Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

Český pohár Nokian Tyres,RKZ 4 - Bílá v Beskydech

Disciplína Slalom Codex 2046
Věková kategorie Starší žactvo, muži Kategorie závodu RKZ
Datum 04.03.2019 Technický delegát Alena Danihelková
Vypočtená penalizace 5.83 Aplikovaná penalizace 5.83
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body PČP
1. 62 770112 MÜLLER Marek 2004 CZE A 36.92 40.80 1:17.72 5.83 100
2. 74 280804 ANDĚL Jiří 2003 CZE Z 39.17 41.70 1:20.87 35.42 80
3. 70 100022 KLÍMA Oskar 2004 CZE B 38.91 42.11 1:21.02 36.83 60
4. 76 772805 DŽIČOEV Roman 2003 GEO 39.33 41.89 1:21.22 38.70
5. 73 770339 KUČERA Vojtěch 2004 CZE H 39.74 42.21 1:21.95 45.56 50
6. 65 700442 MALÝ Martin 2003 CZE P 39.62 42.41 1:22.03 46.31 45
7. 84 260008 BANK Matěj 2003 CZE M 40.79 42.34 1:23.13 56.64 40
8. 82 770859 HROUDA František 2004 CZE H 40.81 42.45 1:23.26 57.87 36
9. 87 772562 KNUTSON Dominik 2003 CZE H 41.27 42.84 1:24.11 65.85 32
10. 80 770069 HLUBOCKÝ Tomáš 2003 CZE A 41.03 43.47 1:24.50 69.51 29
11. 79 750308 ŠEC Jorik 2003 CZE A 40.54 44.38 1:24.92 73.46 26
12. 91 770629 MACHOŇ Petr 2004 CZE C 42.38 43.69 1:26.07 84.26 24
13. 111 770058 BRANNY Adam 2004 CZE T 43.42 44.10 1:27.52 97.88 22
14. 106 420202 FLÖSSEL Petr 2003 CZE L 42.74 45.26 1:28.00 102.39 20
15. 92 770105 MORAVEC Matěj 2003 CZE L 43.62 44.95 1:28.57 107.74 18
16. 95 772015 ZELENÝ Samuel Jan 2003 CZE B 43.86 45.21 1:29.07 112.44 16
17. 101 770019 KREMLÁČEK Pavel 2004 CZE J 44.26 45.59 1:29.85 119.76 15
18. 110 770047 ŽĎÁRSKÝ Dan 2004 CZE L 43.10 46.78 1:29.88 120.05 14
19. 94 770800 JANEK Adam 2003 CZE A 44.01 46.22 1:30.23 123.33 13
20. 104 770533 GROHMANN Ondřej 2004 CZE T 44.80 46.12 1:30.92 129.81 12
21. 99 770338 KUČERA Štěpán 2004 CZE H 46.85 48.95 1:35.80 175.65 11
22. 100 770779 LANDSMANN Martin 2003 CZE A 48.04 50.11 1:38.15 197.72 10
23. 90 770246 DOBROVODSKÝ Adam 2004 CZE L 52.86 56.21 1:49.07 300.29 9
Nedokočili 1. kolo    
  71 770848 FIALA Jan 2003 CZE T      
  85 770844 FRYŠ Matěj 2004 CZE M      
  109 772523 HAUERLAND Antonín 2004 CZE T      
  97 770682 HOMOLA Vilém 2004 CZE M      
  83 750307 HRUBÝ Filip 2004 CZE H      
  98 770188 JANOUŠEK Martin 2004 CZE C      
  105 770209 KEZNIKL Tobiáš 2004 CZE B      
  61 770385 SEIFERT William 2003 CZE A      
  81 410513 SULOVSKÝ Mikuláš 2004 CZE L      
  107 770948 TASCHNER Filip 2004 CZE L      
  93 770178 VANĚK Tobiáš 2003 CZE B      
  108 772467 VEČEŘA Vojtěch 2004 CZE J      
Nedokočili 2. kolo    
  69 320720 ČERNÝ Jakub 2003 CZE H      
  102 772397 ČIHOVSKÝ Šimon 2003 CZE C      
  68 770234 DOSEDĚL Jan Martin 2003 CZE A      
  78 110717 FIALA Matyáš 2003 CZE A      
  64 410504 KALINA Ondřej 2003 CZE L      
  72 770067 KEJHAR Vít 2003 CZE Z      
  86 770657 KESTL Lukáš 2003 CZE M      
  88 700535 MAXA Adam 2004 CZE P      
  75 770004 RYŠKA Daniel 2004 CZE A      
  63 770056 VILEŽINSKÝ Maximilián 2004 CZE T      
Nestartovali v 1. kole    
  113 770518 MRÁKA Jan 2004 CZE M      
  67 770177 ŠPAČEK David 2003 CZE B      
Diskvalifikováni v 1. kole    
  89 770600 BERAN Patrik 2003 CZE L      
  77 2688 NOVÁČEK Miroslav 2003 SVK      
  96 110618 VACEK Kristián 2003 CZE A      
  112 770780 VESELÝ Jiří 2004 CZE A      
Diskvalifikováni v 2. kole    
  66 770313 KROUPA Štepan 2003 CZE C      
  103 700536 ŠEVČÍK Jiří 2004 CZE P      

Partneři úseku alpských disciplín

Toyota Don Quiet Řízení letového provozu ČR Nokian Tyres Coca Cola

Mediální partneři

CT
Radiožurnal
Snow.cz

Partneři Czech Ski alpine pool

Mico
LEKI POC Sport Reusch
Liski
Head.cz Sporten

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler