Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

HELIA SPORT CUP 2018 - Areál Kouty

Disciplína Obří slalom Codex 7008
Věková kategorie Starší žactvo, ženy Kategorie závodu Územní klasifikační závod
Datum 18.12.2018 Technický delegát Robert Kaděrka,Ph.D.
Vypočtená penalizace -2.40 Aplikovaná penalizace 10.00
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body
1. 130 415510 TREJBALOVÁ Linda 2003 CZE L 55.52 54.81 1:50.33 10.00
2. 122 886065 SOMMEROVÁ Celine 2003 CZE A 56.00 55.20 1:51.20 17.96
3. 128 885353 MILATOVÁ Hana 2004 CZE T 56.39 56.01 1:52.40 28.95
4. 124 115714 VODRÁŽKOVÁ Barbora 2003 CZE A 56.42 56.17 1:52.59 30.69
4. 119 885521 KESTLOVÁ Julie 2004 CZE M 56.45 56.14 1:52.59 30.69
6. 120 885079 SEMERÁKOVÁ Hana 2004 CZE H 57.82 56.65 1:54.47 47.90
7. 123 885199 JOANNIDU Niki 2004 CZE T 57.22 57.69 1:54.91 51.93
8. 121 885056 PATOČKOVÁ Anna 2004 CZE L 58.52 57.39 1:55.91 61.08
9. 148 885204 RÁBOVÁ Tereza 2004 CZE E 58.51 57.54 1:56.05 62.36
10. 129 885119 TICHÁ Simona 2004 CZE A 58.58 57.84 1:56.42 65.75
11. 126 885063 BRILLOVÁ Ema 2003 CZE L 59.33 58.43 1:57.76 78.02
12. 136 885093 NOVÁKOVÁ Petra 2003 CZE M 59.11 58.76 1:57.87 79.02
13. 135 885175 TRACHTOVÁ Valentýna 2004 CZE A 1:00.73 58.76 1:59.49 93.85
14. 138 885455 KOMÁRKOVÁ Vendula 2003 CZE B 1:00.08 59.69 1:59.77 96.42
15. 140 885179 MOŠNOVÁ Markéta 2004 CZE A 1:00.58 59.96 2:00.54 103.47
16. 150 885516 TOŠOVSKÁ Klára 2003 CZE A 1:00.94 1:00.02 2:00.96 107.31
17. 151 885290 RŮŽKOVÁ Markéta 2003 CZE A 1:01.34 59.89 2:01.23 109.78
18. 159 885043 HUCZALOVÁ Barbara 2003 CZE T 1:02.56 59.23 2:01.79 114.91
19. 141 425026 TESAŘÍKOVÁ Julie 2004 CZE A 1:02.52 59.44 2:01.96 116.47
20. 131 885198 SLOVÁČKOVÁ Tereza 2004 CZE B 1:01.37 1:01.62 2:02.99 125.89
21. 157 505924 BORŮVKOVÁ Lenka 2004 CZE U 1:03.83 59.23 2:03.06 126.53
22. 153 885953 MIKULÍKOVÁ Tereza 2004 CZE B 1:03.08 1:00.18 2:03.26 128.37
23. 146 885747 TOMÁŠKOVÁ Eliška 2003 CZE L 1:02.31 1:01.04 2:03.35 129.19
24. 154 885422 WORKOVÁ Eliška 2004 CZE T 1:02.72 1:01.45 2:04.17 136.70
25. 166 885682 TUPCOVÁ Klára 2004 CZE A 1:03.56 1:00.99 2:04.55 140.17
26. 147 885185 FUCHSOVÁ Barbora 2004 CZE B 1:02.56 1:02.08 2:04.64 141.00
27. 161 885426 FILIPKOVÁ Anna Maria 2004 CZE T 1:03.05 1:03.31 2:06.36 156.74
28. 143 885376 BAHENSKÁ Natálie 2004 CZE T 1:03.44 1:03.40 2:06.84 161.14
29. 168 885189 FEJFAROVÁ Milena 2004 CZE S 1:06.16 1:02.55 2:08.71 178.26
30. 145 885002 MALCOVÁ Natálie 2004 CZE J 1:05.77 1:03.61 2:09.38 184.39
31. 169 886184 NĚMCOVÁ Nela 2004 CZE L 1:05.89 1:04.35 2:10.24 192.26
32. 164 885461 BRANDEJSOVÁ Anna 2003 CZE E 1:07.87 1:06.40 2:14.27 229.16
33. 163 885202 BERANOVÁ Anežka 2004 CZE E 1:08.12 1:07.34 2:15.46 240.05
34. 167 885141 SCHREIBEROVÁ Alice 2003 CZE B 1:10.76 1:08.18 2:18.94 271.91
Nedokočily 1. kolo  
  155 705533 ALTMANNOVÁ Kateřina 2004 CZE P    
  160 886211 BALŠÍNKOVÁ Elena 2004 CZE T    
  165 886045 FIKEJZOVÁ Veronika 2003 CZE C    
  172 886078 FRANCOVÁ Barbora 2004 CZE B    
  139 885135 HLAVOŇOVÁ Lucie 2004 CZE B    
  118 885214 KREISSOVÁ Tereza 2004 CZE T    
  125 415509 KYSELOVÁ Adéla 2004 CZE L    
  144 605916 MELICHAROVÁ Helena 2003 CZE S    
  133 - MURÍNOVÁ Emma 2004 SVK    
  162 886076 PÁNKOVÁ Nela 2004 CZE B    
  127 885404 PEROUTKOVÁ Barbora 2004 CZE A    
  158 885139 PEŠÁKOVÁ Sára 2003 CZE B    
  149 755408 ŘEHOUŠKOVÁ Amálie 2004 CZE C    
  134 885035 SVINKOVÁ Sára 2003 CZE A    
  152 885142 ŠOJATOVÁ Sandra 2004 CZE B    
Nedokočily 2. kolo  
  171 886077 ABSOLÍNOVÁ Julie 2003 CZE B    
  132 885131 JEDLIČKOVÁ Sára 2004 CZE P    
  170 885569 STREJCOVÁ Miroslava 2004 CZE S    
  142 905005 SUROVIČOVÁ Klára 2003 CZE H    
Diskvalifikovány v 1. kole  
  137 205729 BALABÁNOVÁ Helena 2003 CZE T    
  156 885239 ZVÍŘECÍ Jana 2004 CZE A    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Toyota

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Mölltaler Gletscher Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI Mico POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski
Buff

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz