Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

Madeja Sport Cup 2018 - Bílá v Beskydech

Disciplína Obří slalom Codex 2291
Věková kategorie Přípravka, muži Kategorie závodu Přípravka a předžactvo
Datum 17.03.2018 Technický delegát Martin Vrzgula
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově MSC
1. 50 770929 VACEK Ludvík 2008 CZE B 44.86 - 44.86 50
2. 55 770992 SOBOTKA Daniel 2008 CZE B 44.97 - 44.97 45
3. 53 772304 KAŠING Oliver 2008 CZE T 45.21 - 45.21 40
4. 60 772016 PŘIBYL Zdeněk 2008 CZE T 45.34 - 45.34 36
5. 51 770840 BITTA Adam 2008 CZE T 45.46 - 45.46 33
6. 56 772158 RYCEK Kryštof 2008 CZE T 45.50 - 45.50 30
7. 61 770708 ČAGAN Ondřej 2008 CZE T 46.45 - 46.45 28
8. 58 770852 MICHAL Tomáš 2008 CZE T 46.60 - 46.60 26
9. 52 772213 MARTÍNEK Lukáš 2008 CZE Z 47.49 - 47.49 24
10. 54 770847 KOHOUTEK Tomáš 2008 CZE M 47.56 - 47.56 22
11. 82 772533 ŠTĚPÁNEK Matyáš 2010 CZE Z 48.11 - 48.11 20
12. 70 772231 VEČEREK Tobiáš Jan 2008 CZE T 48.63 - 48.63 19
13. 57 770776 NAVRÁTIL David 2008 CZE T 49.19 - 49.19 18
14. 98 772368 MALÝ Vojtěch 2009 CZE B 49.21 - 49.21 17
15. 67 772432 JAHODA Štěpán 2011 CZE Z 49.42 - 49.42 16
16. 62 770926 SKALIČKA Jiří 2008 CZE Z 49.45 - 49.45 15
17. 65 772446 ŽIŠKA Matěj 2009 CZE Z 49.89 - 49.89 14
18. 66 772266 GROSS Matyáš 2008 CZE B 49.95 - 49.95 13
19. 71 772250 JOPEK Franciszek 2008 CZE T 50.04 - 50.04 12
20. 76 772330 OBDRŽÁLEK Tobiáš 2008 CZE Z 50.16 - 50.16 11
21. 59 772456 BAHENSKÝ Daniel 2009 CZE T 50.32 - 50.32 10
22. 73 772017 BABIŠ Vojtěch 2008 CZE T 50.41 - 50.41 9
23. 75 772458 LIŠKA Petr 2010 CZE Z 50.86 - 50.86 8
24. 64 772328 DVOŘÁK Tomáš 2008 CZE Z 51.04 - 51.04 7
25. 78 772505 MATLOCH Alex 2008 CZE T 51.07 - 51.07 6
26. 72 772271 CIMMER František 2009 CZE B 51.08 - 51.08 5
27. 63 772106 PAVLÍČEK Jakub 2008 CZE Z 51.58 - 51.58 4
28. 69 772270 VOSLÁŘ Daniel 2009 CZE B 52.04 - 52.04 3
29. 74 772303 SMOLÍK David 2010 CZE T 52.47 - 52.47 2
29. 68 772193 ZONEK Jáchym 2009 CZE T 52.47 - 52.47 2
31. 90 772504 NIEMIEC Marek 2008 CZE T 52.73 - 52.73
32. 80 772557 PEŠL Jan 2009 CZE Z 53.60 - 53.60
33. 87 772563 KOŘÉNEK Richard 2010 CZE T 54.21 - 54.21
34. 84 772306 HULA Ondřej 2010 CZE T 54.91 - 54.91
35. 94 772455 SVOBODA Vít 2010 CZE B 55.52 - 55.52
36. 83 772178 PŘIBYL Šimon 2010 CZE T 55.64 - 55.64
37. 85 772507 WOJTYLA Ondra 2008 CZE T 57.66 - 57.66
38. 92 772508 FOLWARCZNY Paweł 2011 CZE T 58.38 - 58.38
39. 91 772526 PAVLISKA Oliver 2011 CZE T 58.59 - 58.59
40. 95 772479 ŠELIGA Jakub 2010 CZE T 59.52 - 59.52
41. 97 772506 WOJTYLA Marian 2011 CZE T 1:00.89 - 1:00.89
42. 86 772232 LESKOVJAN Jan 2009 CZE T 1:02.57 - 1:02.57
43. 93 772476 ZAJÍC Jan 2010 CZE Z 1:03.42 - 1:03.42
44. 96 772478 VÁCLAVÍK Marek 2010 CZE Z 1:04.59 - 1:04.59
Nestartovali v 1. kole  
  81 770967 CARDA Jakub 2008 CZE B    
  77 772221 HLADKÝ Bruno 2009 CZE B    
  79 772222 HLADKÝ Richard 2009 CZE B    
  88 772477 HÝŽĎAL Vojtěch 2010 CZE Z    
  89 772475 VESELÝ Ondřej 2010 CZE Z    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Toyota

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Mölltaler Gletscher Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI Mico POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski
Buff

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz