Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

HELIA SPORT CUP 2018 - Areál Kouty

Disciplína Obří slalom Codex 2008
Věková kategorie Starší žactvo, muži Kategorie závodu Územní klasifikační závod
Datum 18.12.2018 Technický delegát Robert Kaděrka,Ph.D.
Vypočtená penalizace 11.90 Aplikovaná penalizace 16.90
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body
1. 173 770313 KROUPA Štepan 2003 CZE C 54.52 53.15 1:47.67 16.90
2. 178 280804 ANDĚL Jiří 2003 CZE Z 54.83 54.04 1:48.87 28.16
3. 187 770112 MÜLLER Marek 2004 CZE U 54.67 54.24 1:48.91 28.53
4. 183 260008 BANK Matěj 2003 CZE M 54.78 54.41 1:49.19 31.16
5. 190 770657 KESTL Lukáš 2003 CZE M 55.81 54.33 1:50.14 40.07
6. 181 100022 KLÍMA Oskar 2004 CZE B 55.38 54.78 1:50.16 40.26
7. 185 770172 GALVAS Matyáš 2004 CZE B 56.34 56.95 1:53.29 69.62
8. 174 770848 FIALA Jan 2003 CZE T 55.86 57.53 1:53.39 70.56
9. 180 770069 HLUBOCKÝ Tomáš 2003 CZE A 57.39 56.10 1:53.49 71.49
10. 176 772205 KNOR Aleš 2004 CZE B 57.81 55.77 1:53.58 72.34
11. 184 700535 MAXA Adam 2004 CZE P 57.05 56.62 1:53.67 73.18
12. 189 770234 DOSEDĚL Jan Martin 2003 CZE A 58.19 55.52 1:53.71 73.56
13. 191 770058 BRANNY Adam 2004 CZE T 57.99 57.31 1:55.30 88.47
14. 195 770533 GROHMANN Ondřej 2004 CZE T 58.58 59.02 1:57.60 110.05
14. 193 770800 JANEK Adam 2003 CZE A 58.65 58.95 1:57.60 110.05
16. 196 510308 KOUBA Tomáš 2003 CZE U 59.65 58.46 1:58.11 114.83
17. 210 770844 FRYŠ Matěj 2004 CZE M 59.59 58.72 1:58.31 116.71
18. 200 770056 VILEŽINSKÝ Maximilián 2004 CZE T 59.94 58.58 1:58.52 118.68
19. 204 772015 ZELENÝ Samuel Jan 2003 CZE B 1:01.01 59.80 2:00.81 140.16
20. 194 770629 MACHOŇ Petr 2004 CZE C 1:01.35 59.49 2:00.84 140.44
21. 197 770246 DOBROVODSKÝ Adam 2004 CZE L 59.25 1:01.61 2:00.86 140.63
22. 201 770188 JANOUŠEK Martin 2004 CZE C 1:01.54 59.88 2:01.42 145.88
23. 215 770178 VANĚK Tobiáš 2003 CZE B 1:02.99 1:01.03 2:04.02 170.27
24. 198 770272 ČERNOHOUS Marek 2004 CZE E 1:02.93 1:01.73 2:04.66 176.27
25. 216 772358 KOUBA Daniel 2004 CZE K 1:03.10 1:03.09 2:06.19 190.63
26. 188 - BOJNICKÝ Matůš 2004 SVK 1:04.11 1:02.25 2:06.36 192.22
27. 205 770273 ENT Lukáš 2004 CZE E 1:03.94 1:04.32 2:08.26 210.04
28. 208 770270 PETR Lukáš 2004 CZE E 1:04.08 1:04.30 2:08.38 211.17
29. 213 770683 ŠŤASTNÝ Robert 2004 CZE M 1:04.64 1:04.11 2:08.75 214.64
30. 206 770656 KESTL Kryštof 2003 CZE M 1:04.54 1:04.73 2:09.27 219.52
31. 219 772494 HRDINA Hugo 2003 CZE B 1:10.22 1:11.15 2:21.37 333.02
Nedokočili 1. kolo  
  207 770600 BERAN Patrik 2003 CZE L    
  182 320720 ČERNÝ Jakub 2003 CZE H    
  212 770732 DVOŘÁK David 2004 CZE L    
  202 770497 FLANDERKA Aleš 2004 CZE U    
  186 770338 KUČERA Štěpán 2004 CZE H    
  177 770339 KUČERA Vojtěch 2004 CZE H    
  203 770176 PINK Tomáš 2003 CZE B    
  179 770004 RYŠKA Daniel 2004 CZE A    
  175 410513 SULOVSKÝ Mikuláš 2004 CZE L    
  192 110618 VACEK Kristián 2003 CZE A    
  199 772157 VALENTA Vladimír 2004 CZE Z    
  220 772467 VEČEŘA Vojtěch 2004 CZE J    
Nedokočili 2. kolo  
  211 770101 HAVEL Tomáš 2003 CZE L    
  217 772602 HLAVÁČEK Michal 2003 CZE B    
  221 770855 IVÁNEK Pavel 2003 CZE B    
  209 220366 SEITZ Lukáš 2003 CZE T    
Nestartovali v 2. kole  
  214 700537 ŠPIČÁK Vojtěch 2004 CZE P    
Diskvalifikováni v 1. kole  
  218 772527 ZOGATA Samuel 2004 CZE T    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Toyota

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Mölltaler Gletscher Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI Mico POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski
Buff

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz