Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

UKZ - Moravskoslezský - Karlov -areál Klobouk

Disciplína Slalom Codex 7013
Věková kategorie Mladší žactvo, ženy Kategorie závodu Územní klasifikační závod
Datum 23.02.2019 Technický delegát Martin Vrzgula
Vypočtená penalizace 53.19 Aplikovaná penalizace 58.19
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body
1. 115 885473 SMOLÍKOVÁ Natálie 2005 CZE L 43.90 42.67 1:26.57 58.19
2. 108 885395 DRÁPALOVÁ Elena 2006 CZE Z 43.11 43.98 1:27.09 62.57
3. 109 885258 ŠENKEŘÍKOVÁ Simona 2005 CZE Z 43.70 43.60 1:27.30 64.35
4. 112 885212 BONIATTI Natálie 2005 CZE T 43.99 43.92 1:27.91 69.49
5. 101 885264 KONDĚLKOVÁ Leontýna 2006 CZE H 44.79 43.75 1:28.54 74.80
6. 110 885384 MAZÁKOVÁ Michaela 2005 CZE M 45.25 44.32 1:29.57 83.49
7. 102 885653 TRUBKOVÁ Agáta 2005 CZE L 45.08 45.60 1:30.68 92.85
8. 111 885543 KUDĚLÁSKOVÁ Katrin 2006 CZE B 46.04 44.77 1:30.81 93.94
9. 114 885454 STRAČÁROVÁ Aneta 2005 CZE B 45.82 47.41 1:33.23 114.35
10. 104 885553 GALVASOVÁ Anna 2006 CZE B 48.10 47.99 1:36.09 138.47
11. 118 885201 MŰLLEROVÁ Marie 2005 CZE T 47.51 48.76 1:36.27 139.99
12. 117 885649 OČKAYOVÁ Lucie 2006 CZE B 47.88 49.16 1:37.04 146.48
13. 106 885151 GRÍSNIKOVÁ Mariana 2005 CZE L 48.67 49.77 1:38.44 158.28
14. 136 886310 CHUDOBOVÁ Karolína 2005 CZE S 48.87 50.19 1:39.06 163.51
15. 116 885200 MOHYLOVÁ Tereza 2005 CZE T 49.11 50.09 1:39.20 164.69
16. 131 885912 KASLOVÁ Barbora 2006 CZE B 50.35 49.87 1:40.22 173.29
17. 132 885383 VILEŽINSKÁ Sofie 2006 CZE T 50.11 50.24 1:40.35 174.39
18. 122 885936 VLACHOVÁ Viktorie 2006 CZE B 50.83 49.78 1:40.61 176.58
19. 119 885118 KEMPFEROVÁ Johana 2005 CZE H 50.37 50.83 1:41.20 181.56
20. 121 885692 POLÁŠKOVÁ Adéla 2006 CZE Z 50.77 51.13 1:41.90 187.46
21. 139 885296 KRATOCHVÍLOVÁ Valentýna 2006 CZE S 50.59 52.00 1:42.59 193.28
22. 126 885328 LIŠKOVÁ Nela 2005 CZE Z 51.72 51.58 1:43.30 199.27
23. 142 885927 DAČEVA Emma 2006 CZE S 51.51 52.08 1:43.59 201.71
24. 130 886092 DRHOVÁ Denisa 2006 CZE Z 51.56 52.14 1:43.70 202.64
25. 133 886091 DRHOVÁ Bianka 2006 CZE Z 51.02 52.74 1:43.76 203.14
26. 125 885502 FLEČKOVÁ Nikol 2006 CZE H 51.44 52.42 1:43.86 203.99
27. 128 885505 NĚMEČKOVÁ Ema 2006 CZE H 52.95 51.59 1:44.54 209.72
28. 138 886147 PÁNKOVÁ Sára 2006 CZE B 53.13 52.86 1:45.99 221.95
29. 140 886351 PTÁČKOVÁ Tereza 2006 CZE J 53.39 53.19 1:46.58 226.92
30. 124 886151 PETERKOVÁ Lucie 2006 CZE E 55.61 54.80 1:50.41 259.22
31. 143 885590 ELMEROVÁ Luisa 2006 CZE S 54.22 56.96 1:51.18 265.71
32. 129 885317 ŠVARALOVÁ Anna 2005 CZE H 55.75 56.20 1:51.95 272.21
33. 137 885694 ČABLOVÁ Tereza 2006 CZE Z 54.89 58.00 1:52.89 280.13
34. 145 886150 PETERKOVÁ Linda 2006 CZE E 57.37 57.29 1:54.66 295.06
35. 120 886208 COUFALOVÁ Kateřina 2005 CZE B 50.97 1:04.10 1:55.07 298.52
36. 144 885591 ZÁTKOVÁ Klára 2006 CZE S 56.74 59.42 1:56.16 307.71
37. 141 885775 CARDOVÁ Nikola 2006 CZE B 57.17 1:00.23 1:57.40 318.16
38. 127 885289 HRBÁČKOVÁ Tereza 2005 CZE B 1:16.51 1:10.13 2:26.64 564.73
Nedokočily 1. kolo  
  107 885213 DAVIDOVÁ Annemarie 2005 CZE T    
  105 885225 MALARZOVÁ Agnes 2005 CZE T    
  146 886331 MARKOVÁ Karolína 2006 CZE S    
  103 885460 SMOLAKOVÁ Emilie 2005 CZE E    
  113 885143 ŠPAČKOVÁ Nela 2005 CZE B    
Nedokočily 2. kolo  
  135 885729 TULACHOVÁ Anna 2005 CZE S    
Nestartovaly v 1. kole  
  134 886139 JANČOVÁ Claudia 2006 CZE B    
  123 885407 KOLÁŘOVÁ Magdalena 2006 CZE M    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler