Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

HELIA SPORT CUP 2018 - Areál Kouty

Disciplína Obří slalom Codex 7007
Věková kategorie Mladší žactvo, ženy Kategorie závodu Územní klasifikační závod
Datum 18.12.2018 Technický delegát Robert Kaděrka,Ph.D.
Vypočtená penalizace 20.69 Aplikovaná penalizace 25.69
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body
1. 9 885593 BALEJOVÁ Karolína 2005 CZE J 57.66 56.37 1:54.03 25.69
2. 58 885209 MOŠNOVÁ Magdalena 2006 CZE A 57.51 56.59 1:54.10 26.31
3. 13 885473 SMOLÍKOVÁ Natálie 2005 CZE L 57.79 56.83 1:54.62 30.92
4. 52 885264 KONDĚLKOVÁ Leontýna 2006 CZE H 58.79 56.38 1:55.17 35.79
5. 4 885220 KEPÁKOVÁ Kristýna 2005 CZE A 58.51 57.57 1:56.08 43.85
6. 54 885543 KUDĚLÁSKOVÁ Katrin 2006 CZE B 58.77 57.98 1:56.75 49.78
7. 6 885191 KABÁTNÍKOVÁ Viktorie 2005 CZE L 58.82 58.45 1:57.27 54.39
8. 10 885258 ŠENKEŘÍKOVÁ Simona 2005 CZE Z 58.94 59.26 1:58.20 62.63
9. 17 885168 SOUKUPOVÁ Natálie 2005 CZE K 1:00.44 57.83 1:58.27 63.25
10. 21 885384 MAZÁKOVÁ Michaela 2005 CZE M 1:00.14 58.35 1:58.49 65.19
11. 25 885182 LAMOŠOVÁ Karolína 2005 CZE E 1:00.38 58.58 1:58.96 69.36
12. 34 885623 VOMÁČKOVÁ Simona 2006 CZE L 1:00.21 58.96 1:59.17 71.22
13. 5 885253 GLAISTER Mia Maria 2005 CZE H 59.76 59.75 1:59.51 74.23
14. 28 885213 DAVIDOVÁ Annemarie 2005 CZE T 1:00.69 58.88 1:59.57 74.76
15. 56 885395 DRÁPALOVÁ Elena 2006 CZE Z 59.96 59.66 1:59.62 75.20
16. 12 885320 HRADILOVÁ Žofie 2005 CZE H 1:00.37 59.46 1:59.83 77.06
17. 41 885292 KŘÍŽOVÁ Klára 2006 CZE H 1:01.01 58.84 1:59.85 77.24
18. 8 885454 STRAČÁROVÁ Aneta 2005 CZE B 1:00.18 1:00.45 2:00.63 84.15
19. 11 885148 VANIŠOVÁ Ema 2005 CZE P 1:01.15 59.62 2:00.77 85.39
20. 46 885553 GALVASOVÁ Anna 2006 CZE B 1:00.70 1:00.57 2:01.27 89.82
21. 1 885212 BONIATTI Natálie 2005 CZE T 1:01.00 1:00.79 2:01.79 94.42
22. 16 - MICHALKOVÁ Barbora 2005 SVK 1:01.60 1:00.21 2:01.81 94.60
23. 18 885200 MOHYLOVÁ Tereza 2005 CZE T 1:01.43 1:01.35 2:02.78 103.19
24. 19 885225 MALARZOVÁ Agnes 2005 CZE T 1:02.44 1:00.40 2:02.84 103.72
25. 48 885482 KRČKOVÁ Lucie 2006 CZE B 1:02.57 1:00.38 2:02.95 104.70
26. 15 885146 JANDOVÁ Kateřina 2005 CZE P 1:02.00 1:01.38 2:03.38 108.51
27. 42 885936 VLACHOVÁ Viktorie 2006 CZE B 1:02.04 1:01.88 2:03.92 113.29
28. 30 885981 STLOUKALOVÁ Sára 2005 CZE B 1:02.56 1:01.95 2:04.51 118.51
29. 53 885851 KUKUCZKOVÁ Veronika 2006 CZE T 1:03.17 1:02.10 2:05.27 125.25
30. 24 885955 HARVEY Dana 2005 CZE J 1:03.85 1:01.49 2:05.34 125.87
31. 35 885868 JANEKOVÁ Hana 2006 CZE A 1:03.13 1:03.11 2:06.24 133.84
32. 36 885800 MOULEOVA Kristýna 2006 CZE U 1:03.21 1:03.07 2:06.28 134.19
33. 20 885460 SMOLAKOVÁ Emilie 2005 CZE E 1:03.48 1:03.32 2:06.80 138.80
34. 3 885121 HAVLOVÁ Veronika 2005 CZE L 1:02.65 1:04.23 2:06.88 139.51
35. 51 885594 ŠVANDOVÁ Veronika 2006 CZE J 1:03.82 1:03.67 2:07.49 144.91
36. 27 886310 CHUDOBOVÁ Karolína 2005 CZE S 1:04.81 1:03.81 2:08.62 154.92
37. 59 886151 PETERKOVÁ Lucie 2006 CZE E 1:04.28 1:04.56 2:08.84 156.87
38. 45 885912 KASLOVÁ Barbora 2006 CZE B 1:05.17 1:03.89 2:09.06 158.82
39. 39 886150 PETERKOVÁ Linda 2006 CZE E 1:05.22 1:04.31 2:09.53 162.98
40. 23 885647 ŽEŽULKOVÁ Magdaléna 2005 CZE A 1:03.63 1:06.30 2:09.93 166.52
41. 29 885371 KUPCOVÁ Ema 2005 CZE L 1:05.38 1:05.05 2:10.43 170.95
42. 32 885527 HRANÍKOVÁ Andrea 2006 CZE H 1:05.57 1:05.26 2:10.83 174.49
43. 57 885649 OČKAYOVÁ Lucie 2006 CZE B 1:06.08 1:05.59 2:11.67 181.93
44. 26 885653 TRUBKOVÁ Agáta 2005 CZE L 1:05.00 1:06.72 2:11.72 182.38
45. 50 885267 JANOUŠKOVÁ Veronika 2006 CZE C 1:07.09 1:07.24 2:14.33 205.49
46. 55 886475 ČERNOHOUSOVÁ Silvie 2006 CZE E 1:07.56 1:07.42 2:14.98 211.25
47. 37 886139 JANČOVÁ Claudia 2006 CZE B 1:06.99 1:09.78 2:16.77 227.11
48. 49 886147 PÁNKOVÁ Sára 2006 CZE B 1:10.72 1:10.23 2:20.95 264.13
49. 40 885462 CHLUBNOVÁ Barbora 2006 CZE A 1:10.13 1:10.91 2:21.04 264.93
50. 33 885407 KOLÁŘOVÁ Magdalena 2006 CZE M 1:11.29 1:11.57 2:22.86 281.05
51. 47 885600 SLOVÁČKOVÁ Aneta 2006 CZE B 1:22.61 1:23.30 2:45.91 485.21
Nedokočily 1. kolo  
  44 885775 CARDOVÁ Nikola 2006 CZE B    
  14 885263 HORDOSSY Julie 2005 CZE H    
  22 886013 JAVŮRKOVÁ Anna Lucie 2005 CZE A    
  2 885228 KOVÁŘOVÁ Jitka 2005 CZE H    
Nedokočily 2. kolo  
  43 885265 NEJEZCHLEBOVÁ Adéla 2006 CZE H    
  7 885143 ŠPAČKOVÁ Nela 2005 CZE B    
Nestartovaly v 1. kole  
  31 885729 TULACHOVÁ Anna 2005 CZE S    
Diskvalifikovány v 1. kole  
  38 885983 HOŘICKÁ Karolína 2006 CZE E    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler