Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

Český pohár Nokian Tyres, RKZ 2 - Albrechtice v Jizerských horách

Disciplína Slalom Codex 7040
Věková kategorie Starší žactvo, ženy Kategorie závodu RKZ
Datum 03.02.2019 Technický delegát Gustav Hotový
Vypočtená penalizace 9.91 Aplikovaná penalizace 9.91
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body PČP
1. 119 415510 TREJBALOVÁ Linda 2003 CZE L 45.97 48.30 1:34.27 9.91 100
2. 4 885079 SEMERÁKOVÁ Hana 2004 CZE H 46.48 48.59 1:35.07 16.10 80
3. 12 205729 BALABÁNOVÁ Helena 2003 CZE T 46.28 48.97 1:35.25 17.50 60
4. 14 415509 KYSELOVÁ Adéla 2004 CZE L 47.24 48.66 1:35.90 22.53 50
5. 7 885404 PEROUTKOVÁ Barbora 2004 CZE A 47.24 49.11 1:36.35 26.02 45
6. 3 885035 SVINKOVÁ Sára 2003 CZE A 47.41 50.07 1:37.48 34.77 40
7. 20 885135 HLAVOŇOVÁ Lucie 2004 CZE B 47.44 50.16 1:37.60 35.70 36
8. 2 885056 PATOČKOVÁ Anna 2004 CZE L 47.29 50.50 1:37.79 37.17 32
9. 1 885214 KREISSOVÁ Tereza 2004 CZE T 48.84 51.29 1:40.13 55.29 29
10. 5 885116 PULPÁNOVÁ Magdaléna 2003 CZE H 48.87 51.34 1:40.21 55.91 26
11. 23 885175 TRACHTOVÁ Valentýna 2004 CZE A 50.74 51.21 1:41.95 69.38 24
12. 17 315436 MESSNEROVÁ Lucie 2004 CZE H 50.01 51.99 1:42.00 69.77 22
13. 36 885638 ZLÁMALOVÁ Karolína 2004 CZE L 50.40 52.49 1:42.89 76.66 20
14. 28 885290 RŮŽKOVÁ Markéta 2003 CZE A 51.81 52.77 1:44.58 89.75 18
15. 37 885179 MOŠNOVÁ Markéta 2004 CZE A 52.64 53.09 1:45.73 98.65 16
16. 33 885043 HUCZALOVÁ Barbara 2003 CZE T 52.57 53.66 1:46.23 102.52 15
17. 35 885230 KOTOUČKOVÁ Klára 2004 CZE H 52.99 53.25 1:46.24 102.60 14
18. 25 905005 SUROVIČOVÁ Klára 2003 CZE H 53.31 54.34 1:47.65 113.52 13
19. 29 885185 FUCHSOVÁ Barbora 2004 CZE B 53.70 55.23 1:48.93 123.43 12
20. 44 885747 TOMÁŠKOVÁ Eliška 2003 CZE L 54.61 55.17 1:49.78 130.02 11
21. 43 885422 WORKOVÁ Eliška 2004 CZE T 55.65 55.53 1:51.18 140.86 10
22. 40 885516 TOŠOVSKÁ Klára 2003 CZE A 56.53 54.94 1:51.47 143.10 9
23. 50 885239 ZVÍŘECÍ Jana 2004 CZE A 57.80 57.37 1:55.17 171.75 8
24. 49 885112 MIŠKOVSKÁ Kristýna 2004 CZE L 58.57 1:01.24 1:59.81 207.68 7
25. 51 885376 BAHENSKÁ Natálie 2004 CZE T 1:00.55 1:02.55 2:03.10 233.16 6
Nedokočily 1. kolo    
  45 705533 ALTMANNOVÁ Kateřina 2004 CZE P      
  16 885131 JEDLIČKOVÁ Sára 2004 CZE A      
  13 885521 KESTLOVÁ Julie 2004 CZE M      
  6 885058 KOLBE Andrea 2003 CZE H      
  10 885455 KOMÁRKOVÁ Vendula 2003 CZE B      
  52 885192 KOVÁŘOVÁ Helena 2004 CZE L      
  47 885002 MALCOVÁ Natálie 2004 CZE J      
  26 605916 MELICHAROVÁ Helena 2003 CZE S      
  30 885953 MIKULÍKOVÁ Tereza 2004 CZE B      
  19 885353 MILATOVÁ Hana 2004 CZE T      
  24 885093 NOVÁKOVÁ Petra 2003 CZE M      
  42 885139 PEŠÁKOVÁ Sára 2003 CZE B      
  32 885204 RÁBOVÁ Tereza 2004 CZE E      
  21 885142 ŠOJATOVÁ Sandra 2004 CZE B      
Nedokočily 2. kolo    
  11 885063 BRILLOVÁ Ema 2003 CZE L      
  22 885199 JOANNIDU Niki 2004 CZE T      
  27 605917 NECHUTNÁ Karolína 2003 CZE L      
  46 755408 ŘEHOUŠKOVÁ Amálie 2004 CZE C      
  31 885198 SLOVÁČKOVÁ Tereza 2004 CZE B      
  34 885184 ŠEVČÍKOVÁ Dorka 2003 CZE Z      
  18 885119 TICHÁ Simona 2004 CZE A      
  48 885682 TUPCOVÁ Klára 2004 CZE U      
  15 115714 VODRÁŽKOVÁ Barbora 2003 CZE A      
Nestartovaly v 1. kole    
  41 425202 PETERKOVÁ Natálie 2003 CZE L      
Diskvalifikovány v 1. kole    
  38 325514 MATASOVÁ Kateřina 2004 CZE H      
  8 886065 SOMMEROVÁ Celine 2003 CZE A      
  39 425026 TESAŘÍKOVÁ Julie 2004 CZE A      

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler