Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

UKZ - Moravskoslezský - Karlov -areál Klobouk

Disciplína Obří slalom Codex 7016
Věková kategorie Starší žactvo, ženy Kategorie závodu UKZ
Datum 24.02.2019 Technický delegát Martin Vrzgula
Vypočtená penalizace 30.77 Aplikovaná penalizace 35.77
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body
1. 104 885455 KOMÁRKOVÁ Vendula 2003 CZE B 39.32 40.41 1:19.73 35.77
2. 102 885093 NOVÁKOVÁ Petra 2003 CZE M 39.90 40.16 1:20.06 39.95
3. 113 885135 HLAVOŇOVÁ Lucie 2004 CZE B 39.95 40.66 1:20.61 46.92
4. 115 885353 MILATOVÁ Hana 2004 CZE T 40.03 40.95 1:20.98 51.60
5. 103 605916 MELICHAROVÁ Helena 2003 CZE S 40.45 41.14 1:21.59 59.33
6. 116 885422 WORKOVÁ Eliška 2004 CZE T 40.79 41.80 1:22.59 72.00
7. 112 885204 RÁBOVÁ Tereza 2004 CZE E 40.65 42.04 1:22.69 73.27
8. 101 886211 BALŠÍNKOVÁ Elena 2004 CZE T 40.85 42.08 1:22.93 76.31
9. 105 885953 MIKULÍKOVÁ Tereza 2004 CZE B 40.68 42.50 1:23.18 79.47
10. 107 885043 HUCZALOVÁ Barbara 2003 CZE T 41.07 42.17 1:23.24 80.23
11. 106 885198 SLOVÁČKOVÁ Tereza 2004 CZE B 41.20 42.15 1:23.35 81.63
12. 111 885139 PEŠÁKOVÁ Sára 2003 CZE B 41.94 42.87 1:24.81 100.12
13. 117 885321 ZRŮBKOVÁ Jana 2004 CZE Z 42.03 43.20 1:25.23 105.44
14. 108 885185 FUCHSOVÁ Barbora 2004 CZE B 41.69 43.60 1:25.29 106.20
15. 121 885272 JANÁKOVÁ Agáta 2004 CZE B 41.92 43.65 1:25.57 109.75
16. 120 885060 ŠORMOVÁ Adéla 2003 CZE H 42.64 43.18 1:25.82 112.92
17. 127 885705 PRACHAŘOVÁ Klára 2004 CZE M 44.03 44.32 1:28.35 144.97
18. 125 886184 NĚMCOVÁ Nela 2004 CZE L 43.94 45.30 1:29.24 156.24
19. 118 885223 SUKOVÁ Tereza 2004 CZE H 44.26 45.48 1:29.74 162.57
20. 128 885909 HLAVÁČOVÁ Judita 2004 CZE Z 44.70 45.18 1:29.88 164.35
21. 132 265011 KŘENKOVÁ Nicola 2003 CZE M 45.24 45.16 1:30.40 170.93
22. 123 886076 PÁNKOVÁ Nela 2004 CZE B 45.58 45.33 1:30.91 177.40
23. 126 885202 BERANOVÁ Anežka 2004 CZE E 45.57 45.60 1:31.17 180.69
24. 124 885461 BRANDEJSOVÁ Anna 2003 CZE E 45.82 45.80 1:31.62 186.39
25. 129 886077 ABSOLÍNOVÁ Julie 2003 CZE B 45.84 45.82 1:31.66 186.90
26. 131 885154 OTIPKOVÁ Thaisy 2004 CZE T 47.27 48.00 1:35.27 232.63
27. 130 885141 SCHREIBEROVÁ Alice 2003 CZE B 47.70 48.23 1:35.93 240.99
Nedokočily 1. kolo  
  110 885376 BAHENSKÁ Natálie 2004 CZE T    
  133 885892 KOŠŤÁLOVÁ Vanda 2003 CZE B    
  114 885214 KREISSOVÁ Tereza 2004 CZE T    
  119 325514 MATASOVÁ Kateřina 2004 CZE H    
Nedokočily 2. kolo  
  109 885189 FEJFAROVÁ Milena 2004 CZE S    
  122 885426 FILIPKOVÁ Anna Maria 2004 CZE T    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler