Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

HELIA SPORT CUP 2018 - Areál Kouty

Disciplína Slalom Codex 7005
Věková kategorie Mladší žactvo, ženy Kategorie závodu UKZ
Datum 15.12.2018 Technický delegát Robert Kaděrka,Ph.D.
Vypočtená penalizace 10.88 Aplikovaná penalizace 15.88
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body
1. 101 885220 KEPÁKOVÁ Kristýna 2005 CZE A 39.04 41.63 1:20.67 15.88
2. 108 885473 SMOLÍKOVÁ Natálie 2005 CZE L 41.46 43.09 1:24.55 50.99
3. 104 885384 MAZÁKOVÁ Michaela 2005 CZE M 41.44 43.72 1:25.16 56.51
4. 112 885593 BALEJOVÁ Karolína 2005 CZE A 42.27 44.36 1:26.63 69.81
5. 119 885213 DAVIDOVÁ Annemarie 2005 CZE T 43.46 44.76 1:28.22 84.20
6. 140 885264 KONDĚLKOVÁ Leontýna 2006 CZE H 43.47 45.15 1:28.62 87.82
7. 109 885225 MALARZOVÁ Agnes 2005 CZE T 43.56 45.98 1:29.54 96.15
8. 107 885253 GLAISTER Mia Maria 2005 CZE H 44.24 46.41 1:30.65 106.19
9. 110 885143 ŠPAČKOVÁ Nela 2005 CZE B 44.46 46.50 1:30.96 109.00
10. 102 885263 HORDOSSY Julie 2005 CZE H 44.79 46.51 1:31.30 112.07
11. 111 885454 STRAČÁROVÁ Aneta 2005 CZE B 45.33 46.32 1:31.65 115.24
12. 132 885543 KUDĚLÁSKOVÁ Katrin 2006 CZE B 45.93 46.51 1:32.44 122.39
13. 159 885209 MOŠNOVÁ Magdalena 2006 CZE A 46.08 46.59 1:32.67 124.47
14. 100 885121 HAVLOVÁ Veronika 2005 CZE L 45.97 47.47 1:33.44 131.44
15. 125 886013 JAVŮRKOVÁ Anna Lucie 2005 CZE A 45.87 47.83 1:33.70 133.79
16. 103 885168 SOUKUPOVÁ Natálie 2005 CZE K 44.89 49.06 1:33.95 136.05
17. 160 885395 DRÁPALOVÁ Elena 2006 CZE Z 46.82 47.25 1:34.07 137.14
18. 116 885955 HARVEY Dana 2005 CZE J 46.11 48.47 1:34.58 141.75
19. 161 885292 KŘÍŽOVÁ Klára 2006 CZE H 47.24 47.37 1:34.61 142.03
20. 114 4346 MICHALKOVÁ Barbora 2005 SVK 48.08 47.20 1:35.28 148.09
21. 118 885201 MŰLLEROVÁ Marie 2005 CZE T 47.99 48.14 1:36.13 155.78
22. 142 885210 ŠŤASTNÁ Nikita 2006 CZE A 47.82 48.59 1:36.41 158.31
23. 115 885200 MOHYLOVÁ Tereza 2005 CZE T 47.98 48.88 1:36.86 162.39
24. 143 885553 GALVASOVÁ Anna 2006 CZE B 48.01 49.84 1:37.85 171.35
25. 149 885265 NEJEZCHLEBOVÁ Adéla 2006 CZE H 48.19 49.69 1:37.88 171.62
26. 147 885649 OČKAYOVÁ Lucie 2006 CZE B 49.12 50.51 1:39.63 187.45
27. 122 885899 KORBELOVA Justýna 2005 CZE L 49.20 50.93 1:40.13 191.98
28. 129 885936 VLACHOVÁ Viktorie 2006 CZE B 50.00 51.18 1:41.18 201.48
29. 123 885647 ŽEŽULKOVÁ Magdaléna 2005 CZE A 49.85 51.94 1:41.79 207.00
30. 136 885594 ŠVANDOVÁ Veronika 2006 CZE J 49.94 51.89 1:41.83 207.36
31. 155 885912 KASLOVÁ Barbora 2006 CZE B 50.52 51.91 1:42.43 212.79
32. 144 885851 KUKUCZKOVÁ Veronika 2006 CZE T 51.39 52.83 1:44.22 228.99
33. 133 885692 POLÁŠKOVÁ Adéla 2006 CZE Z 51.28 54.14 1:45.42 239.85
34. 121 885460 SMOLAKOVÁ Emilie 2005 CZE E 52.56 54.12 1:46.68 251.25
35. 145 885498 HEJDUKOVÁ Ema 2006 CZE H 53.35 53.50 1:46.85 252.79
36. 152 885407 KOLÁŘOVÁ Magdalena 2006 CZE M 54.61 52.27 1:46.88 253.06
37. 124 885371 KUPCOVÁ Ema 2005 CZE L 53.05 54.15 1:47.20 255.96
38. 126 885729 TULACHOVÁ Anna 2005 CZE S 52.18 55.06 1:47.24 256.32
39. 131 886139 JANČOVÁ Claudia 2006 CZE B 52.11 55.21 1:47.32 257.04
40. 158 886092 DRHOVÁ Denisa 2006 CZE Z 53.80 54.12 1:47.92 262.47
41. 128 885673 KRATOCHVÍLOVÁ Štěpánka 2006 CZE A 53.36 55.34 1:48.70 269.53
42. 120 885166 ŠTÍPKOVÁ Lucie 2005 CZE K 55.36 55.21 1:50.57 286.45
43. 138 886091 DRHOVÁ Bianka 2006 CZE Z 54.81 55.81 1:50.62 286.90
44. 106 885228 KOVÁŘOVÁ Jitka 2005 CZE H 43.39 1:08.59 1:51.98 299.21
45. 141 886147 PÁNKOVÁ Sára 2006 CZE B 55.20 57.76 1:52.96 308.08
46. 130 886475 ČERNOHOUSOVÁ Silvie 2006 CZE E 55.47 58.05 1:53.52 313.15
47. 156 885267 JANOUŠKOVÁ Veronika 2006 CZE C 55.88 59.83 1:55.71 332.96
48. 153 885694 ČABLOVÁ Tereza 2006 CZE Z 58.92 59.68 1:58.60 359.12
49. 135 885775 CARDOVÁ Nikola 2006 CZE B 58.69 1:00.36 1:59.05 363.19
50. 150 886097 ZÁLEŠÁKOVÁ Barbora 2006 CZE Z 1:00.30 59.63 1:59.93 371.15
51. 139 885600 SLOVÁČKOVÁ Aneta 2006 CZE B 1:06.64 1:10.08 2:16.72 523.09
Nedokočily 1. kolo  
  154 885462 CHLUBNOVÁ Barbora 2006 CZE A    
  127 886310 CHUDOBOVÁ Karolína 2005 CZE S    
  113 885258 ŠENKEŘÍKOVÁ Simona 2005 CZE Z    
  151 885623 VOMÁČKOVÁ Simona 2006 CZE L    
Nedokočily 2. kolo  
  99 885191 KABÁTNÍKOVÁ Viktorie 2005 CZE L    
  137 885482 KRČKOVÁ Lucie 2006 CZE B    
  117 885653 TRUBKOVÁ Agáta 2005 CZE L    
Diskvalifikovány v 1. kole  
  148 885800 MOULEOVA Kristýna 2006 CZE U    
Diskvalifikovány v 2. kole  
  105 885212 BONIATTI Natálie 2005 CZE T    
  157 885527 HRANÍKOVÁ Andrea 2006 CZE H    
  134 885868 JANEKOVÁ Hana 2006 CZE A    
  146 885182 LAMOŠOVÁ Karolína 2005 CZE E    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler