Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

HELIA SPORT CUP 2018 - Areál Kouty

Disciplína Obří slalom Codex 2007
Věková kategorie Mladší žactvo, muži Kategorie závodu Územní klasifikační závod
Datum 18.12.2018 Technický delegát Robert Kaděrka,Ph.D.
Vypočtená penalizace 14.06 Aplikovaná penalizace 19.06
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body
1. 64 770247 HANZAL Kryštof 2005 CZE L 55.38 55.38 1:50.76 19.06
2. 66 770228 POLLERT Jan 2005 CZE A 56.67 55.68 1:52.35 33.56
3. 67 770323 TOMÁŠEK Aldo 2005 CZE H 57.28 55.57 1:52.85 38.12
4. 73 770282 HLAVOŇ Jakub 2005 CZE B 58.00 57.58 1:55.58 63.01
5. 60 770530 KOPECKÝ Tobiáš 2005 CZE H 58.06 57.54 1:55.60 63.20
6. 102 770674 NOVÁK Jáchym 2006 CZE U 58.77 57.83 1:56.60 72.31
7. 112 770503 HALAKUC Václav 2006 CZE T 58.75 58.00 1:56.75 73.68
8. 71 770325 VOVES Jan 2005 CZE P 59.12 58.26 1:57.38 79.43
9. 91 770681 FÍLA Patrik 2006 CZE H 1:00.00 58.47 1:58.47 89.37
10. 63 770378 MICHAL Ondřej 2005 CZE T 59.78 59.42 1:59.20 96.02
11. 84 770412 NEBESKÝ Matyáš 2005 CZE H 1:00.35 58.92 1:59.27 96.66
12. 100 770435 KOKEŠ Dan 2006 CZE T 1:00.16 59.84 2:00.00 103.32
13. 113 770841 KUFA Jiří 2006 CZE T 1:00.75 59.89 2:00.64 109.15
14. 70 770274 GLATT Matouš 2005 CZE E 1:01.05 1:00.23 2:01.28 114.99
15. 69 770235 DOSEDĚL František 2005 CZE A 1:01.66 1:00.02 2:01.68 118.64
16. 61 770771 HAJDUČEK Tomáš 2005 CZE T 1:01.02 1:00.93 2:01.95 121.10
17. 74 770283 SOBOTKA Tomáš 2005 CZE B 1:01.98 1:00.32 2:02.30 124.29
18. 114 770348 KNOBLOCH Jan 2006 CZE H 1:01.17 1:01.22 2:02.39 125.11
19. 110 770418 KELLNER Jakub 2006 CZE E 1:01.75 1:00.96 2:02.71 128.03
20. 76 770652 TOŠOVSKÝ Lukáš 2005 CZE A 1:01.92 1:00.84 2:02.76 128.49
21. 109 770770 KOMÁREK Adam 2006 CZE B 1:01.85 1:01.06 2:02.91 129.85
22. 77 770330 NOVÁK David 2005 CZE M 1:01.37 1:01.89 2:03.26 133.05
23. 78 770327 KADĚRKA Alfréd 2005 CZE M 1:02.16 1:01.69 2:03.85 138.43
24. 98 770805 GÜTTLER Tobiáš 2006 CZE A 1:02.52 1:01.57 2:04.09 140.61
25. 96 772398 PLÍVA Jan 2006 CZE H 1:02.71 1:01.97 2:04.68 145.99
26. 105 770508 FOLDYNA Adam 2006 CZE Z 1:03.51 1:01.31 2:04.82 147.27
27. 106 770517 OUPICKÝ Petr 2006 CZE U 1:03.95 1:01.10 2:05.05 149.37
28. 80 770275 JANECKÝ Samuel 2005 CZE E 1:03.11 1:01.96 2:05.07 149.55
29. 81 770179 PEŠÁK Martin 2005 CZE B 1:03.83 1:01.98 2:05.81 156.30
30. 87 772242 BLAŠKO Samuel 2005 CZE E 1:03.05 1:02.78 2:05.83 156.48
31. 107 770665 BABOR Jakub 2006 CZE M 1:03.98 1:02.07 2:06.05 158.49
32. 62 770349 ŠIMEK Marek Emanuel 2005 CZE H 1:03.21 1:02.88 2:06.09 158.85
33. 101 770023 VARGA Attila 2006 CZE L 1:03.89 1:02.65 2:06.54 162.95
34. 79 770488 ČERMÁK Robin 2005 CZE B 1:04.20 1:02.53 2:06.73 164.69
35. 95 770899 NEJDL Matyas 2006 CZE A 1:03.92 1:02.98 2:06.90 166.24
36. 108 770902 TULACH Ondřej 2006 CZE S 1:03.69 1:03.36 2:07.05 167.61
37. 117 770502 SEITZ Jakub 2006 CZE T 1:04.30 1:03.00 2:07.30 169.89
38. 99 770648 ČERNÝ Jáchym 2006 CZE H 1:04.60 1:03.29 2:07.89 175.27
39. 92 770651 PAVLÍČEK Vojtěch 2006 CZE Z 1:04.77 1:05.39 2:10.16 195.97
40. 82 770787 NOVOTNÝ Jakub 2005 CZE B 1:05.34 1:05.01 2:10.35 197.70
41. 97 770999 MATOUŠEK Tomáš 2006 CZE U 1:05.17 1:05.20 2:10.37 197.88
42. 103 770586 MALEC Tomáš 2006 CZE J 1:06.16 1:06.63 2:12.79 219.95
43. 83 770725 KOMÁREK Jan 2005 CZE B 1:07.34 1:06.30 2:13.64 227.70
44. 93 772540 PUSTĚJOVSKÝ Stanislav 2005 CZE T 1:06.41 1:08.85 2:15.26 242.47
45. 86 770202 RUBANKO Lukáš 2005 CZE L 1:07.84 1:07.76 2:15.60 245.57
46. 104 770887 ŠIMONEK Martin 2006 CZE B 1:08.52 1:10.34 2:18.86 275.30
47. 116 772738 BYSAHA Alexej 2005 CZE A 1:12.27 1:10.07 2:22.34 307.03
Nedokočili 1. kolo  
  65 770263 HORÁK Marek 2005 CZE T    
  72 770789 KRAPA Jakub 2005 CZE B    
  75 770232 KRISTL Vlastimil 2005 CZE A    
  111 770465 MAXA David 2006 CZE P    
  68 770475 SKRUŠNÝ David 2005 CZE B    
Nedokočili 2. kolo  
  88 772495 CAMRDA Richard 2005 CZE B    
  89 770785 KOVÁŘ Stanislav 2006 CZE B    
Nestartovali v 1. kole  
  94 770597 KRASILOV Jiří 2006 CZE S    
  85 770193 ZVĚDĚLÍK Ondřej 2005 CZE T    
Nestartovali v 2. kole  
  115 770729 DVOŘÁK Tomáš 2006 CZE L    
Diskvalifikováni v 1. kole  
  90 772152 ŽÁK Hugo 2006 CZE L    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Toyota

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Mölltaler Gletscher Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI Mico POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski
Buff

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz