Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

ČP 2012 - FIS - Albrechtice

Disciplína Obří slalom Codex 415
Věková kategorie Dospělí, muži Kategorie závodu FIS
Datum 09.03.2012 Technický delegát Gajewski Wojciech (POL)
Vypočtená penalizace 41.78 Aplikovaná penalizace 44.78
TD report schváleno FIS TD
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body ČP
1. 12 860005 BRACHNER Patrick 1992 AZE 53.93 52.37 1:46.30 44.78
2. 2 430466 GARNIEWICZ Mateusz 1990 POL 53.93 52.39 1:46.32 44.94
3. 5 150744 ČERMÁK Jan 1988 CZE H 54.18 52.15 1:46.33 45.03 100
4. 10 150077 TUČEK Tomáš 1975 CZE L 53.80 52.83 1:46.63 47.48 80
5. 3 193598 STIEMSBERT Pierre 1987 FRA 54.73 52.02 1:46.75 48.46
6. 1 430387 ILEWICZ Jakub 1987 POL 54.27 52.65 1:46.92 49.85
7. 14 150822 BALCAR Pavel 1989 CZE H 54.74 52.63 1:47.37 53.54 60
8. 9 430443 WADRZYK Maciej 1988 POL 54.91 52.79 1:47.70 56.24
9. 23 430646 MITAN Szymon 1994 POL 55.37 53.22 1:48.59 63.52
10. 38 150520 MATYÁŠ Jan 1983 CZE B 55.55 53.12 1:48.67 64.18 50
11. 15 151030 KÁBRT Vítězslav 1993 CZE E 55.11 53.58 1:48.69 64.34 45
12. 7 151060 PAULUS Daniel 1994 CZE Z 55.44 53.30 1:48.74 64.75 40
13. 24 150850 CHODĚRA Jakub 1990 CZE H 55.35 53.67 1:49.02 67.04 36
14. 30 150980 PAVLÍČEK Lukáš 1992 CZE L 55.24 53.82 1:49.06 67.37 32
15. 28 150801 GARDAVSKÝ Jan 1989 CZE T 55.95 53.15 1:49.10 67.70 29
15. 17 150936 PRŠALA Vojta 1991 CZE H 55.42 53.68 1:49.10 67.70 29
17. 33 151034 KUPEC Jan 1993 CZE A 55.81 53.33 1:49.14 68.02 24
18. 49 151159 KUČERA Jan 1996 CZE L 55.10 54.13 1:49.23 68.76 22
19. 22 150842 VONDRÁK Jan 1990 CZE B 54.83 54.46 1:49.29 69.25 20
20. 34 700916 SENKAR Samuel 1996 SVK 55.86 53.49 1:49.35 69.74
21. 37 151154 SKOŘEPA Jan 1996 CZE A 55.69 53.93 1:49.62 71.95 18
22. 18 193964 MONTAGNE Yannick 1989 FRA 55.71 54.14 1:49.85 73.83
23. 44 150941 RYBKA Pavel 1991 CZE M 56.00 54.14 1:50.14 76.21 16
23. 20 151061 VÁCLAVÍK Lukáš 1994 CZE H 56.01 54.13 1:50.14 76.21 16
25. 19 430344 GAJEWSKI-GLODEK Jakub 1984 POL 56.08 54.19 1:50.27 77.27
26. 31 430666 BIALOBRZYCKI Sebastian 1994 POL 56.42 53.91 1:50.33 77.76
27. 32 151041 VRZGULA Lukáš 1993 CZE T 56.04 54.43 1:50.47 78.91 14
28. 36 151110 ŠTĚPÁN Martin 1995 CZE S 55.81 54.68 1:50.49 79.07 13
29. 26 40371 WOOD Nathan 1987 AUS 56.50 54.09 1:50.59 79.89
30. 27 700877 BARICA Jan 1993 SVK 56.35 54.39 1:50.74 81.12
31. 42 151128 FRYČEK Marek 1995 CZE U 56.71 54.25 1:50.96 82.92 12
32. 55 151109 KLEMŠ Václav 1995 CZE T 56.37 54.92 1:51.29 85.62 11
33. 29 151145 NUTIL Tomáš 1996 CZE H 56.41 55.07 1:51.48 87.18 10
34. 69 151172 ŠIMBOVSKÝ Vojtěch 1996 CZE E 56.69 54.82 1:51.51 87.42 9
34. 47 430737 KACICA Alan 1996 POL 56.00 55.51 1:51.51 87.42
36. 21 151059 POHANKA Jakub 1994 CZE L 57.12 54.66 1:51.78 89.63 8
37. 48 151173 KRÁL Petr 1996 CZE L 56.51 55.39 1:51.90 90.61 7
38. 68 400266 ALBERS Sander 1992 NED 57.11 55.33 1:52.44 95.03
39. 54 700922 MURARIK Lubomir 1996 SVK 57.16 55.35 1:52.51 95.61
40. 51 430680 GORA Maciej 1994 POL 56.81 55.93 1:52.74 97.49
41. 35 430018 BURY Lukasz 1989 POL 56.72 56.03 1:52.75 97.57
42. 40 151082 DVOŘÁK Adam 1994 CZE M 57.65 55.43 1:53.08 100.27 6
43. 71 430667 BIALOBRZYCKI Dominik 1995 POL 57.30 55.89 1:53.19 101.17
44. 111 430645 GALUSZKA Przemyslaw 1994 POL 57.77 55.51 1:53.28 101.91
45. 43 151111 KEJVAL Martin 1995 CZE H 57.42 55.89 1:53.31 102.15 5
46. 63 151004 JURICA Vít 1993 CZE K 57.72 55.77 1:53.49 103.63 4
47. 56 150751 KUČERA Tomáš 1988 CZE A 58.01 55.56 1:53.57 104.28 3
48. 46 151037 HONZÁK Jakub 1993 CZE A 57.56 56.20 1:53.76 105.84 2
49. 66 430683 DUTKA Kacper 1995 POL 58.34 55.64 1:53.98 107.64
50. 59 150999 VAVŘINEC Jan 1983 CZE A 58.22 55.81 1:54.03 108.05 1
51. 57 430019 CIECHANOWICZ Tomasz 1989 POL 58.15 56.00 1:54.15 109.03
52. 53 151129 VAŠULÍN Marek 1995 CZE L 57.53 57.02 1:54.55 112.30
53. 90 430658 LUCZAK Aleksander 1993 POL 58.35 56.66 1:55.01 116.07
54. 70 151153 MIKESKA Martin 1996 CZE Z 57.81 57.41 1:55.22 117.78
55. 76 150824 DŘEVĚNÝ Zdeněk 1989 CZE L 58.72 56.56 1:55.28 118.28
56. 72 151032 DOBEŠ Jan 1993 CZE S 58.55 56.75 1:55.30 118.44
57. 75 151114 REČEK Dominik 1995 CZE L 58.44 57.16 1:55.60 120.89
58. 77 150905 JIRKA Matěj 1991 CZE S 59.04 56.70 1:55.74 122.04
59. 58 150611 KRYSTL Filip 1984 CZE A 58.58 57.19 1:55.77 122.29
60. 93 151146 PREININGER Kryštof 1996 CZE H 59.16 56.91 1:56.07 124.74
61. 65 151130 ČECHURA Šimon 1995 CZE K 59.82 56.38 1:56.20 125.81
62. 73 151148 HAVEL Jan 1996 CZE K 59.23 57.10 1:56.33 126.87
63. 82 150458 KLADENSKÝ Tomáš 1977 CZE B 59.77 56.79 1:56.56 128.75
64. 64 150616 DAVID Martin 1984 CZE H 59.31 57.52 1:56.83 130.96
65. 78 151002 VACEK Vladimír 1986 CZE K 59.30 57.61 1:56.91 131.62
66. 101 430691 MROZ Damian 1995 POL 59.94 57.29 1:57.23 134.24
67. 80 430742 LATUSEK Sylwester 1996 POL 59.99 57.30 1:57.29 134.73
68. 98 151149 FIALA Tomáš 1995 CZE H 1:00.93 56.73 1:57.66 137.75
69. 112 150957 VESELÝ Martin 1985 CZE H 1:00.46 57.60 1:58.06 141.03
70. 86 151050 VOLF Vojtěch 1993 CZE U 1:00.00 58.19 1:58.19 142.09
71. 84 151116 KUČERA Martin 1995 CZE A 1:01.08 58.37 1:59.45 152.40
72. 107 430745 NOWICKI Marek 1996 POL 1:00.53 59.05 1:59.58 153.47
73. 87 430677 BIENKOWSKI Maciej 1995 POL 1:00.67 59.41 2:00.08 157.56
74. 74 150938 WOTKE Igor 1979 CZE A 1:00.91 59.43 2:00.34 159.69
75. 96 151113 HRUBÝ Michal 1995 CZE L 1:01.94 58.94 2:00.88 164.11
76. 97 150499 PROCHÁZKA Jan 1979 CZE T 1:01.30 59.88 2:01.18 166.56
77. 108 430730 SOBOTA Adam 1995 POL 1:03.48 58.63 2:02.11 174.18
78. 105 150660 URBAN Matěj 1985 CZE A 1:02.42 1:00.43 2:02.85 180.23
79. 94 150976 MAJOR Adam 1992 CZE A 1:02.58 1:00.69 2:03.27 183.67
80. 102 151126 VYBÍRAL Petr 1995 CZE L 1:03.37 1:00.79 2:04.16 190.95
81. 99 151075 KULICH Václav 1992 CZE P 1:04.21 1:00.38 2:04.59 194.47
82. 100 430674 PASLER Dominik 1995 POL 1:03.19 1:01.58 2:04.77 195.95
Nedokočili 1. kolo    
  16 700901 HYSKA Martin 1994 SVK      
  45 700910 JAKUBCO Jan 1995 SVK P      
  95 151102 LÁSKA Daniel 1993 CZE P      
  79 700911 PIROG Adam 1995 SVK P      
  52 430624 SIERPINSKI Ludwik 1983 POL      
  13 150235 VACEK Ludvík 1976 CZE B      
Nedokočili 2. kolo    
  25 150867 BOHONĚK Miloš 1990 CZE S      
  103 430728 GALAT Dominik 1996 POL      
  106 150533 HOŘICKÝ Martin 1981 CZE B      
  89 430731 JASINSKI Maciej 1995 POL      
  11 151024 KOTZMANN Adam 1993 CZE M      
  104 151162 KOZÁK Tomáš 1996 CZE L      
  8 150968 KUPEC Karel 1992 CZE M      
  83 150521 MATYÁŠ Martin 1982 CZE B      
  67 430710 MIREK Maciej 1996 POL      
  39 430672 TABASZEWSKI Jakub 1995 POL      
  6 150852 WALIGORA Michael 1990 CZE T      
Nestartovali v 1. kole    
  60 151077 BOLEK David 1994 CZE L      
  4 150400 DOLEŽEL Jiří 1980 CZE H      
  50 151155 JANÍK Dominik 1996 CZE B      
  88 150960 LISÝ Tomáš 1979 CZE A      
  92 700917 LUCANSKY Peter 1996 SVK      
  81 54372 PFLUG Florian 1996 AUT      
  85 151091 PTÁČEK František 1994 CZE A      
  62 150529 TOPINKA Michal 1980 CZE S      
  41 150838 ZÁDRAPA Jaroslav 1988 CZE Z      

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler