Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

Český pohár Nokian Tyres,RKZ 4 - Bílá v Beskydech

Disciplína Obří slalom Codex 2043
Věková kategorie Mladší žactvo, muži Kategorie závodu RKZ
Datum 03.03.2019 Technický delegát Alena Danihelková
Vypočtená penalizace 18.16 Aplikovaná penalizace 18.16
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body PČP
1. 73 770224 SVATOŠ Lukáš 2005 CZE L 53.74 53.45 1:47.19 18.16 100
2. 66 770263 HORÁK Marek 2005 CZE T 54.93 52.43 1:47.36 19.76 80
3. 64 770503 HALAKUC Václav 2006 CZE T 54.93 52.92 1:47.85 24.38 60
3. 61 770785 KOVÁŘ Stanislav 2006 CZE B 55.47 52.38 1:47.85 24.38 60
5. 65 770228 POLLERT Jan 2005 CZE A 55.05 52.81 1:47.86 24.47 45
6. 62 770789 KRAPA Jakub 2005 CZE B 55.99 53.43 1:49.42 39.17 40
7. 69 770323 TOMÁŠEK Aldo 2005 CZE H 56.27 53.17 1:49.44 39.36 36
8. 75 770348 KNOBLOCH Jan 2006 CZE H 55.70 54.23 1:49.93 43.98 32
9. 60 886359 PERISSINOTTO Mattia 2005 CZE B 56.08 53.99 1:50.07 45.30 29
10. 77 770283 SOBOTKA Tomáš 2005 CZE B 56.99 53.18 1:50.17 46.24 26
11. 79 770771 HAJDUČEK Tomáš 2005 CZE T 57.27 53.22 1:50.49 49.25 24
12. 82 772152 ŽÁK Hugo 2006 CZE L 57.17 54.05 1:51.22 56.13 22
13. 70 770530 KOPECKÝ Tobiáš 2005 CZE H 56.86 54.67 1:51.53 59.05 20
14. 67 770475 SKRUŠNÝ David 2005 CZE B 57.75 54.26 1:52.01 63.58 18
15. 74 770274 GLATT Matouš 2005 CZE E 57.50 54.71 1:52.21 65.46 16
16. 76 4257 NOVÁČEK Adam 2005 SVK 58.27 54.49 1:52.76 70.64
17. 85 770435 KOKEŠ Dan 2006 CZE T 58.36 54.98 1:53.34 76.11 15
18. 86 770805 GUTTLER Tobiáš 2006 CZE A 58.35 55.72 1:54.07 82.99 14
19. 78 770664 JOZL David 2005 CZE J 58.58 55.51 1:54.09 83.18 13
20. 81 770378 MICHAL Ondřej 2005 CZE T 59.53 55.38 1:54.91 90.90 12
21. 98 770488 ČERMÁK Robin 2005 CZE B 59.44 55.71 1:55.15 93.16 11
22. 88 770413 TUŠL Pavel 2005 CZE H 59.91 55.63 1:55.54 96.84 10
23. 106 770330 NOVÁK David 2005 CZE M 1:00.11 55.90 1:56.01 101.27 9
24. 105 770023 VARGA Attila 2006 CZE L 1:00.48 55.70 1:56.18 102.87 8
25. 90 770584 ŠÍMA Albert 2005 CZE L 1:00.16 56.31 1:56.47 105.60 7
26. 87 770465 MAXA David 2006 CZE P 1:01.15 56.77 1:57.92 119.26 6
27. 100 770692 ZVOLSKÝ Kristian 2006 CZE A 1:00.92 57.15 1:58.07 120.68 5
28. 91 770232 KRISTL Vlastimil 2005 CZE H 57.76 1:00.39 1:58.15 121.43 4
29. 104 770899 NEJDL Matyas 2006 CZE A 1:00.76 57.55 1:58.31 122.94 3
30. 93 770179 PEŠÁK Martin 2005 CZE B 1:01.58 56.94 1:58.52 124.92 2
31. 110 770975 ČÁMSKÝ Oldřich 2006 CZE H 1:01.40 57.70 1:59.10 130.38 1
32. 103 770568 MUNZAR Jakub 2006 CZE H 1:02.49 56.81 1:59.30 132.27
33. 107 770770 KOMÁREK Adam 2006 CZE B 1:01.34 58.55 1:59.89 137.83
34. 97 770327 KADĚRKA Alfréd 2005 CZE M 1:01.98 58.84 2:00.82 146.59
35. 111 770651 PAVLÍČEK Vojtěch 2006 CZE Z 1:03.01 58.43 2:01.44 152.43
36. 102 770787 NOVOTNÝ Jakub 2005 CZE B 1:03.32 58.46 2:01.78 155.63
37. 94 770181 HLADÍK. Adam 2005 CZE P 1:04.31 58.88 2:03.19 168.92
38. 113 772653 VLČEK Tadeáš 2006 CZE T 1:03.70 1:01.16 2:04.86 184.66
39. 112 772540 PUSTĚJOVSKÝ Stanislav 2005 CZE T 1:04.90 1:02.37 2:07.27 207.36
Nedokočili 1. kolo    
  99 770648 ČERNÝ Jáchym 2006 CZE H      
  89 770235 DOSEDĚL František 2005 CZE A      
  83 770681 FÍLA Patrik 2006 CZE H      
  63 710900 FOREJTEK Patrik 2005 CZE H      
  71 770247 HANZAL Kryštof 2005 CZE L      
  72 770282 HLAVOŇ Jakub 2005 CZE B      
  95 770725 KOMÁREK Jan 2005 CZE B      
  92 770797 PRÜHER Vojtěch 2006 CZE C      
  109 770502 SEITZ Jakub 2006 CZE T      
Nedokočili 2. kolo    
  108 772398 PLÍVA Jan 2006 CZE H      
  84 770349 ŠIMEK Marek Emanuel 2005 CZE H      
  80 770267 VLČEK Jan 2005 CZE T      
Diskvalifikováni v 2. kole    
  101 770729 DVOŘÁK Tomáš 2006 CZE L      
  96 770841 KUFA Jiří 2006 CZE T      

Partneři úseku alpských disciplín

Toyota Don Quiet Řízení letového provozu ČR Nokian Tyres Coca Cola

Mediální partneři

CT
Radiožurnal
Snow.cz

Partneři Czech Ski alpine pool

Mico
LEKI POC Sport Reusch
Liski
Head.cz Sporten

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler