Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

ÚKZ Říčky - Říčky v O. h.

Disciplína Superobří slalom Codex 7072
Věková kategorie Mladší žactvo, ženy Kategorie závodu Územní klasifikační závod
Datum 04.01.2019 Technický delegát Jaroslav Křístek
Vypočtená penalizace 4.27 Aplikovaná penalizace 10.00
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body
1. 13 885253 GLAISTER Mia Maria 2005 CZE H 1:02.66 - 1:02.66 10.00
2. 29 885220 KEPÁKOVÁ Kristýna 2005 CZE A 1:03.09 - 1:03.09 18.17
3. 15 885473 SMOLÍKOVÁ Natálie 2005 CZE L 1:03.21 - 1:03.21 20.45
4. 4 885384 MAZÁKOVÁ Michaela 2005 CZE M 1:03.74 - 1:03.74 30.51
5. 5 885955 HARVEY Dana 2005 CZE J 1:03.97 - 1:03.97 34.88
6. 1 885212 BONIATTI Natálie 2005 CZE T 1:04.07 - 1:04.07 36.78
7. 11 885263 HORDOSSY Julie 2005 CZE H 1:04.21 - 1:04.21 39.44
8. 19 885558 ČERNÁ Karolína 2005 CZE H 1:04.26 - 1:04.26 40.39
9. 64 885264 KONDĚLKOVÁ Leontýna 2006 CZE H 1:04.32 - 1:04.32 41.53
10. 10 885228 KOVÁŘOVÁ Jitka 2005 CZE H 1:04.37 - 1:04.37 42.48
11. 66 885395 DRÁPALOVÁ Elena 2006 CZE Z 1:04.46 - 1:04.46 44.18
11. 2 885182 LAMOŠOVÁ Karolína 2005 CZE E 1:04.46 - 1:04.46 44.18
13. 22 885320 HRADILOVÁ Žofie 2005 CZE H 1:04.50 - 1:04.50 44.94
14. 62 885543 KUDĚLÁSKOVÁ Katrin 2006 CZE B 1:04.70 - 1:04.70 48.74
15. 40 885149 ZEMANOVÁ Nicole 2005 CZE P 1:04.74 - 1:04.74 49.50
16. 16 - NAMSONE Tina 2005 LVA 1:04.76 - 1:04.76 49.88
17. 14 885593 BALEJOVÁ Karolína 2005 CZE J 1:04.83 - 1:04.83 51.21
18. 8 885191 KABÁTNÍKOVÁ Viktorie 2005 CZE L 1:05.03 - 1:05.03 55.01
19. 20 885148 VANIŠOVÁ Ema 2005 CZE P 1:05.18 - 1:05.18 57.86
20. 3 885143 ŠPAČKOVÁ Nela 2005 CZE B 1:05.25 - 1:05.25 59.19
21. 78 885800 MOULEOVA Kristýna 2006 CZE U 1:05.56 - 1:05.56 65.08
22. 60 885482 KRČKOVÁ Lucie 2006 CZE B 1:05.70 - 1:05.70 67.73
22. 12 885168 SOUKUPOVÁ Natálie 2005 CZE K 1:05.70 - 1:05.70 67.73
24. 46 885783 KOČÍ Laura 2006 CZE H 1:05.76 - 1:05.76 68.87
25. 68 885292 KŘÍŽOVÁ Klára 2006 CZE H 1:05.81 - 1:05.81 69.82
26. 30 885460 SMOLAKOVÁ Emilie 2005 CZE E 1:05.84 - 1:05.84 70.39
27. 18 885057 KRÁČMEROVÁ Tereza 2005 CZE H 1:05.86 - 1:05.86 70.77
28. 9 885146 JANDOVÁ Kateřina 2005 CZE P 1:05.90 - 1:05.90 71.53
29. 63 885258 ŠENKEŘÍKOVÁ Simona 2005 CZE Z 1:05.94 - 1:05.94 72.29
30. 44 885527 HRANÍKOVÁ Andrea 2006 CZE H 1:06.07 - 1:06.07 74.76
31. 7 855605 MARTÍNKOVÁ Darina 2005 CZE Z 1:06.26 - 1:06.26 78.37
32. 21 885454 STRAČÁROVÁ Aneta 2005 CZE B 1:06.27 - 1:06.27 78.56
33. 76 885209 MOŠNOVÁ Magdalena 2006 CZE A 1:06.31 - 1:06.31 79.32
34. 35 885498 HEJDUKOVÁ Ema 2006 CZE H 1:06.38 - 1:06.38 80.65
35. 75 886013 JAVŮRKOVÁ Anna Lucie 2005 CZE A 1:06.42 - 1:06.42 81.41
36. 24 885213 DAVIDOVÁ Annemarie 2005 CZE T 1:06.43 - 1:06.43 81.60
37. 34 885851 KUKUCZKOVÁ Veronika 2006 CZE T 1:06.54 - 1:06.54 83.69
38. 41 885245 LACHMANNOVÁ Simona 2006 CZE M 1:06.55 - 1:06.55 83.88
39. 6 905802 VETROVÁ Nikola 2005 CZE H 1:06.91 - 1:06.91 90.71
40. 28 885981 STLOUKALOVÁ Sára 2005 CZE B 1:07.00 - 1:07.00 92.42
41. 37 885265 NEJEZCHLEBOVÁ Adéla 2006 CZE H 1:07.05 - 1:07.05 93.37
42. 17 - ZALITE Alise 2006 LVA 1:07.09 - 1:07.09 94.13
43. 26 885201 MŰLLEROVÁ Marie 2005 CZE T 1:07.19 - 1:07.19 96.03
44. 42 885289 HRBÁČKOVÁ Tereza 2005 CZE B 1:07.28 - 1:07.28 97.74
45. 27 885225 MALARZOVÁ Agnes 2005 CZE T 1:07.38 - 1:07.38 99.64
46. 65 885647 ŽEŽULKOVÁ Magdaléna 2005 CZE A 1:07.81 - 1:07.81 107.81
47. 38 885294 HRBÁČKOVÁ Adela 2006 CZE P 1:07.91 - 1:07.91 109.70
48. 67 885868 JANEKOVÁ Hana 2006 CZE A 1:08.09 - 1:08.09 113.12
49. 51 886475 ČERNOHOUSOVÁ Silvie 2006 CZE E 1:08.11 - 1:08.11 113.50
50. 33 885383 VILEŽINSKÁ Sofie 2006 CZE T 1:08.14 - 1:08.14 114.07
51. 25 885653 TRUBKOVÁ Agáta 2005 CZE L 1:08.17 - 1:08.17 114.64
52. 77 885553 GALVASOVÁ Anna 2006 CZE B 1:08.40 - 1:08.40 119.01
53. 50 885576 EISMANOVÁ Tereza 2006 CZE P 1:08.48 - 1:08.48 120.53
54. 39 886151 PETERKOVÁ Lucie 2006 CZE E 1:08.55 - 1:08.55 121.86
55. 71 885623 VOMÁČKOVÁ Simona 2006 CZE L 1:08.72 - 1:08.72 125.09
56. 43 885673 KRATOCHVÍLOVÁ Štěpánka 2006 CZE A 1:08.78 - 1:08.78 126.23
57. 23 885121 HAVLOVÁ Veronika 2005 CZE L 1:08.88 - 1:08.88 128.13
58. 32 885393 HLÍZOVÁ Eliška 2005 CZE H 1:08.89 - 1:08.89 128.32
59. 58 885328 LIŠKOVÁ Nela 2005 CZE Z 1:08.94 - 1:08.94 129.27
60. 31 885200 MOHYLOVÁ Tereza 2005 CZE T 1:09.05 - 1:09.05 131.35
61. 61 885459 PETROVÁ Klára 2006 CZE E 1:09.16 - 1:09.16 133.44
62. 52 885358 DRAHNÍKOVÁ Veronika 2006 CZE H 1:09.17 - 1:09.17 133.63
63. 47 886139 JANČOVÁ Claudia 2006 CZE B 1:09.37 - 1:09.37 137.43
64. 70 886150 PETERKOVÁ Linda 2006 CZE E 1:09.90 - 1:09.90 147.50
65. 36 885502 FLEČKOVÁ Nikol 2006 CZE H 1:10.39 - 1:10.39 156.80
66. 55 885957 KOPECKÁ Lucie 2006 CZE E 1:10.94 - 1:10.94 167.25
67. 48 885983 HOŘICKÁ Karolína 2006 CZE E 1:10.95 - 1:10.95 167.44
68. 59 886147 PÁNKOVÁ Sára 2006 CZE B 1:11.23 - 1:11.23 172.76
69. 45 885752 ŠVEJDOVÁ Tereza 2006 CZE H 1:11.93 - 1:11.93 186.05
70. 49 885462 CHLUBNOVÁ Barbora 2006 CZE A 1:12.16 - 1:12.16 190.42
71. 53 886306 NOVOSADOVÁ Adéla 2006 CZE Z 1:12.64 - 1:12.64 199.53
72. 57 886082 ZATLOUKALOVÁ Kateřina 2006 CZE M 1:12.99 - 1:12.99 206.18
73. 74 885505 NĚMEČKOVÁ Ema 2006 CZE H 1:13.47 - 1:13.47 215.30
74. 54 885317 ŠVARALOVÁ Anna 2005 CZE H 1:13.74 - 1:13.74 220.42
75. 79 885594 ŠVANDOVÁ Veronika 2006 CZE J 1:14.39 - 1:14.39 232.77
76. 56 885775 CARDOVÁ Nikola 2006 CZE B 1:14.62 - 1:14.62 237.14
77. 73 885600 SLOVÁČKOVÁ Aneta 2006 CZE B 1:21.67 - 1:21.67 371.03
Nedokočily 1. kolo  
  72 885912 KASLOVÁ Barbora 2006 CZE B    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler