Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

ČP 2012 - V. RKZ - Head cup - Karolínka

Disciplína Obří slalom Codex 2050
Věková kategorie Mladší žactvo, muži Kategorie závodu Republikový klasifikační závod
Datum 26.02.2012 Technický delegát Jan Wyderka
Vypočtená penalizace 10.12 Aplikovaná penalizace 10.12
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body ČPŽ
1. 58 400411 OUVÍN Jan 1999 CZE L 44.68 - 44.68 10.12 100
2. 61 200704 DORŇÁK Štěpán 1999 CZE T 45.36 - 45.36 23.36 80
3. 57 750559 HRABÁK Martin 1999 CZE C 45.48 - 45.48 25.70 60
4. 52 700527 KORYŤÁK Milan 1999 CZE P 45.73 - 45.73 30.57 50
5. 54 110718 FIALA Eduard 1999 CZE A 45.78 - 45.78 31.54 45
6. 55 200702 ŤAVODA Martin 1999 CZE T 45.93 - 45.93 34.46 40
7. 56 290100 KADLA Ondřej 2000 CZE Z 46.00 - 46.00 35.82 36
8. 59 770287 MILATA Jiří 2000 CZE T 46.09 - 46.09 37.58 32
9. 53 770029 NOVÁK Oskar 2000 CZE B 46.29 - 46.29 41.47 29
10. 60 280504 BAMBUŠEK Vojtěch 2000 CZE Z 46.32 - 46.32 42.05 26
11. 69 280801 ZONYGA Jan 1999 CZE Z 46.48 - 46.48 45.17 24
12. 62 200718 RECHTENBERG Jan 2000 CZE T 46.82 - 46.82 51.79 22
13. 71 237710 JANÍK Petr 1999 CZE B 46.98 - 46.98 54.91 20
14. 73 290103 VLČEK Lukáš 1999 CZE Z 47.23 - 47.23 59.77 18
15. 63 280800 ANDĚL Jan 1999 CZE Z 47.42 - 47.42 63.47 16
16. 77 770092 SOLDÁT Roman 1999 CZE L 47.45 - 47.45 64.06 15
17. 66 320103 MAŘAS Jan 1999 CZE H 47.90 - 47.90 72.82 14
18. 51 230709 KACHLÍK Jáchym 1999 CZE B 47.97 - 47.97 74.18 13
19. 72 770026 ŠNAJDR Jakub 2000 CZE S 48.13 - 48.13 77.30 12
20. 83 320716 BAREŠ Petr 1999 CZE H 48.28 - 48.28 80.22 11
21. 67 280502 KEJHAR Jan 1999 CZE Z 48.35 - 48.35 81.58 10
22. 91 400412 ŘÍDKÝ Dominik 2000 CZE L 48.43 - 48.43 83.14 9
23. 70 200720 BOKŮVKA Jan 1999 CZE T 48.59 - 48.59 86.25 8
24. 65 770050 SLAVÍČEK Vojtěch 1999 CZE E 48.68 - 48.68 88.01 7
25. 80 550504 CHVOSTEK Tomáš 1999 CZE K 48.70 - 48.70 88.40 6
26. 84 320719 MAČÁT Matyáš 1999 CZE H 48.71 - 48.71 88.59 5
27. 74 230201 BROŽEK Tomáš 1999 CZE B 48.80 - 48.80 90.34 4
28. 78 200719 KALIŠ Jan 1999 CZE T 49.23 - 49.23 98.72 3
28. 68 770091 NOVOTNÝ Lukáš 1999 CZE A 49.23 - 49.23 98.72 3
30. 92 290500 KŘUPALA Milan 1999 CZE Z 49.36 - 49.36 101.25 1
31. 75 230720 SURKOŠ Ondřej 2000 CZE B 49.40 - 49.40 102.03
32. 86 280803 PATALA Ondřej 1999 CZE Z 49.84 - 49.84 110.59
33. 87 900006 GÓRSKI Filip 2000 CZE 49.95 - 49.95 112.74
34. 85 110728 ČUDA Štěpán 1999 CZE A 50.08 - 50.08 115.27
35. 90 310308 ŠVARAL Ondřej 2000 CZE H 50.22 - 50.22 117.99
35. 79 320100 HANUŠ Adam 1999 CZE H 50.22 - 50.22 117.99
37. 89 770060 ANDRT Martin 2000 CZE U 50.26 - 50.26 118.77
38. 76 310304 PRÁŠEK Adam 1999 CZE H 50.37 - 50.37 120.91
39. 95 770001 PEŠTÁL Marek 1999 CZE J 50.43 - 50.43 122.08
40. 82 200713 CAP Daniel 2000 CZE T 50.57 - 50.57 124.81
41. 94 900004 JULÁK Vojtěch 2000 CZE L 52.32 - 52.32 158.88
42. 96 510307 KOUBA Petr 1999 CZE U 52.60 - 52.60 164.34
43. 98 770370 DOBEŠ Josef 2000 CZE Z 53.04 - 53.04 172.90
44. 97 280102 NOVÁK Ondřej 2000 CZE Z 54.38 - 54.38 199.00
45. 64 800100 TOČÍK Oskar 2000 CZE J 56.14 - 56.14 233.27
46. 88 770357 MACHŮ Filip 2000 CZE Z 59.01 - 59.01 289.15
Nedokočili 1. kolo    
  81 260100 KUČA Michal 2000 CZE M      
Nestartovali v 1. kole    
  93 220349 REC Jan 1999 CZE T      

Partneři Svazu lyžařů ČR

Toyota

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Mölltaler Gletscher Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski
Buff

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz