Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

Český pohár Nokian Tyres,RKZ 4 - Bílá v Beskydech

Disciplína Obří slalom Codex 2044
Věková kategorie Starší žactvo, muži Kategorie závodu RKZ
Datum 03.03.2019 Technický delegát Alena Danihelková
Vypočtená penalizace 10.03 Aplikovaná penalizace 10.03
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body PČP
1. 73 770313 KROUPA Štepan 2003 CZE C 50.94 51.21 1:42.15 10.03 100
2. 71 770339 KUČERA Vojtěch 2004 CZE H 51.03 51.41 1:42.44 12.90 80
3. 61 770112 MÜLLER Marek 2004 CZE A 50.77 51.86 1:42.63 14.78 60
4. 68 410504 KALINA Ondřej 2003 CZE L 50.98 51.71 1:42.69 15.37 50
5. 91 770859 HROUDA František 2004 CZE H 52.50 53.25 1:45.75 45.62 45
6. 65 770657 KESTL Lukáš 2003 CZE M 52.58 53.31 1:45.89 47.01 40
7. 72 770067 KEJHAR Vít 2003 CZE Z 52.89 53.44 1:46.33 51.36 36
8. 80 770234 DOSEDĚL Jan Martin 2003 CZE A 53.18 53.17 1:46.35 51.56 32
9. 63 100022 KLÍMA Oskar 2004 CZE B 53.53 53.07 1:46.60 54.03 29
10. 67 770848 FIALA Jan 2003 CZE T 52.79 54.08 1:46.87 56.70 26
11. 87 700442 MALÝ Martin 2003 CZE P 53.44 54.08 1:47.52 63.13 24
12. 84 772205 KNOR Aleš 2004 CZE B 53.42 54.71 1:48.13 69.16 22
13. 88 770177 ŠPAČEK David 2003 CZE B 54.28 54.02 1:48.30 70.84 20
14. 86 750307 HRUBÝ Filip 2004 CZE H 54.39 54.16 1:48.55 73.31 18
15. 78 770385 SEIFERT William 2003 CZE A 53.81 54.82 1:48.63 74.10 16
16. 89 772157 VALENTA Vladimír 2004 CZE Z 54.19 54.87 1:49.06 78.35 15
17. 85 772562 KNUTSON Dominik 2003 CZE H 55.06 54.35 1:49.41 81.81 14
18. 81 770069 HLUBOCKÝ Tomáš 2003 CZE A 54.52 55.05 1:49.57 83.39 13
19. 90 770058 BRANNY Adam 2004 CZE T 55.04 55.00 1:50.04 88.04 12
20. 105 770682 HOMOLA Vilém 2004 CZE M 55.33 54.95 1:50.28 90.41 11
21. 104 772015 ZELENÝ Samuel Jan 2003 CZE B 55.38 55.28 1:50.66 94.17 10
22. 98 770246 DOBROVODSKÝ Adam 2004 CZE L 55.69 55.58 1:51.27 100.20 9
23. 83 770338 KUČERA Štěpán 2004 CZE H 55.35 56.19 1:51.54 102.87 8
24. 97 700536 ŠEVČÍK Jiří 2004 CZE P 55.89 55.75 1:51.64 103.86 7
25. 100 770629 MACHOŇ Petr 2004 CZE C 55.86 55.82 1:51.68 104.26 6
26. 93 770047 ŽĎÁRSKÝ Dan 2004 CZE L 55.83 56.05 1:51.88 106.23 5
27. 101 770056 VILEŽINSKÝ Maximilián 2004 CZE T 55.59 57.97 1:53.56 122.85 4
28. 102 770105 MORAVEC Matěj 2003 CZE L 56.88 57.23 1:54.11 128.28 3
29. 103 420202 FLÖSSEL Petr 2003 CZE L 56.89 57.55 1:54.44 131.55 2
30. 109 770779 LANDSMANN Martin 2003 CZE A 56.82 57.80 1:54.62 133.33 1
31. 106 770948 TASCHNER Filip 2004 CZE L 56.57 58.27 1:54.84 135.50
32. 108 770188 JANOUŠEK Martin 2004 CZE C 57.62 58.99 1:56.61 153.00
33. 107 770178 VANĚK Tobiáš 2003 CZE B 58.39 58.77 1:57.16 158.44
34. 114 772467 VEČEŘA Vojtěch 2004 CZE J 1:00.31 58.19 1:58.50 171.69
35. 111 770209 KEZNIKL Tobiáš 2004 CZE B 58.95 59.92 1:58.87 175.35
Nedokočili 1. kolo    
  62 260008 BANK Matěj 2003 CZE M      
  99 770600 BERAN Patrik 2003 CZE L      
  82 110717 FIALA Matyáš 2003 CZE A      
  95 770844 FRYŠ Matěj 2004 CZE M      
  96 770800 JANEK Adam 2003 CZE A      
  110 770019 KREMLÁČEK Pavel 2004 CZE J      
  64 410513 SULOVSKÝ Mikuláš 2004 CZE L      
  74 110618 VACEK Kristián 2003 CZE A      
  112 770780 VESELÝ Jiří 2004 CZE A      
Nedokočili 2. kolo    
  75 280804 ANDĚL Jiří 2003 CZE Z      
  70 320720 ČERNÝ Jakub 2003 CZE H      
  92 772397 ČIHOVSKÝ Šimon 2003 CZE C      
  113 772523 HAUERLAND Antonín 2004 CZE T      
  69 700535 MAXA Adam 2004 CZE P      
  66 770004 RYŠKA Daniel 2004 CZE A      
  79 750308 ŠEC Jorik 2003 CZE A      
Nestartovali v 1. kole    
  94 220366 SEITZ Lukáš 2003 CZE T      
Diskvalifikováni v 2. kole    
  76 2 DŽIČOEV Roman 2003 GEO      
  77 1 NOVÁČEK Miroslav 2003 SVK      

Partneři úseku alpských disciplín

Toyota Don Quiet Řízení letového provozu ČR Nokian Tyres Coca Cola

Mediální partneři

CT
Radiožurnal
Snow.cz

Partneři Czech Ski alpine pool

Mico
LEKI POC Sport Reusch
Liski
Head.cz Sporten

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz