Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

ÚKZ Mistrovství Moravy žactva ve slalomu a obřím slalomu - Karolinka

Disciplína Obří slalom Codex 2061
Věková kategorie Mladší žactvo, muži Kategorie závodu Územní klasifikační závod
Datum 13.01.2019 Technický delegát Martin Vrzgula
Vypočtená penalizace 42.97 Aplikovaná penalizace 47.97
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body
1. 58 770503 HALAKUC Václav 2006 CZE T 46.43 48.81 1:35.24 47.97
2. 60 770263 HORÁK Marek 2005 CZE T 47.18 49.08 1:36.26 58.79
3. 53 770475 SKRUŠNÝ David 2005 CZE B 46.34 50.17 1:36.51 61.44
4. 54 770283 SOBOTKA Tomáš 2005 CZE B 46.96 50.78 1:37.74 74.48
5. 63 770267 VLČEK Jan 2005 CZE T 47.93 51.77 1:39.70 95.27
6. 57 770771 HAJDUČEK Tomáš 2005 CZE T 48.18 51.64 1:39.82 96.54
7. 68 770725 KOMÁREK Jan 2005 CZE B 48.02 52.27 1:40.29 101.52
8. 62 770664 JOZL David 2005 CZE J 49.20 51.67 1:40.87 107.67
9. 82 770785 KOVÁŘ Stanislav 2006 CZE B 49.00 52.07 1:41.07 109.80
10. 65 770327 KADĚRKA Alfréd 2005 CZE M 49.19 52.23 1:41.42 113.51
11. 61 770435 KOKEŠ Dan 2006 CZE T 49.13 52.90 1:42.03 119.98
12. 83 770379 GRYGAR Matyáš 2005 CZE Z 50.24 52.42 1:42.66 126.66
13. 59 770378 MICHAL Ondřej 2005 CZE T 49.42 53.40 1:42.82 128.35
14. 74 770261 ČAGAN Jan 2005 CZE T 49.82 53.31 1:43.13 131.64
15. 66 770237 SVĚTLÍK Adam 2005 CZE Z 50.42 52.78 1:43.20 132.38
16. 72 770502 SEITZ Jakub 2006 CZE T 50.29 53.48 1:43.77 138.43
17. 80 770836 NOVOTNÝ Vilém 2006 CZE Z 50.69 53.64 1:44.33 144.37
18. 75 770721 ŠEBEK Martin 2005 CZE Z 50.94 54.27 1:45.21 153.70
19. 71 770665 BABOR Jakub 2006 CZE M 52.04 54.79 1:46.83 170.88
20. 69 770770 KOMÁREK Adam 2006 CZE B 51.71 57.23 1:48.94 193.26
21. 76 772540 PUSTĚJOVSKÝ Stanislav 2005 CZE T 54.35 56.37 1:50.72 212.13
22. 77 770586 MALEC Tomáš 2006 CZE J 53.65 57.65 1:51.30 218.28
23. 81 772653 VLČEK Tadeáš 2006 CZE T 54.49 57.99 1:52.48 230.80
24. 79 772202 TOMAN Jakub 2006 CZE B 56.53 59.01 1:55.54 263.25
Nedokočili 1. kolo  
  70 770508 FOLDYNA Adam 2006 CZE Z    
  73 770651 PAVLÍČEK Vojtěch 2006 CZE Z    
  51 770410 ZONYGA David 2005 CZE Z    
Nedokočili 2. kolo  
  56 770488 ČERMÁK Robin 2005 CZE B    
  52 770789 KRAPA Jakub 2005 CZE B    
  67 770787 NOVOTNÝ Jakub 2005 CZE B    
  78 772201 POLÁK Ondřej 2005 CZE B    
Nestartovali v 1. kole  
  55 770841 KUFA Jiří 2006 CZE T    
Diskvalifikováni v 2. kole  
  64 770330 NOVÁK David 2005 CZE M    
  84 770436 TOMAN Patrik 2005 CZE Z    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler