Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

Fashion store cup 2019 - Pec pod Sněžkou

Disciplína Obří slalom Codex 2070
Věková kategorie Starší žactvo, muži Kategorie závodu Územní klasifikační závod
Datum 06.01.2019 Technický delegát Pavel Lipanský
Vypočtená penalizace -0.96 Aplikovaná penalizace 10.00
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body FSC
1. 115 770313 KROUPA Štepan 2003 CZE C 53.36 52.43 1:45.79 10.00
2. 106 410504 KALINA Ondřej 2003 CZE L 54.40 53.46 1:47.86 29.76
3. 107 770112 MÜLLER Marek 2004 CZE U 54.51 54.31 1:48.82 38.93
4. 102 770004 RYŠKA Daniel 2004 CZE A 55.74 54.34 1:50.08 50.96
5. 104 770339 KUČERA Vojtěch 2004 CZE H 55.34 55.13 1:50.47 54.68
6. 101 320720 ČERNÝ Jakub 2003 CZE H 56.03 56.46 1:52.49 73.97
7. 103 700535 MAXA Adam 2004 CZE P 57.66 54.92 1:52.58 74.83
8. 121 770859 HROUDA František 2004 CZE H 56.71 56.89 1:53.60 84.56
9. 118 750308 ŠEC Jorik 2003 CZE A 58.02 55.87 1:53.89 87.33
10. 109 770069 HLUBOCKÝ Tomáš 2003 CZE A 57.31 57.03 1:54.34 91.63
11. 129 600911 DOLEŽAL Tomáš 2003 CZE S 58.57 55.94 1:54.51 93.25
12. 127 770629 MACHOŇ Petr 2004 CZE C 59.14 56.63 1:55.77 105.28
13. 122 770296 JAVŮREK Viktor 2004 CZE H 59.29 56.59 1:55.88 106.33
14. 133 770844 FRYŠ Matěj 2004 CZE M 58.80 57.09 1:55.89 106.43
15. 131 770246 DOBROVODSKÝ Adam 2004 CZE L 59.37 56.67 1:56.04 107.86
16. 130 770047 ŽĎÁRSKÝ Dan 2004 CZE L 59.07 57.29 1:56.36 110.91
17. 112 770338 KUČERA Štěpán 2004 CZE H 59.42 57.50 1:56.92 116.26
18. 135 770497 FLANDERKA Aleš 2004 CZE U 59.46 58.77 1:58.23 128.77
19. 139 770600 BERAN Patrik 2003 CZE L 1:00.13 58.21 1:58.34 129.82
20. 161 770780 VESELÝ Jiří 2004 CZE A 59.95 58.79 1:58.74 133.64
21. 132 770188 JANOUŠEK Martin 2004 CZE C 1:00.06 59.48 1:59.54 141.27
22. 105 770340 PODHORSKÝ Matěj 2004 CZE H 1:00.46 59.83 2:00.29 148.43
23. 144 770458 ZAK Dominik 2003 CZE H 1:01.24 59.83 2:01.07 155.88
24. 134 770135 ŠITINA Tomáš 2003 CZE H 1:01.50 59.84 2:01.34 158.46
25. 153 772358 KOUBA Daniel 2004 CZE K 1:01.82 1:00.75 2:02.57 170.20
26. 155 770321 BERGER Matěj 2004 CZE H 1:02.00 1:01.58 2:03.58 179.84
27. 151 770178 VANĚK Tobiáš 2003 CZE B 1:03.63 1:00.37 2:04.00 183.85
28. 143 770948 TASCHNER Filip 2004 CZE L 1:02.84 1:01.21 2:04.05 184.33
29. 137 310303 MAREK Jan 2003 CZE H 1:03.07 1:01.48 2:04.55 189.11
30. 149 310113 NIKL Vojta 2003 CZE H 1:04.35 1:01.63 2:05.98 202.76
31. 142 770101 HAVEL Tomáš 2003 CZE L 1:04.95 1:01.54 2:06.49 207.63
32. 158 772523 HAUERLAND Antonín 2004 CZE T 1:04.62 1:02.16 2:06.78 210.40
33. 148 770683 ŠŤASTNÝ Robert 2004 CZE M 1:04.52 1:03.32 2:07.84 220.52
34. 147 770927 KACZUR Aleš 2004 CZE H 1:04.61 1:03.33 2:07.94 221.47
35. 150 700537 ŠPIČÁK Vojtěch 2004 CZE P 1:05.67 1:02.48 2:08.15 223.48
36. 146 770166 ANTON Bohdan 2004 CZE H 1:05.24 1:03.51 2:08.75 229.20
37. 157 770306 PIROŽEK Vojtěch 2004 CZE H 1:06.62 1:02.42 2:09.04 231.97
38. 145 770732 DVOŘÁK David 2004 CZE L 1:06.85 1:04.53 2:11.38 254.31
39. 156 772139 BÍNA Marek 2004 CZE A 1:06.74 1:05.79 2:12.53 265.29
40. 160 772147 DOMINIAK Mikolaj 2004 CZE L 1:08.37 1:06.94 2:15.31 291.83
Nedokočili 1. kolo    
  110 260008 BANK Matěj 2003 CZE M      
  117 770234 DOSEDĚL Jan Martin 2003 CZE A      
  126 110717 FIALA Matyáš 2003 CZE A      
  162 420202 FLÖSSEL Petr 2003 CZE L      
  116 750307 HRUBÝ Filip 2004 CZE H      
  125 770800 JANEK Adam 2003 CZE A      
  111 100022 KLÍMA Oskar 2004 CZE B      
  124 772562 KNUTSON Dominik 2003 CZE H      
  136 770176 PINK Tomáš 2003 CZE B      
  108 410513 SULOVSKÝ Mikuláš 2004 CZE L      
  128 700536 ŠEVČÍK Jiří 2004 CZE P      
  120 770177 ŠPAČEK David 2003 CZE B      
  123 110618 VACEK Kristián 2003 CZE A      
Nedokočili 2. kolo    
  154 310439 KOHOUT Vojtěch 2003 CZE H      
  138 770105 MORAVEC Matěj 2003 CZE L      
Nestartovali v 2. kole    
  152 770310 ČUKAN Richard 2004 CZE H      
  113 770172 GALVAS Matyáš 2004 CZE B      

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler