Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

ÚKZ Říčky - Říčky v O. h.

Disciplína Superobří slalom Codex 2072
Věková kategorie Mladší žactvo, muži Kategorie závodu UKZ
Datum 04.01.2019 Technický delegát Jaroslav Křístek
Vypočtená penalizace 21.19 Aplikovaná penalizace 26.19
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body
1. 88 770282 HLAVOŇ Jakub 2005 CZE B 1:01.71 - 1:01.71 26.19
2. 89 770247 HANZAL Kryštof 2005 CZE L 1:02.64 - 1:02.64 44.12
3. 123 770785 KOVÁŘ Stanislav 2006 CZE B 1:02.95 - 1:02.95 50.10
4. 93 770263 HORÁK Marek 2005 CZE T 1:04.12 - 1:04.12 72.66
4. 84 710900 FOREJTEK Patrik 2005 CZE H 1:04.12 - 1:04.12 72.66
6. 81 770274 GLATT Matouš 2005 CZE E 1:04.48 - 1:04.48 79.61
7. 96 770789 KRAPA Jakub 2005 CZE B 1:04.55 - 1:04.55 80.96
8. 83 770228 POLLERT Jan 2005 CZE A 1:04.66 - 1:04.66 83.08
9. 92 770475 SKRUŠNÝ David 2005 CZE B 1:04.73 - 1:04.73 84.43
10. 146 770517 OUPICKÝ Petr 2006 CZE L 1:04.83 - 1:04.83 86.36
10. 86 770325 VOVES Jan 2005 CZE P 1:04.83 - 1:04.83 86.36
12. 87 770413 TUŠL Pavel 2005 CZE H 1:04.86 - 1:04.86 86.93
13. 142 770181 HLADÍK. Adam 2005 CZE P 1:05.02 - 1:05.02 90.02
14. 100 770330 NOVÁK David 2005 CZE M 1:05.03 - 1:05.03 90.21
14. 97 - ZVEJNIEKS Jurgis 2005 LVA 1:05.03 - 1:05.03 90.21
16. 135 770674 NOVÁK Jáchym 2006 CZE U 1:05.07 - 1:05.07 90.98
17. 102 770283 SOBOTKA Tomáš 2005 CZE B 1:05.15 - 1:05.15 92.53
18. 104 770412 NEBESKÝ Matyáš 2005 CZE H 1:05.21 - 1:05.21 93.68
19. 127 770327 KADĚRKA Alfréd 2005 CZE M 1:05.36 - 1:05.36 96.58
20. 121 770348 KNOBLOCH Jan 2006 CZE H 1:05.39 - 1:05.39 97.15
21. 138 770575 ŘÍHA Vojtěch 2005 CZE H 1:05.46 - 1:05.46 98.50
22. 85 770323 TOMÁŠEK Aldo 2005 CZE H 1:05.59 - 1:05.59 101.01
23. 94 770530 KOPECKÝ Tobiáš 2005 CZE H 1:05.60 - 1:05.60 101.20
24. 99 770275 JANECKÝ Samuel 2005 CZE E 1:05.67 - 1:05.67 102.55
25. 91 770349 ŠIMEK Marek Emanuel 2005 CZE H 1:05.72 - 1:05.72 103.52
26. 124 770418 KELLNER Jakub 2006 CZE E 1:05.74 - 1:05.74 103.90
27. 82 770378 MICHAL Ondřej 2005 CZE T 1:05.78 - 1:05.78 104.67
28. 129 770975 ČÁMSKÝ Oldřich 2006 CZE H 1:05.81 - 1:05.81 105.25
29. 103 770235 DOSEDĚL František 2005 CZE A 1:05.82 - 1:05.82 105.45
30. 145 770435 KOKEŠ Dan 2006 CZE T 1:05.84 - 1:05.84 105.83
31. 140 770503 HALAKUC Václav 2006 CZE T 1:05.87 - 1:05.87 106.41
32. 136 770465 MAXA David 2006 CZE P 1:05.92 - 1:05.92 107.37
33. 95 770302 PIVNIČKA Jakub 2005 CZE H 1:06.07 - 1:06.07 110.27
34. 147 772338 BLÁHA Daniel 2006 CZE H 1:06.08 - 1:06.08 110.46
35. 128 770648 ČERNÝ Jáchym 2006 CZE H 1:06.51 - 1:06.51 118.75
36. 107 772242 BLAŠKO Samuel 2005 CZE E 1:06.60 - 1:06.60 120.49
37. 109 770179 PEŠÁK Martin 2005 CZE B 1:06.78 - 1:06.78 123.96
38. 106 770488 ČERMÁK Robin 2005 CZE B 1:06.84 - 1:06.84 125.12
39. 126 770805 GUTTLER Tobiáš 2006 CZE A 1:06.93 - 1:06.93 126.85
40. 120 770841 KUFA Jiří 2006 CZE T 1:07.11 - 1:07.11 130.32
41. 119 770692 ZVOLSKÝ Kristian 2006 CZE A 1:07.14 - 1:07.14 130.90
42. 108 770410 ZONYGA David 2005 CZE Z 1:07.17 - 1:07.17 131.48
43. 130 770023 VARGA Attila 2006 CZE L 1:07.71 - 1:07.71 141.89
44. 111 770771 HAJDUČEK Tomáš 2005 CZE T 1:07.84 - 1:07.84 144.40
45. 144 770899 NEJDL Matyas 2006 CZE A 1:07.86 - 1:07.86 144.79
46. 105 772394 VŠETEČKA Jan 2005 CZE H 1:08.01 - 1:08.01 147.68
47. 112 770261 ČAGAN Jan 2005 CZE T 1:08.16 - 1:08.16 150.57
48. 131 770568 MUNZAR Jakub 2006 CZE H 1:08.30 - 1:08.30 153.27
49. 132 770725 KOMÁREK Jan 2005 CZE B 1:08.59 - 1:08.59 158.86
50. 133 770999 MATOUŠEK Tomáš 2006 CZE U 1:08.95 - 1:08.95 165.80
51. 114 772152 ŽÁK Hugo 2006 CZE L 1:09.27 - 1:09.27 171.98
52. 141 772546 FRIEDE Jan 2006 CZE H 1:09.36 - 1:09.36 173.71
53. 116 770502 SEITZ Jakub 2006 CZE T 1:09.56 - 1:09.56 177.57
54. 101 770232 KRISTL Vlastimil 2005 CZE H 1:10.04 - 1:10.04 186.82
55. 115 770928 KACZUR Vojtěch 2006 CZE H 1:10.17 - 1:10.17 189.33
56. 137 770608 ŽÁK Adam 2005 CZE M 1:10.35 - 1:10.35 192.80
57. 125 772398 PLÍVA Jan 2006 CZE H 1:10.70 - 1:10.70 199.55
58. 143 770202 RUBANKO Lukáš 2005 CZE L 1:10.74 - 1:10.74 200.32
59. 113 772495 CAMRDA Richard 2005 CZE B 1:11.78 - 1:11.78 220.38
60. 134 772738 BYSAHA Alexej 2005 CZE A 1:12.31 - 1:12.31 230.60
61. 117 770586 MALEC Tomáš 2006 CZE J 1:12.94 - 1:12.94 242.75
62. 118 - VALINKS Karlis 2006 LVA 1:13.35 - 1:13.35 250.65
63. 110 770652 TOŠOVSKÝ Lukáš 2005 CZE A 1:13.64 - 1:13.64 256.25
64. 122 772745 BANT Tomáš 2005 CZE M 1:14.89 - 1:14.89 280.35
65. 139 772114 ROUSEK Lukáš 2006 CZE E 1:15.70 - 1:15.70 295.97
Nestartovali v 1. kole  
  98 - KUPCS Roberts 2005 LVA    

Partneři úseku alpských disciplín

Toyota Don Quiet Řízení letového provozu ČR Nokian Tyres Coca Cola

Mediální partneři

CT
Radiožurnal
Snow.cz

Partneři Czech Ski alpine pool

Mico
LEKI POC Sport Reusch
Liski
Head.cz Sporten

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler