Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

UKZ - Moravskoslezský - Karlov -areál Klobouk

Disciplína Obří slalom Codex 7015
Věková kategorie Mladší žactvo, ženy Kategorie závodu Územní klasifikační závod
Datum 24.02.2019 Technický delegát Martin Vrzgula
Vypočtená penalizace 36.24 Aplikovaná penalizace 41.24
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body
1. 9 885473 SMOLÍKOVÁ Natálie 2005 CZE L 39.70 41.12 1:20.82 41.24
2. 3 885395 DRÁPALOVÁ Elena 2006 CZE Z 40.26 41.41 1:21.67 51.86
3. 2 885212 BONIATTI Natálie 2005 CZE T 40.42 41.26 1:21.68 51.99
4. 11 885543 KUDĚLÁSKOVÁ Katrin 2006 CZE B 40.42 41.74 1:22.16 57.99
5. 4 885258 ŠENKEŘÍKOVÁ Simona 2005 CZE Z 41.02 41.31 1:22.33 60.11
6. 7 885454 STRAČÁROVÁ Aneta 2005 CZE B 40.73 41.64 1:22.37 60.61
7. 12 885384 MAZÁKOVÁ Michaela 2005 CZE M 41.31 41.62 1:22.93 67.61
8. 17 885296 KRATOCHVÍLOVÁ Valentýna 2006 CZE S 40.83 42.64 1:23.47 74.36
9. 10 885936 VLACHOVÁ Viktorie 2006 CZE B 41.63 41.97 1:23.60 75.98
10. 14 885213 DAVIDOVÁ Annemarie 2005 CZE T 41.51 42.13 1:23.64 76.48
11. 6 885201 MŰLLEROVÁ Marie 2005 CZE T 41.32 42.72 1:24.04 81.48
12. 16 885151 GRÍSNIKOVÁ Mariana 2005 CZE L 41.38 42.68 1:24.06 81.73
13. 21 885649 OČKAYOVÁ Lucie 2006 CZE B 41.75 42.93 1:24.68 89.48
14. 15 885200 MOHYLOVÁ Tereza 2005 CZE T 41.72 43.38 1:25.10 94.73
15. 22 885328 LIŠKOVÁ Nela 2005 CZE Z 42.67 43.64 1:26.31 109.85
16. 8 885225 MALARZOVÁ Agnes 2005 CZE T 42.97 43.36 1:26.33 110.10
17. 23 885653 TRUBKOVÁ Agáta 2005 CZE L 43.37 43.49 1:26.86 116.72
18. 18 886208 COUFALOVÁ Kateřina 2005 CZE B 42.07 45.35 1:27.42 123.72
19. 20 885502 FLEČKOVÁ Nikol 2006 CZE H 43.82 43.64 1:27.46 124.22
20. 38 886306 NOVOSADOVÁ Adéla 2006 CZE Z 43.93 44.30 1:28.23 133.84
21. 30 885383 VILEŽINSKÁ Sofie 2006 CZE T 44.23 44.20 1:28.43 136.34
22. 28 886310 CHUDOBOVÁ Karolína 2005 CZE S 43.64 44.90 1:28.54 137.72
23. 34 885505 NĚMEČKOVÁ Ema 2006 CZE H 45.12 44.63 1:29.75 152.84
24. 31 886351 PTÁČKOVÁ Tereza 2006 CZE J 45.02 44.92 1:29.94 155.21
25. 26 886091 DRHOVÁ Bianka 2006 CZE Z 44.51 46.08 1:30.59 163.33
26. 19 885460 SMOLAKOVÁ Emilie 2005 CZE E 45.52 45.35 1:30.87 166.83
27. 32 885694 ČABLOVÁ Tereza 2006 CZE Z 45.27 45.90 1:31.17 170.58
28. 29 885692 POLÁŠKOVÁ Adéla 2006 CZE Z 44.91 46.56 1:31.47 174.33
29. 40 885927 DAČEVA Emma 2006 CZE S 45.93 45.93 1:31.86 179.21
30. 27 886151 PETERKOVÁ Lucie 2006 CZE E 46.51 46.23 1:32.74 190.20
31. 24 885118 KEMPFEROVÁ Johana 2005 CZE H 46.82 45.94 1:32.76 190.45
32. 33 886092 DRHOVÁ Denisa 2006 CZE Z 46.17 46.81 1:32.98 193.20
33. 45 885590 ELMEROVÁ Luisa 2006 CZE S 46.76 46.41 1:33.17 195.58
34. 25 886150 PETERKOVÁ Linda 2006 CZE E 47.45 46.72 1:34.17 208.07
35. 46 885591 ZÁTKOVÁ Klára 2006 CZE S 46.98 48.33 1:35.31 222.32
36. 43 885775 CARDOVÁ Nikola 2006 CZE B 48.66 46.93 1:35.59 225.82
37. 42 885729 TULACHOVÁ Anna 2005 CZE S 47.38 48.29 1:35.67 226.82
38. 39 885317 ŠVARALOVÁ Anna 2005 CZE H 52.57 49.66 1:42.23 308.80
Nedokočily 1. kolo  
  13 885553 GALVASOVÁ Anna 2006 CZE B    
  35 885289 HRBÁČKOVÁ Tereza 2005 CZE B    
  36 886331 MARKOVÁ Karolína 2006 CZE S    
  5 855605 MARTÍNKOVÁ Darina 2005 CZE Z    
  37 886147 PÁNKOVÁ Sára 2006 CZE B    
  41 885456 ŠKUBALOVÁ Viktorie 2005 CZE Z    
  1 885143 ŠPAČKOVÁ Nela 2005 CZE B    
  44 885134 TOŠKOVÁ Romana 2005 CZE T    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler