Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

Český pohár Nokian Tyres, RKZ 3 - Kouty nad Desnou

Disciplína Superobří slalom Codex 2030
Věková kategorie Starší žactvo, muži Kategorie závodu RKZ
Datum 18.02.2019 Technický delegát Robert Kaděrka,Ph.D.
Vypočtená penalizace 1.31 Aplikovaná penalizace 1.31
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body PČP
1. 63 770313 KROUPA Štepan 2003 CZE C 40.80 - 40.80 1.31 100
2. 57 260008 BANK Matěj 2003 CZE M 41.15 - 41.15 11.52 80
3. 65 410504 KALINA Ondřej 2003 CZE L 41.50 - 41.50 21.73 60
4. 64 770339 KUČERA Vojtěch 2004 CZE H 41.84 - 41.84 31.64 50
5. 58 770112 MÜLLER Marek 2004 CZE A 41.97 - 41.97 35.44 45
6. 62 410513 SULOVSKÝ Mikuláš 2004 CZE L 42.08 - 42.08 38.64 40
7. 53 770657 KESTL Lukáš 2003 CZE M 42.32 - 42.32 45.64 36
8. 54 280804 ANDĚL Jiří 2003 CZE Z 42.38 - 42.38 47.39 32
9. 77 770385 SEIFERT William 2003 CZE A 42.95 - 42.95 64.02 29
10. 88 772562 KNUTSON Dominik 2003 CZE H 42.99 - 42.99 65.19 26
11. 61 320720 ČERNÝ Jakub 2003 CZE H 43.17 - 43.17 70.44 24
12. 52 770234 DOSEDĚL Jan Martin 2003 CZE A 43.18 - 43.18 70.73 22
13. 76 772157 VALENTA Vladimír 2004 CZE Z 43.60 - 43.60 82.98 20
14. 72 770058 BRANNY Adam 2004 CZE T 43.72 - 43.72 86.48 18
15. 66 770067 KEJHAR Vít 2003 CZE Z 43.88 - 43.88 91.14 16
16. 68 750307 HRUBÝ Filip 2004 CZE H 44.00 - 44.00 94.64 15
17. 89 772397 ČIHOVSKÝ Šimon 2003 CZE C 44.05 - 44.05 96.10 14
18. 85 770340 PODHORSKÝ Matěj 2004 CZE H 44.06 - 44.06 96.39 13
19. 74 110717 FIALA Matyáš 2003 CZE A 44.17 - 44.17 99.60 12
20. 60 100022 KLÍMA Oskar 2004 CZE B 44.72 - 44.72 115.64 11
21. 84 770246 DOBROVODSKÝ Adam 2004 CZE L 44.85 - 44.85 119.44 10
21. 71 770296 JAVŮREK Viktor 2004 CZE H 44.85 - 44.85 119.44 10
23. 82 770800 JANEK Adam 2003 CZE A 44.86 - 44.86 119.73 8
24. 94 770047 ŽĎÁRSKÝ Dan 2004 CZE L 45.01 - 45.01 124.10 7
25. 86 220366 SEITZ Lukáš 2003 CZE T 45.06 - 45.06 125.56 6
26. 79 770176 PINK Tomáš 2003 CZE B 45.13 - 45.13 127.60 5
27. 78 770600 BERAN Patrik 2003 CZE L 45.27 - 45.27 131.69 4
28. 70 510308 KOUBA Tomáš 2003 CZE U 45.59 - 45.59 141.02 3
29. 81 770844 FRYŠ Matěj 2004 CZE M 45.64 - 45.64 142.48 2
30. 80 770656 KESTL Kryštof 2003 CZE M 46.37 - 46.37 163.77 1
31. 92 770779 LANDSMANN Martin 2003 CZE A 46.70 - 46.70 173.39
32. 96 770105 MORAVEC Matěj 2003 CZE L 46.95 - 46.95 180.69
32. 73 770056 VILEŽINSKÝ Maximilián 2004 CZE T 46.95 - 46.95 180.69
34. 95 770019 KREMLÁČEK Pavel 2004 CZE J 47.03 - 47.03 183.02
35. 75 772015 ZELENÝ Samuel Jan 2003 CZE B 47.13 - 47.13 185.94
36. 91 770683 ŠŤASTNÝ Robert 2004 CZE M 49.79 - 49.79 263.52
Nedokočili 1. kolo    
  93 600911 DOLEŽAL Tomáš 2003 CZE S      
  59 770848 FIALA Jan 2003 CZE T      
  67 770069 HLUBOCKÝ Tomáš 2003 CZE A      
  55 770859 HROUDA František 2004 CZE H      
  56 772205 KNOR Aleš 2004 CZE B      
  87 770518 MRÁKA Jan 2004 CZE M      
  51 770004 RYŠKA Daniel 2004 CZE A      
  83 700536 ŠEVČÍK Jiří 2004 CZE P      
  69 110618 VACEK Kristián 2003 CZE A      
Nestartovali v 1. kole    
  90 420202 FLÖSSEL Petr 2003 CZE L      

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler