Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

Český pohár Nokian Tyres, RKZ 3 - Kouty nad Desnou

Disciplína Obří slalom Codex 2031
Věková kategorie Mladší žactvo, muži Kategorie závodu RKZ
Datum 17.02.2019 Technický delegát Robert Kaděrka,Ph.D.
Vypočtená penalizace 14.10 Aplikovaná penalizace 14.10
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body PČP
1. 187 770224 SVATOŠ Lukáš 2005 CZE L 40.37 42.94 1:23.31 14.10 100
2. 183 770247 HANZAL Kryštof 2005 CZE L 41.24 42.89 1:24.13 24.04 80
3. 195 770785 KOVÁŘ Stanislav 2006 CZE B 41.07 43.93 1:25.00 34.59 60
4. 184 770228 POLLERT Jan 2005 CZE A 42.59 43.39 1:25.98 46.47 50
5. 193 770323 TOMÁŠEK Aldo 2005 CZE H 41.68 44.37 1:26.05 47.32 45
6. 181 770503 HALAKUC Václav 2006 CZE T 42.46 44.09 1:26.55 53.38 40
7. 192 770282 HLAVOŇ Jakub 2005 CZE B 42.92 43.93 1:26.85 57.02 36
8. 185 770789 KRAPA Jakub 2005 CZE B 42.29 45.19 1:27.48 64.65 32
9. 205 770771 HAJDUČEK Tomáš 2005 CZE T 43.49 44.93 1:28.42 76.05 29
10. 190 770530 KOPECKÝ Tobiáš 2005 CZE H 43.59 44.87 1:28.46 76.54 26
11. 182 770283 SOBOTKA Tomáš 2005 CZE B 44.32 44.87 1:29.19 85.39 24
12. 206 770805 GUTTLER Tobiáš 2006 CZE A 43.89 45.61 1:29.50 89.14 22
13. 200 770674 NOVÁK Jáchym 2006 CZE U 44.25 45.76 1:30.01 95.33 20
14. 201 772152 ŽÁK Hugo 2006 CZE L 44.11 46.21 1:30.32 99.08 18
15. 188 770274 GLATT Matouš 2005 CZE E 45.05 45.96 1:31.01 107.45 16
16. 197 770418 KELLNER Jakub 2006 CZE E 44.73 46.50 1:31.23 110.12 15
17. 203 770349 ŠIMEK Marek Emanuel 2005 CZE H 44.89 46.36 1:31.25 110.36 14
18. 207 770248 JEHLIČKA Tomáš 2005 CZE L 44.93 46.36 1:31.29 110.84 13
18. 196 770664 JOZL David 2005 CZE J 44.97 46.32 1:31.29 110.84 13
20. 198 770378 MICHAL Ondřej 2005 CZE T 44.64 46.89 1:31.53 113.75 11
21. 199 770325 VOVES Jan 2005 CZE P 45.37 46.24 1:31.61 114.72 10
22. 204 770412 NEBESKÝ Matyáš 2005 CZE H 44.93 46.70 1:31.63 114.97 9
23. 211 770435 KOKEŠ Dan 2006 CZE T 45.39 46.52 1:31.91 118.36 8
24. 224 772242 BLAŠKO Samuel 2005 CZE E 45.96 47.12 1:33.08 132.55 7
25. 226 770023 VARGA Attila 2006 CZE L 45.58 47.55 1:33.13 133.15 6
26. 227 770275 JANECKÝ Samuel 2005 CZE E 45.38 47.88 1:33.26 134.73 5
27. 208 770465 MAXA David 2006 CZE P 45.20 48.55 1:33.75 140.67 4
28. 222 770899 NEJDL Matyas 2006 CZE A 46.14 48.28 1:34.42 148.79 3
29. 217 770841 KUFA Jiří 2006 CZE T 46.05 48.44 1:34.49 149.64 2
30. 216 770327 KADĚRKA Alfréd 2005 CZE M 46.94 48.74 1:35.68 164.07 1
31. 220 770692 ZVOLSKÝ Kristian 2006 CZE A 47.57 48.40 1:35.97 167.58
32. 225 770787 NOVOTNÝ Jakub 2005 CZE B 47.43 48.92 1:36.35 172.19
33. 221 770568 MUNZAR Jakub 2006 CZE H 46.77 49.59 1:36.36 172.31
34. 218 770488 ČERMÁK Robin 2005 CZE B 47.50 49.07 1:36.57 174.86
35. 228 770613 SZMARAGOWSKI David 2005 CZE C 47.37 49.61 1:36.98 179.83
36. 231 770517 OUPICKÝ Petr 2006 CZE L 47.58 49.55 1:37.13 181.65
37. 214 770181 HLADÍK. Adam 2005 CZE P 47.94 49.70 1:37.64 187.83
38. 230 770261 ČAGAN Jan 2005 CZE T 48.65 50.37 1:39.02 204.56
Nedokočili 1. kolo    
  219 770648 ČERNÝ Jáchym 2006 CZE H      
  210 770235 DOSEDĚL František 2005 CZE A      
  202 770681 FÍLA Patrik 2006 CZE H      
  194 770263 HORÁK Marek 2005 CZE T      
  191 770475 SKRUŠNÝ David 2005 CZE B      
Nedokočili 2. kolo    
  186 710900 FOREJTEK Patrik 2005 CZE H      
  189 770348 KNOBLOCH Jan 2006 CZE H      
  215 770725 KOMÁREK Jan 2005 CZE B      
  212 770232 KRISTL Vlastimil 2005 CZE H      
  213 770179 PEŠÁK Martin 2005 CZE B      
  209 770413 TUŠL Pavel 2005 CZE H      
Nestartovali v 2. kole    
  223 770330 NOVÁK David 2005 CZE M      
Diskvalifikováni v 2. kole    
  229 770410 ZONYGA David 2005 CZE Z      

Partneři úseku alpských disciplín

Toyota Don Quiet Řízení letového provozu ČR Nokian Tyres Coca Cola

Mediální partneři

CT
Radiožurnal
Snow.cz

Partneři Czech Ski alpine pool

Mico
LEKI POC Sport Reusch
Liski
Head.cz Sporten

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler