Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

ÚKZ Mistrovství Moravy žactva ve slalomu a obřím slalomu - Karolinka

Disciplína Obří slalom Codex 7062
Věková kategorie Starší žactvo, ženy Kategorie závodu Územní klasifikační závod
Datum 13.01.2019 Technický delegát Martin Vrzgula
Vypočtená penalizace 26.01 Aplikovaná penalizace 31.01
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body
1. 11 885353 MILATOVÁ Hana 2004 CZE T 46.39 49.40 1:35.79 31.01
2. 1 885204 RÁBOVÁ Tereza 2004 CZE E 46.40 49.95 1:36.35 36.91
3. 9 885214 KREISSOVÁ Tereza 2004 CZE T 46.46 49.91 1:36.37 37.13
4. 12 885135 HLAVOŇOVÁ Lucie 2004 CZE B 46.71 50.87 1:37.58 49.88
4. 8 885455 KOMÁRKOVÁ Vendula 2003 CZE B 46.87 50.71 1:37.58 49.88
6. 7 205729 BALABÁNOVÁ Helena 2003 CZE T 47.94 50.12 1:38.06 54.94
7. 15 885198 SLOVÁČKOVÁ Tereza 2004 CZE B 47.55 51.25 1:38.80 62.75
8. 14 885185 FUCHSOVÁ Barbora 2004 CZE B 48.20 51.39 1:39.59 71.08
9. 16 885043 HUCZALOVÁ Barbara 2003 CZE T 48.76 51.32 1:40.08 76.24
10. 5 885139 PEŠÁKOVÁ Sára 2003 CZE B 48.52 51.88 1:40.40 79.62
11. 4 885953 MIKULÍKOVÁ Tereza 2004 CZE B 47.94 52.59 1:40.53 80.99
12. 3 885184 ŠEVČÍKOVÁ Dorka 2003 CZE Z 48.71 51.85 1:40.56 81.30
13. 6 885422 WORKOVÁ Eliška 2004 CZE T 48.46 52.16 1:40.62 81.94
14. 18 885321 ZRŮBKOVÁ Jana 2004 CZE Z 48.93 53.34 1:42.27 99.33
15. 17 886211 BALŠÍNKOVÁ Elena 2004 CZE T 49.96 52.61 1:42.57 102.50
16. 2 885376 BAHENSKÁ Natálie 2004 CZE T 49.27 53.54 1:42.81 105.03
17. 29 885272 JANÁKOVÁ Agáta 2004 CZE B 50.12 54.70 1:44.82 126.22
18. 21 886076 PÁNKOVÁ Nela 2004 CZE B 50.95 55.49 1:46.44 143.30
19. 10 885002 MALCOVÁ Natálie 2004 CZE J 51.23 55.53 1:46.76 146.68
20. 23 885909 HLAVÁČOVÁ Judita 2004 CZE Z 51.68 57.24 1:48.92 169.45
21. 22 885202 BERANOVÁ Anežka 2004 CZE E 52.09 57.00 1:49.09 171.24
22. 26 886077 ABSOLÍNOVÁ Julie 2003 CZE B 53.93 57.16 1:51.09 192.33
23. 24 885599 MARKOVÁ Adéla 2003 CZE B 56.69 57.32 1:54.01 223.12
24. 25 885141 SCHREIBEROVÁ Alice 2003 CZE B 56.08 1:00.60 1:56.68 251.27
Nedokočily 1. kolo  
  28 886078 FRANCOVÁ Barbora 2004 CZE B    
  20 885597 KOMÁRKOVÁ Nina 2003 CZE B    
  13 885183 SVĚTLÍKOVÁ Lucie 2003 CZE Z    
Nedokočily 2. kolo  
  19 885426 FILIPKOVÁ Anna Maria 2004 CZE T    
Nestartovaly v 1. kole  
  27 885154 OTIPKOVÁ Thaisy 2004 CZE T    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler