Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

HELIA SPORT CUP 2018 - Areál Kouty

Disciplína Obří slalom Codex 2005
Věková kategorie Mladší žactvo, muži Kategorie závodu Územní klasifikační závod
Datum 17.12.2018 Technický delegát Robert Kaděrka,Ph.D.
Vypočtená penalizace 18.70 Aplikovaná penalizace 23.70
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body
1. 76 770247 HANZAL Kryštof 2005 CZE L 55.51 53.44 1:48.95 23.70
2. 70 770263 HORÁK Marek 2005 CZE T 55.65 53.32 1:48.97 23.89
3. 68 770228 POLLERT Jan 2005 CZE A 55.94 54.15 1:50.09 34.27
4. 67 770323 TOMÁŠEK Aldo 2005 CZE H 56.41 54.47 1:50.88 41.59
5. 69 770530 KOPECKÝ Tobiáš 2005 CZE H 58.32 55.38 1:53.70 67.73
6. 66 770282 HLAVOŇ Jakub 2005 CZE B 58.37 56.19 1:54.56 75.71
7. 122 770503 HALAKUC Václav 2006 CZE T 59.53 55.25 1:54.78 77.75
7. 64 770475 SKRUŠNÝ David 2005 CZE B 58.49 56.29 1:54.78 77.75
9. 75 770267 VLČEK Jan 2005 CZE T 58.05 56.98 1:55.03 80.06
10. 116 772152 ŽÁK Hugo 2006 CZE L 59.95 55.11 1:55.06 80.34
11. 73 770789 KRAPA Jakub 2005 CZE B 59.12 56.80 1:55.92 88.31
12. 72 770378 MICHAL Ondřej 2005 CZE T 59.00 57.13 1:56.13 90.26
13. 79 770325 VOVES Jan 2005 CZE P 59.79 56.49 1:56.28 91.65
14. 89 770412 NEBESKÝ Matyáš 2005 CZE H 1:00.58 56.81 1:57.39 101.94
15. 80 770232 KRISTL Vlastimil 2005 CZE A 1:00.41 58.09 1:58.50 112.23
16. 121 770681 FÍLA Patrik 2006 CZE H 1:01.12 57.57 1:58.69 113.99
17. 63 770274 GLATT Matouš 2005 CZE E 1:00.50 58.28 1:58.78 114.83
18. 113 770435 KOKEŠ Dan 2006 CZE T 1:01.37 57.78 1:59.15 118.26
19. 83 770327 KADĚRKA Alfréd 2005 CZE M 1:02.13 58.21 2:00.34 129.29
20. 125 770465 MAXA David 2006 CZE P 1:02.16 58.46 2:00.62 131.88
21. 81 770652 TOŠOVSKÝ Lukáš 2005 CZE A 1:01.45 59.21 2:00.66 132.26
22. 86 770179 PEŠÁK Martin 2005 CZE B 1:02.05 58.79 2:00.84 133.92
23. 107 770841 KUFA Jiří 2006 CZE T 1:01.92 58.99 2:00.91 134.57
24. 65 770771 HAJDUČEK Tomáš 2005 CZE T 1:02.61 58.93 2:01.54 140.41
25. 74 770413 TUŠL Pavel 2005 CZE H 1:02.76 59.05 2:01.81 142.92
26. 124 770023 VARGA Attila 2006 CZE L 1:01.52 1:00.36 2:01.88 143.57
27. 108 770805 GUTTLER Tobiáš 2006 CZE A 1:01.91 1:00.11 2:02.02 144.86
28. 128 770418 KELLNER Jakub 2006 CZE E 1:03.06 59.56 2:02.62 150.43
29. 82 770330 NOVÁK David 2005 CZE M 1:03.39 59.78 2:03.17 155.52
30. 114 770648 ČERNÝ Jáchym 2006 CZE H 1:03.30 1:00.20 2:03.50 158.58
31. 127 770902 TULACH Ondřej 2006 CZE S 1:03.52 1:00.09 2:03.61 159.60
32. 118 770770 KOMÁREK Adam 2006 CZE B 1:04.00 1:00.72 2:04.72 169.89
33. 93 770261 ČAGAN Jan 2005 CZE T 1:04.09 1:01.26 2:05.35 175.73
34. 85 770275 JANECKÝ Samuel 2005 CZE E 1:04.57 1:01.14 2:05.71 179.07
35. 90 770193 ZVĚDĚLÍK Ondřej 2005 CZE T 1:04.49 1:01.85 2:06.34 184.91
36. 106 770502 SEITZ Jakub 2006 CZE T 1:05.22 1:01.33 2:06.55 186.86
37. 112 770999 MATOUŠEK Tomáš 2006 CZE U 1:04.40 1:02.39 2:06.79 189.08
38. 105 770665 BABOR Jakub 2006 CZE M 1:05.47 1:01.66 2:07.13 192.23
39. 123 770508 FOLDYNA Adam 2006 CZE Z 1:06.02 1:01.48 2:07.50 195.66
40. 102 770651 PAVLÍČEK Vojtěch 2006 CZE Z 1:04.96 1:02.65 2:07.61 196.68
41. 100 770899 NEJDL Matyas 2006 CZE A 1:06.56 1:01.35 2:07.91 199.47
42. 103 770729 DVOŘÁK Tomáš 2006 CZE L 1:06.19 1:01.76 2:07.95 199.84
43. 119 772398 PLÍVA Jan 2006 CZE H 1:06.84 1:01.85 2:08.69 206.70
44. 87 770787 NOVOTNÝ Jakub 2005 CZE B 1:06.07 1:02.68 2:08.75 207.25
45. 84 770488 ČERMÁK Robin 2005 CZE B 1:06.32 1:03.96 2:10.28 221.44
46. 94 770608 ŽÁK Adam 2005 CZE M 1:07.03 1:03.54 2:10.57 224.12
47. 109 772540 PUSTĚJOVSKÝ Stanislav 2005 CZE T 1:06.51 1:05.91 2:12.42 241.27
48. 99 772338 BLÁHA Daniel 2006 CZE E 1:07.82 1:04.85 2:12.67 243.59
49. 95 772201 POLÁK Ondřej 2005 CZE B 1:07.24 1:06.70 2:13.94 255.36
50. 88 770725 KOMÁREK Jan 2005 CZE B 1:08.91 1:07.35 2:16.26 276.87
51. 115 770887 ŠIMONEK Martin 2006 CZE B 1:10.85 1:06.52 2:17.37 287.16
52. 101 770586 MALEC Tomáš 2006 CZE J 1:11.38 1:08.42 2:19.80 309.69
53. 92 770202 RUBANKO Lukáš 2005 CZE L 1:13.13 1:08.40 2:21.53 325.73
54. 98 772202 TOMAN Jakub 2006 CZE B 1:12.28 1:10.45 2:22.73 336.85
Nedokočili 1. kolo  
  120 772738 BYSAHA Alexej 2005 CZE A    
  97 772495 CAMRDA Richard 2005 CZE B    
  110 770348 KNOBLOCH Jan 2006 CZE H    
  111 770785 KOVÁŘ Stanislav 2006 CZE B    
  126 770674 NOVÁK Jáchym 2006 CZE U    
  117 770517 OUPICKÝ Petr 2006 CZE U    
  78 770349 ŠIMEK Marek Emanuel 2005 CZE H    
Nedokočili 2. kolo  
  77 770235 DOSEDĚL František 2005 CZE A    
  104 770597 KRASILOV Jiří 2006 CZE S    
  71 770283 SOBOTKA Tomáš 2005 CZE B    
Nestartovali v 1. kole  
  91 772211 ZÁHORSKÝ David 2005 CZE B    
Diskvalifikováni v 2. kole  
  96 772242 BLAŠKO Samuel 2005 CZE E    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler