.69 43.45 1:32.14 60
18. 209 770207 HRBÁČ David 2002 CZE B 48.65 43.58 1:32.23 16
19. 117 100022 KLÍMA Oskar 2004 CZE B 48.58 43.82 1:32.40 50
20. 183 770067 KEJHAR Vít 2003 CZE Z 49.09 43.63 1:32.72 15
21. 184 700436 MALÝ Jan 2002 CZE P 48.96 44.20 1:33.16 14
22. 193 770069 HLUBOCKÝ Tomáš 2003 CZE A 49.36 44.06 1:33.42 13
23. 191 220363 JANALÍK Tomáš 2002 CZE T 49.07 44.39 1:33.46 12
24. 179 320510 FLEISCHER Leonard 2002 CZE H 48.83 45.19 1:34.02 11
25. 111 750307 HRUBÝ Filip 2004 CZE H 48.31 45.81 1:34.12 45
26. 176 900310 GLATT Jan 2002 CZE E 49.03 45.23 1:34.26 10
27. 139 770056 VILEŽINSKÝ Maximilián 2004 CZE T 50.84 43.51 1:34.35 40
28. 188 230733 ŽÁK Maxim 2002 CZE B 50.65 43.72 1:34.37 9
29. 194 110618 VACEK Kristián 2003 CZE A 48.47 45.97 1:34.44 8
30. 124 700535 MAXA Adam 2004 CZE P 49.23 45.56 1:34.79 36
31. 126 770282 HLAVOŇ Jakub 2005 CZE B 50.52 44.32 1:34.84 32
32. 198 750308 ŠEC Jorik 2003 CZE A 48.88 46.21 1:35.09 7
33. 131 770629 MACHOŇ Petr 2004 CZE C 48.91 46.20 1:35.11 29
34. 115 770058 BRANNY Adam 2004 CZE T 48.85 46.38 1:35.23 26
35. 199 770453 ŠEBESTA Roman 2002 CZE C 49.42 46.20 1:35.62 6
36. 119 770247 HANZAL Kryštof 2005 CZE L 50.99 45.25 1:36.24 24
37. 160 886359 PERISSINOTTO Mattia 2005 CZE B 50.79 46.05 1:36.84 22
38. 143 770323 TOMÁŠEK Aldo 2005 CZE H 51.96 44.92 1:36.88 20
39. 196 770473 SKOPAL Jakub 2003 CZE T 49.53 47.43 1:36.96 5
40. 162 770246 DOBROVODSKÝ Adam 2004 CZE L 51.10 45.92 1:37.02 18
41. 128 770263 HORÁK Marek 2005 CZE T 50.21 47.10 1:37.31 16
42. 211 772562 KNUTSON Dominik 2003 CZE H 50.90 46.42 1:37.32 4
43. 204 772397 ČIHOVSKÝ Šimon 2003 CZE C 49.19 48.25 1:37.44 3
44. 205 260300 KUČA Martin 2002 CZE M 51.57 45.93 1:37.50 2
45. 130 770228 POLLERT Jan 2005 CZE A 50.08 47.93 1:38.01 15
46. 116 770227 VESELÝ Marek 2005 CZE A 49.57 48.72 1:38.29 14
47. 137 770378 MICHAL Ondřej 2005 CZE T 50.72 48.20 1:38.92 13
48. 120 770296 JAVŮREK Viktor 2004 CZE H 52.18 47.14 1:39.32 12
49. 133 770274 GLATT Matouš 2005 CZE E 51.83 48.17 1:40.00 11
50. 145 770265 KÁŇA Filip 2004 CZE T 52.36 47.95 1:40.31 10
51. 147 770497 FLANDERKA Aleš 2004 CZE U 51.68 48.64 1:40.32 9
52. 129 772157 VALENTA Vladimír 2004 CZE Z 49.18 51.22 1:40.40 8
53. 132 770338 KUČERA Štěpán 2004 CZE H 50.42 50.23 1:40.65 7
54. 136 770533 GROHMANN Ondřej 2004 CZE T 49.75 52.26 1:42.01 6
55. 144 770475 SKRUŠNÝ David 2005 CZE B 52.67 49.41 1:42.08 5
56. 159 770019 KREMLÁČEK Pavel 2004 CZE J 53.70 48.48 1:42.18 4
57. 153 700536 ŠEVČÍK Jiří 2004 CZE P 51.03 51.65 1:42.68 3
58. 200 770656 KESTL Kryštof 2003 CZE M 52.65 50.76 1:43.41 1
59. 118 770273 ENT Lukáš 2004 CZE E 52.85 51.03 1:43.88 2
60. 150 770235 DOSEDĚL František 2005 CZE A 53.32 51.11 1:44.43 1
61. 155 770488 ČERMÁK Robin 2005 CZE B 53.65 50.87 1:44.52
62. 203 770936 CHROUSTOVSKÝ Filip 2002 CZE J 53.96 50.87 1:44.83
63. 142 770349 ŠIMEK Marek Emanuel 2005 CZE H 52.66 52.28 1:44.94
64. 149 770518 MRÁKA Jan 2004 CZE M 53.28 52.03 1:45.31
65. 134 770325 VOVES Jan 2005 CZE P 54.01 51.68 1:45.69
66. 140 770413 TUŠL Pavel 2005 CZE H 52.36 53.35 1:45.71
67. 158 770340 PODHORSKÝ Matěj 2004 CZE H 51.36 54.45 1:45.81
68. 148 770480 PELIKÁN Aleš 2004 CZE B 54.01 53.07 1:47.08
69. 152 770113 HOTOVÝ Gustav 2004 CZE U 55.36 51.75 1:47.11
70. 151 770283 SOBOTKA Tomáš 2005 CZE B 55.77 55.85 1:51.62
71. 161 770327 KADĚRKA Alfréd 2005 CZE M 52.41 59.93 1:52.34
72. 202 220702 KOLÁŘ Martin 2002 CZE M 51.50 1:04.89 1:56.39
Nedokočili 1. kolo  
  169 770313 KROUPA Štepan 2003 CZE C    
  173 420827 KUBEŠ David 2002 CZE H    
  210 770779 LANDSMANN Martin 2003 CZE A    
  122 770112 MÜLLER Marek 2004 CZE U    
  113 410513 SULOVSKÝ Mikuláš 2004 CZE L    
  156 770683 ŠŤASTNÝ Robert 2004 CZE M    
  168 410516 VOLEK Jindřich 2002 CZE L    
Nedokočili 2. kolo  
  171 260008 BANK Matěj 2003 CZE M    
  180 770095 DANOS Marian 2002 CZE T    
  195 110717 FIALA Matyáš 2003 CZE A    
  177 110719 FIALA Šimon 2002 CZE A    
  135 770180 FOLWARCZNY Martin 2005 CZE L    
  157 770844 FRYŠ Matěj 2004 CZE M    
  170 410504 KALINA Ondřej 2003 CZE L    
  181 770657 KESTL Lukáš 2003 CZE M    
  138 770530 KOPECKÝ Tobiáš 2005 CZE H    
  190 510308 KOUBA Tomáš 2003 CZE U    
  201 410507 LÍZLER Michal 2002 CZE L    
  174 770483 MAZÁK Jan 2002 CZE M    
  207 770176 PINK Tomáš 2003 CZE B    
  182 770152 SADÍLEK Adam 2002 CZE L    
  208 220366 SEITZ Lukáš 2003 CZE T    
  154 770638 ŠILHA Patrik 2004 CZE A    
  186 770177 ŠPAČEK David 2003 CZE B    
  141 770267 VLČEK Jan 2005 CZE T    
Nestartovali v 1. kole  
  127 770224 SVATOŠ Lukáš 2005 CZE L    
Nestartovali v 2. kole  
  123 770859 HROUDA František 2004 CZE H    
  114 772205 KNOR Aleš 2004 CZE B    
  146 770330 NOVÁK David 2005 CZE M    

Partneři úseku alpských disciplín

Don Quiet
Nokian
Řízení letového provozu ČR, s.

Mediální partneři

CT
Radiožurnal
Snow.cz

Partneři Czech Ski alpine pool

Mico
LEKI POC Sport Liski Reusch

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz