Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

Fashion store cup 2019 - Pec pod Sněžkou

Disciplína Obří slalom Codex 2069
Věková kategorie Mladší žactvo, muži Kategorie závodu UKZ
Datum 06.01.2019 Technický delegát Pavel Lipanský
Vypočtená penalizace 28.78 Aplikovaná penalizace 33.78
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body FSC
1. 104 770282 HLAVOŇ Jakub 2005 CZE B 56.52 - 56.52 33.78
2. 113 770228 POLLERT Jan 2005 CZE A 57.21 - 57.21 46.11
3. 185 710900 FOREJTEK Patrik 2005 CZE H 57.23 - 57.23 46.47
4. 110 770323 TOMÁŠEK Aldo 2005 CZE H 57.34 - 57.34 48.43
5. 114 770530 KOPECKÝ Tobiáš 2005 CZE H 57.90 - 57.90 58.44
6. 190 770418 KELLNER Jakub 2006 CZE E 58.25 - 58.25 64.69
7. 100 770475 SKRUŠNÝ David 2005 CZE B 58.90 - 58.90 76.31
8. 115 770325 VOVES Jan 2005 CZE P 59.03 - 59.03 78.63
9. 132 770465 MAXA David 2006 CZE P 59.35 - 59.35 84.35
10. 130 770348 KNOBLOCH Jan 2006 CZE H 59.53 - 59.53 87.57
11. 122 770248 JEHLIČKA Tomáš 2005 CZE L 59.63 - 59.63 89.36
12. 108 770584 ŠÍMA Albert 2005 CZE L 59.67 - 59.67 90.07
12. 105 770235 DOSEDĚL František 2005 CZE A 59.67 - 59.67 90.07
14. 124 770181 HLADÍK. Adam 2005 CZE P 59.88 - 59.88 93.82
15. 127 770805 GUTTLER Tobiáš 2006 CZE A 1:00.05 - 1:00.05 96.86
16. 109 772152 ŽÁK Hugo 2006 CZE L 1:00.06 - 1:00.06 97.04
17. 176 770785 KOVÁŘ Stanislav 2006 CZE B 1:00.11 - 1:00.11 97.93
18. 141 770283 SOBOTKA Tomáš 2005 CZE B 1:00.21 - 1:00.21 99.72
19. 125 770179 PEŠÁK Martin 2005 CZE B 1:00.54 - 1:00.54 105.62
20. 134 770648 ČERNÝ Jáchym 2006 CZE H 1:00.58 - 1:00.58 106.33
21. 111 770413 TUŠL Pavel 2005 CZE H 1:00.63 - 1:00.63 107.22
22. 167 770692 ZVOLSKÝ Kristian 2006 CZE A 1:00.70 - 1:00.70 108.48
23. 142 770999 MATOUŠEK Tomáš 2006 CZE U 1:00.80 - 1:00.80 110.26
24. 139 770575 ŘÍHA Vojtěch 2005 CZE H 1:00.94 - 1:00.94 112.76
25. 120 772394 VŠETEČKA Jan 2005 CZE H 1:00.96 - 1:00.96 113.12
26. 106 770349 ŠIMEK Marek Emanuel 2005 CZE H 1:00.98 - 1:00.98 113.48
27. 103 770771 HAJDUČEK Tomáš 2005 CZE T 1:01.00 - 1:01.00 113.84
28. 117 770681 FÍLA Patrik 2006 CZE H 1:01.07 - 1:01.07 115.09
29. 128 770787 NOVOTNÝ Jakub 2005 CZE B 1:01.09 - 1:01.09 115.44
30. 123 770488 ČERMÁK Robin 2005 CZE B 1:01.12 - 1:01.12 115.98
31. 163 772430 KROFTA Matěj 2005 CZE L 1:01.14 - 1:01.14 116.34
32. 148 772360 ANTOŠ Martin 2005 CZE H 1:01.32 - 1:01.32 119.55
33. 140 770899 NEJDL Matyas 2006 CZE A 1:01.60 - 1:01.60 124.56
34. 144 770254 SEDLÁČEK Jakub 2005 CZE A 1:02.01 - 1:02.01 131.89
35. 136 772398 PLÍVA Jan 2006 CZE H 1:02.09 - 1:02.09 133.31
36. 121 770443 FILIP Jakub 2005 CZE H 1:02.27 - 1:02.27 136.53
37. 159 772546 FRIEDE Jan 2006 CZE H 1:02.60 - 1:02.60 142.43
38. 119 770652 TOŠOVSKÝ Lukáš 2005 CZE A 1:02.97 - 1:02.97 149.04
39. 135 770880 PAVLAS Sebastian 2005 CZE A 1:03.30 - 1:03.30 154.94
40. 182 770464 SMEJKAL Tobiáš 2004 CZE A 1:03.41 - 1:03.41 156.90
41. 175 770975 ČÁMSKÝ Oldřich 2006 CZE H 1:03.58 - 1:03.58 159.94
42. 165 772114 ROUSEK Lukáš 2006 CZE E 1:03.61 - 1:03.61 160.48
43. 145 770202 RUBANKO Lukáš 2005 CZE L 1:03.69 - 1:03.69 161.91
44. 166 772122 POTMĚŠIL Šimon 2006 CZE L 1:03.75 - 1:03.75 162.98
45. 184 770232 KRISTL Vlastimil 2005 CZE H 1:03.76 - 1:03.76 163.16
46. 147 770729 DVOŘÁK Tomáš 2006 CZE L 1:04.04 - 1:04.04 168.16
47. 153 770777 JUREČKA Vojtěch 2005 CZE L 1:04.18 - 1:04.18 170.66
48. 146 770572 FRIČ Vojtěch 2005 CZE H 1:04.31 - 1:04.31 172.99
49. 171 770520 SADIL Lukáš 2006 CZE L 1:04.34 - 1:04.34 173.52
50. 143 600915 FEJFAR Jiří 2005 CZE S 1:04.46 - 1:04.46 175.67
51. 173 770928 KACZUR Vojtěch 2006 CZE H 1:05.26 - 1:05.26 189.96
52. 174 770597 KRASILOV Jiří 2006 CZE S 1:05.66 - 1:05.66 197.11
53. 172 770466 ŠEVČÍK Štěpán 2006 CZE P 1:05.67 - 1:05.67 197.29
54. 164 772026 ŠPAK Maxim 2006 CZE A 1:06.19 - 1:06.19 206.58
55. 129 770770 KOMÁREK Adam 2006 CZE B 1:06.71 - 1:06.71 215.87
56. 177 770795 VEDRAL Jáchym 2006 CZE A 1:07.58 - 1:07.58 231.42
57. 154 770165 MIČÁNEK Jakub 2005 CZE H 1:07.93 - 1:07.93 237.67
58. 149 772024 HETH Filip 2005 CZE A 1:08.59 - 1:08.59 249.47
59. 156 772738 BYSAHA Alexej 2005 CZE A 1:09.89 - 1:09.89 272.70
60. 155 772332 ŠIMŮNEK Viktor 2005 CZE A 1:10.06 - 1:10.06 275.74
61. 195 772465 CVEJN Josef 2005 CZE U 1:11.55 - 1:11.55 302.36
62. 157 772543 ČIŽÍK Daniel 2005 CZE L 1:11.58 - 1:11.58 302.90
63. 183 772107 BESEDA Ondřej 2005 CZE A 1:12.18 - 1:12.18 313.62
Nedokočili 1. kolo    
  150 772338 BLÁHA Daniel 2006 CZE H      
  138 772242 BLAŠKO Samuel 2005 CZE E      
  133 770872 FOLC Tomáš 2005 CZE H      
  112 770789 KRAPA Jakub 2005 CZE B      
  101 770568 MUNZAR Jakub 2006 CZE H      

Partneři Svazu lyžařů ČR

Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler