Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

UKZ - Moravskoslezský - Karlov -areál Klobouk

Disciplína Obří slalom Codex 2016
Věková kategorie Starší žactvo, muži Kategorie závodu UKZ
Datum 24.02.2019 Technický delegát Martin Vrzgula
Vypočtená penalizace 25.94 Aplikovaná penalizace 30.94
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body
1. 156 280804 ANDĚL Jiří 2003 CZE Z 37.51 38.81 1:16.32 30.94
2. 161 260008 BANK Matěj 2003 CZE M 39.08 39.32 1:18.40 58.47
3. 152 772157 VALENTA Vladimír 2004 CZE Z 38.91 39.99 1:18.90 65.08
4. 166 770047 ŽĎÁRSKÝ Dan 2004 CZE L 39.22 40.58 1:19.80 76.99
5. 160 770177 ŠPAČEK David 2003 CZE B 40.01 39.85 1:19.86 77.79
6. 183 770473 SKOPAL Jakub 2003 CZE T 40.00 39.99 1:19.99 79.51
7. 155 770844 FRYŠ Matěj 2004 CZE M 40.26 40.28 1:20.54 86.79
8. 163 770176 PINK Tomáš 2003 CZE B 40.26 40.75 1:21.01 93.01
9. 172 770682 HOMOLA Vilém 2004 CZE M 40.18 41.20 1:21.38 97.90
10. 159 770533 GROHMANN Ondřej 2004 CZE T 40.53 40.95 1:21.48 99.23
11. 167 770105 MORAVEC Matěj 2003 CZE L 40.45 41.87 1:22.32 110.34
12. 162 770056 VILEŽINSKÝ Maximilián 2004 CZE T 41.91 40.88 1:22.79 116.56
13. 168 772015 ZELENÝ Samuel Jan 2003 CZE B 41.39 42.37 1:23.76 129.40
14. 174 770209 KEZNIKL Tobiáš 2004 CZE B 42.35 43.09 1:25.44 151.63
15. 170 770321 BERGER Matěj 2004 CZE H 42.12 43.97 1:26.09 160.23
16. 169 770178 VANĚK Tobiáš 2003 CZE B 42.96 43.23 1:26.19 161.56
17. 179 772527 ZOGATA Samuel 2004 CZE T 44.50 44.47 1:28.97 198.35
18. 176 770166 ANTON Bohdan 2004 CZE H 44.19 45.09 1:29.28 202.45
19. 173 770732 DVOŘÁK David 2004 CZE L 45.03 44.75 1:29.78 209.07
20. 175 772523 HAUERLAND Antonín 2004 CZE T 46.02 44.09 1:30.11 213.43
21. 177 770927 KACZUR Aleš 2004 CZE H 47.42 44.52 1:31.94 237.65
22. 182 772437 KAPPEL Adam 2004 CZE T 47.27 47.20 1:34.47 271.13
23. 180 770855 IVÁNEK Pavel 2003 CZE B 46.16 48.67 1:34.83 275.90
Nedokočili 1. kolo  
  154 770058 BRANNY Adam 2004 CZE T    
  151 770848 FIALA Jan 2003 CZE T    
  157 770657 KESTL Lukáš 2003 CZE M    
  164 220366 SEITZ Lukáš 2003 CZE T    
  158 410513 SULOVSKÝ Mikuláš 2004 CZE L    
  181 772696 VAŠÍŘ Jakub 2003 CZE T    
Nedokočili 2. kolo  
  153 770600 BERAN Patrik 2003 CZE L    
  165 110618 VACEK Kristián 2003 CZE A    
Nestartovali v 1. kole  
  171 772602 HLAVÁČEK Michal 2003 CZE B    
Diskvalifikováni v 1. kole  
  178 770518 MRÁKA Jan 2004 CZE M    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler