Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

UKZ - Moravskoslezský - Karlov -areál Klobouk

Disciplína Obří slalom Codex 2015
Věková kategorie Mladší žactvo, muži Kategorie závodu UKZ
Datum 24.02.2019 Technický delegát Martin Vrzgula
Vypočtená penalizace 44.59 Aplikovaná penalizace 49.59
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body
1. 53 770789 KRAPA Jakub 2005 CZE B 38.96 39.96 1:18.92 49.59
2. 63 770503 HALAKUC Václav 2006 CZE T 39.91 40.23 1:20.14 65.20
3. 52 770771 HAJDUČEK Tomáš 2005 CZE T 40.07 40.38 1:20.45 69.17
4. 58 770435 KOKEŠ Dan 2006 CZE T 40.60 40.74 1:21.34 80.56
5. 57 770475 SKRUŠNÝ David 2005 CZE B 40.33 41.70 1:22.03 89.39
6. 62 770378 MICHAL Ondřej 2005 CZE T 41.13 41.44 1:22.57 96.30
7. 51 770267 VLČEK Jan 2005 CZE T 41.02 41.67 1:22.69 97.84
8. 65 770418 KELLNER Jakub 2006 CZE E 40.71 42.41 1:23.12 103.34
9. 67 770729 DVOŘÁK Tomáš 2006 CZE L 41.57 42.61 1:24.18 116.91
10. 71 770275 JANECKÝ Samuel 2005 CZE E 42.18 42.39 1:24.57 121.90
11. 56 770841 KUFA Jiří 2006 CZE T 42.54 42.72 1:25.26 130.73
12. 54 770488 ČERMÁK Robin 2005 CZE B 42.82 42.84 1:25.66 135.85
13. 60 770327 KADĚRKA Alfréd 2005 CZE M 42.22 43.47 1:25.69 136.23
14. 70 770770 KOMÁREK Adam 2006 CZE B 42.71 43.31 1:26.02 140.45
15. 69 772398 PLÍVA Jan 2006 CZE H 42.69 43.70 1:26.39 145.19
16. 68 770787 NOVOTNÝ Jakub 2005 CZE B 42.66 43.74 1:26.40 145.32
17. 82 770731 BAJER Adam 2006 CZE L 42.87 44.18 1:27.05 153.64
18. 91 770722 JÍLEK Metoděj 2006 CZE S 43.17 44.15 1:27.32 157.09
19. 80 770193 ZVĚDĚLÍK Ondřej 2005 CZE T 44.43 44.98 1:29.41 183.84
20. 74 770202 RUBANKO Lukáš 2005 CZE L 44.61 45.24 1:29.85 189.47
21. 72 770261 ČAGAN Jan 2005 CZE T 44.47 45.46 1:29.93 190.49
22. 76 770721 ŠEBEK Martin 2005 CZE Z 44.45 45.56 1:30.01 191.52
23. 55 770330 NOVÁK David 2005 CZE M 44.42 46.31 1:30.73 200.73
24. 81 770403 KOPAL Filip 2005 CZE L 45.07 45.87 1:30.94 203.42
25. 77 770872 FOLC Tomáš 2005 CZE H 46.82 45.21 1:32.03 217.37
26. 78 600915 FEJFAR Jiří 2005 CZE S 46.45 46.50 1:32.95 229.14
27. 86 772653 VLČEK Tadeáš 2006 CZE T 46.64 46.58 1:33.22 232.60
28. 90 772317 HRDINA Filip 2005 CZE B 47.23 46.36 1:33.59 237.33
29. 83 770597 KRASILOV Jiří 2006 CZE S 47.65 46.94 1:34.59 250.13
30. 89 772238 PIČMAN David 2006 CZE S 47.24 47.50 1:34.74 252.05
31. 84 770165 MIČÁNEK Jakub 2005 CZE H 47.37 47.75 1:35.12 256.91
32. 75 770836 NOVOTNÝ Vilém 2006 CZE Z 50.82 50.44 1:41.26 335.49
33. 87 772745 BANT Tomáš 2005 CZE M 52.40 53.95 1:46.35 400.63
Nedokočili 1. kolo  
  59 770263 HORÁK Marek 2005 CZE T    
  88 772088 KOŠŤÁL Jáchym 2006 CZE B    
  79 770651 PAVLÍČEK Vojtěch 2006 CZE Z    
  73 770502 SEITZ Jakub 2006 CZE T    
Nedokočili 2. kolo  
  66 772242 BLAŠKO Samuel 2005 CZE E    
  64 770725 KOMÁREK Jan 2005 CZE B    
  61 770179 PEŠÁK Martin 2005 CZE B    
Diskvalifikováni v 1. kole  
  85 772201 POLÁK Ondřej 2005 CZE B    

Partneři úseku alpských disciplín

Toyota Don Quiet Řízení letového provozu ČR Nokian Tyres Coca Cola

Mediální partneři

CT
Radiožurnal
Snow.cz

Partneři Czech Ski alpine pool

Mico
LEKI POC Sport Reusch
Liski
Head.cz Sporten

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz