Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

UKZ - Moravskoslezský - Karlov -areál Klobouk

Disciplína Slalom Codex 2013
Věková kategorie Mladší žactvo, muži Kategorie závodu UKZ
Datum 23.02.2019 Technický delegát Martin Vrzgula
Vypočtená penalizace 49.15 Aplikovaná penalizace 54.15
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body
1. 154 770771 HAJDUČEK Tomáš 2005 CZE T 42.63 42.44 1:25.07 54.15
2. 153 770789 KRAPA Jakub 2005 CZE B 43.28 43.89 1:27.17 72.17
3. 155 770378 MICHAL Ondřej 2005 CZE T 45.42 44.95 1:30.37 99.63
4. 162 770435 KOKEŠ Dan 2006 CZE T 46.06 45.36 1:31.42 108.64
5. 163 770488 ČERMÁK Robin 2005 CZE B 45.83 47.17 1:33.00 122.20
6. 156 770330 NOVÁK David 2005 CZE M 46.90 46.66 1:33.56 127.00
7. 167 770729 DVOŘÁK Tomáš 2006 CZE L 48.00 47.08 1:35.08 140.05
8. 170 772242 BLAŠKO Samuel 2005 CZE E 48.58 47.05 1:35.63 144.77
9. 165 770179 PEŠÁK Martin 2005 CZE B 47.77 48.03 1:35.80 146.23
10. 157 770418 KELLNER Jakub 2006 CZE E 48.00 48.22 1:36.22 149.83
11. 151 770787 NOVOTNÝ Jakub 2005 CZE B 48.77 47.60 1:36.37 151.12
12. 160 770722 JÍLEK Metoděj 2006 CZE S 47.62 49.16 1:36.78 154.64
13. 180 770770 KOMÁREK Adam 2006 CZE B 49.11 49.41 1:38.52 169.57
14. 169 770725 KOMÁREK Jan 2005 CZE B 50.60 51.71 1:42.31 202.09
15. 175 770327 KADĚRKA Alfréd 2005 CZE M 51.46 51.51 1:42.97 207.75
16. 181 770597 KRASILOV Jiří 2006 CZE S 52.00 51.28 1:43.28 210.41
17. 159 770261 ČAGAN Jan 2005 CZE T 51.78 51.86 1:43.64 213.50
18. 172 772201 POLÁK Ondřej 2005 CZE B 53.54 51.39 1:44.93 224.57
19. 177 770165 MIČÁNEK Jakub 2005 CZE H 53.85 52.24 1:46.09 234.53
20. 171 770872 FOLC Tomáš 2005 CZE H 54.79 52.30 1:47.09 243.11
21. 187 772238 PIČMAN David 2006 CZE S 53.85 54.68 1:48.53 255.46
22. 173 770193 ZVĚDĚLÍK Ondřej 2005 CZE T 54.50 54.65 1:49.15 260.78
23. 179 770841 KUFA Jiří 2006 CZE T 49.07 1:03.33 1:52.40 288.67
24. 186 772317 HRDINA Filip 2005 CZE B 56.70 56.09 1:52.79 292.02
25. 183 600915 FEJFAR Jiří 2005 CZE S 56.88 56.87 1:53.75 300.26
26. 185 770586 MALEC Tomáš 2006 CZE J 59.92 54.68 1:54.60 307.55
27. 188 772653 VLČEK Tadeáš 2006 CZE T 58.95 59.94 1:58.89 344.37
28. 189 772540 PUSTĚJOVSKÝ Stanislav 2005 CZE T 55.46 1:11.86 2:07.32 416.70
Nedokočili 1. kolo  
  184 770731 BAJER Adam 2006 CZE L    
  164 770263 HORÁK Marek 2005 CZE T    
  176 770836 NOVOTNÝ Vilém 2006 CZE Z    
  168 770502 SEITZ Jakub 2006 CZE T    
  161 770475 SKRUŠNÝ David 2005 CZE B    
  152 770267 VLČEK Jan 2005 CZE T    
Nedokočili 2. kolo  
  174 770403 KOPAL Filip 2005 CZE L    
  158 770651 PAVLÍČEK Vojtěch 2006 CZE Z    
Diskvalifikováni v 1. kole  
  182 772398 PLÍVA Jan 2006 CZE H    
Diskvalifikováni v 2. kole  
  178 770275 JANECKÝ Samuel 2005 CZE E    
  166 770202 RUBANKO Lukáš 2005 CZE L    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler