Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

Český pohár Nokian Tyres, MČRž - Špindlerův Mlýn

Disciplína Obří slalom Codex 2047
Věková kategorie Mladší žactvo, muži Kategorie závodu MČR žáků
Datum 11.03.2019 Technický delegát Eva Kurfürstová
Vypočtená penalizace 9.11 Aplikovaná penalizace 9.11
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body PČP
1. 62 770224 SVATOŠ Lukáš 2005 CZE L 41.23 42.03 1:23.26 9.11 100
2. 66 770228 POLLERT Jan 2005 CZE A 41.06 43.06 1:24.12 19.54 80
3. 75 710900 FOREJTEK Patrik 2005 CZE H 41.16 43.08 1:24.24 21.00 60
4. 63 770323 TOMÁŠEK Aldo 2005 CZE H 41.57 42.90 1:24.47 23.79 50
5. 70 770282 HLAVOŇ Jakub 2005 CZE B 41.15 45.46 1:26.61 49.75 45
6. 72 770283 SOBOTKA Tomáš 2005 CZE B 42.26 44.62 1:26.88 53.02 40
7. 64 770503 HALAKUC Václav 2006 CZE T 42.12 44.86 1:26.98 54.24 36
8. 86 770378 MICHAL Ondřej 2005 CZE T 42.37 44.71 1:27.08 55.45 32
9. 67 770785 KOVÁŘ Stanislav 2006 CZE B 42.21 44.97 1:27.18 56.66 29
10. 77 770274 GLATT Matouš 2005 CZE E 43.70 44.93 1:28.63 74.25 26
11. 71 770348 KNOBLOCH Jan 2006 CZE H 42.81 46.05 1:28.86 77.04 24
12. 89 770248 JEHLIČKA Tomáš 2005 CZE L 43.35 45.69 1:29.04 79.23 22
13. 74 770475 SKRUŠNÝ David 2005 CZE B 43.95 45.37 1:29.32 82.62 20
14. 83 770267 VLČEK Jan 2005 CZE T 43.87 46.16 1:30.03 91.23 18
15. 79 770435 KOKEŠ Dan 2006 CZE T 43.71 46.42 1:30.13 92.45 16
16. 78 770418 KELLNER Jakub 2006 CZE E 44.09 46.06 1:30.15 92.69 15
17. 84 770681 FÍLA Patrik 2006 CZE H 45.03 45.72 1:30.75 99.97 14
18. 92 770488 ČERMÁK Robin 2005 CZE B 44.61 46.28 1:30.89 101.67 13
19. 82 770805 GUTTLER Tobiáš 2006 CZE A 44.80 46.25 1:31.05 103.61 12
20. 91 770235 DOSEDĚL František 2005 CZE A 45.29 46.24 1:31.53 109.43 11
21. 80 770325 VOVES Jan 2005 CZE P 44.83 46.78 1:31.61 110.40 10
22. 94 770797 PRÜHER Vojtěch 2006 CZE C 45.66 46.49 1:32.15 116.95 9
23. 88 770584 ŠÍMA Albert 2005 CZE L 45.16 47.25 1:32.41 120.11 8
24. 109 770613 SZMARAGOWSKI David 2005 CZE C 46.17 46.60 1:32.77 124.47 7
25. 112 770651 PAVLÍČEK Vojtěch 2006 CZE Z 45.75 47.86 1:33.61 134.66 6
26. 97 770692 ZVOLSKÝ Kristian 2006 CZE A 46.51 47.85 1:34.36 143.76 5
27. 90 770465 MAXA David 2006 CZE P 46.68 48.17 1:34.85 149.70 4
28. 108 770770 KOMÁREK Adam 2006 CZE B 47.86 48.39 1:36.25 166.69 3
29. 81 770674 NOVÁK Jáchym 2006 CZE U 44.26 52.23 1:36.49 169.60 2
30. 104 770729 DVOŘÁK Tomáš 2006 CZE L 47.53 49.19 1:36.72 172.39 1
31. 102 770899 NEJDL Matyas 2006 CZE A 48.95 50.19 1:39.14 201.75
32. 98 770330 NOVÁK David 2005 CZE M 48.20 51.16 1:39.36 204.41
33. 106 770568 MUNZAR Jakub 2006 CZE H 49.51 50.49 1:40.00 212.18
34. 100 772394 VŠETEČKA Jan 2005 CZE H 48.69 51.57 1:40.26 215.33
35. 96 770181 HLADÍK. Adam 2005 CZE P 48.79 51.90 1:40.69 220.55
36. 107 770787 NOVOTNÝ Jakub 2005 CZE B 49.30 51.94 1:41.24 227.22
Nedokočili 1. kolo    
  101 772242 BLAŠKO Samuel 2005 CZE E      
  103 770648 ČERNÝ Jáchym 2006 CZE H      
  73 770771 HAJDUČEK Tomáš 2005 CZE T      
  61 770263 HORÁK Marek 2005 CZE T      
  105 770275 JANECKÝ Samuel 2005 CZE E      
  69 770789 KRAPA Jakub 2005 CZE B      
  93 770232 KRISTL Vlastimil 2005 CZE H      
  87 770412 NEBESKÝ Matyáš 2005 CZE H      
  85 770349 ŠIMEK Marek Emanuel 2005 CZE H      
  99 770023 VARGA Attila 2006 CZE L      
Nedokočili 2. kolo    
  110 770975 ČÁMSKÝ Oldřich 2006 CZE H      
  68 770530 KOPECKÝ Tobiáš 2005 CZE H      
  111 770517 OUPICKÝ Petr 2006 CZE L      
  95 770179 PEŠÁK Martin 2005 CZE B      
  76 772152 ŽÁK Hugo 2006 CZE L      
Diskvalifikováni v 1. kole    
  65 770247 HANZAL Kryštof 2005 CZE L      

Partneři úseku alpských disciplín

Toyota Don Quiet Řízení letového provozu ČR Nokian Tyres Coca Cola

Mediální partneři

CT
Radiožurnal
Snow.cz

Partneři Czech Ski alpine pool

Mico
LEKI POC Sport Reusch
Liski
Head.cz Sporten

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz