Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

UKZ - Moravskoslezský - Karlov -areál Klobouk

Disciplína Slalom Codex 7014
Věková kategorie Starší žactvo, ženy Kategorie závodu UKZ
Datum 23.02.2019 Technický delegát Martin Vrzgula
Vypočtená penalizace 50.70 Aplikovaná penalizace 55.70
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body
1. 4 885093 NOVÁKOVÁ Petra 2003 CZE M 42.30 42.67 1:24.97 55.70
2. 1 885214 KREISSOVÁ Tereza 2004 CZE T 41.57 43.82 1:25.39 59.31
3. 10 605916 MELICHAROVÁ Helena 2003 CZE S 42.95 43.31 1:26.26 66.78
4. 5 885953 MIKULÍKOVÁ Tereza 2004 CZE B 43.41 45.65 1:29.06 90.84
5. 22 886211 BALŠÍNKOVÁ Elena 2004 CZE T 45.88 47.23 1:33.11 125.63
6. 12 885184 ŠEVČÍKOVÁ Dorka 2003 CZE Z 46.26 46.99 1:33.25 126.84
7. 11 885139 PEŠÁKOVÁ Sára 2003 CZE B 45.13 48.21 1:33.34 127.61
8. 20 885060 ŠORMOVÁ Adéla 2003 CZE H 45.82 47.56 1:33.38 127.95
9. 6 885204 RÁBOVÁ Tereza 2004 CZE E 46.48 48.17 1:34.65 138.86
10. 15 325514 MATASOVÁ Kateřina 2004 CZE H 46.65 48.80 1:35.45 145.74
11. 8 885185 FUCHSOVÁ Barbora 2004 CZE B 47.24 48.64 1:35.88 149.43
12. 25 886184 NĚMCOVÁ Nela 2004 CZE L 48.31 47.61 1:35.92 149.77
13. 2 885198 SLOVÁČKOVÁ Tereza 2004 CZE B 46.47 49.61 1:36.08 151.15
14. 17 885321 ZRŮBKOVÁ Jana 2004 CZE Z 47.77 48.75 1:36.52 154.93
15. 34 265011 KŘENKOVÁ Nicola 2003 CZE M 49.37 49.07 1:38.44 171.42
16. 21 885202 BERANOVÁ Anežka 2004 CZE E 49.48 49.45 1:38.93 175.63
17. 28 885376 BAHENSKÁ Natálie 2004 CZE T 49.68 49.88 1:39.56 181.05
17. 18 885002 MALCOVÁ Natálie 2004 CZE J 49.07 50.49 1:39.56 181.05
19. 27 885461 BRANDEJSOVÁ Anna 2003 CZE E 49.81 51.16 1:40.97 193.16
20. 26 885426 FILIPKOVÁ Anna Maria 2004 CZE T 49.61 51.81 1:41.42 197.03
21. 23 885909 HLAVÁČOVÁ Judita 2004 CZE Z 50.31 51.74 1:42.05 202.44
22. 29 886076 PÁNKOVÁ Nela 2004 CZE B 51.45 51.67 1:43.12 211.63
23. 24 885141 SCHREIBEROVÁ Alice 2003 CZE B 52.25 52.47 1:44.72 225.38
24. 31 885189 FEJFAROVÁ Milena 2004 CZE S 53.49 51.79 1:45.28 230.19
25. 16 885272 JANÁKOVÁ Agáta 2004 CZE B 45.35 1:03.05 1:48.40 256.99
26. 33 885154 OTIPKOVÁ Thaisy 2004 CZE T 56.53 55.98 1:52.51 292.30
27. 32 885705 PRACHAŘOVÁ Klára 2004 CZE M 50.17 1:11.46 2:01.63 370.66
Nedokočily 1. kolo  
  14 885455 KOMÁRKOVÁ Vendula 2003 CZE B    
Nedokočily 2. kolo  
  30 886077 ABSOLÍNOVÁ Julie 2003 CZE B    
  13 885135 HLAVOŇOVÁ Lucie 2004 CZE B    
  9 885043 HUCZALOVÁ Barbara 2003 CZE T    
  7 885353 MILATOVÁ Hana 2004 CZE T    
  3 885422 WORKOVÁ Eliška 2004 CZE T    
Diskvalifikovány v 1. kole  
  19 885223 SUKOVÁ Tereza 2004 CZE H    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler