Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

ÚKZ Říčky - Říčky v O. h.

Disciplína Superobří slalom Codex 2074
Věková kategorie Starší žactvo, muži Kategorie závodu Územní klasifikační závod
Datum 04.01.2019 Technický delegát Jaroslav Křístek
Vypočtená penalizace 9.21 Aplikovaná penalizace 14.21
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body
1. 175 260008 BANK Matěj 2003 CZE M 58.18 - 58.18 14.21
2. 162 770313 KROUPA Štepan 2003 CZE C 58.26 - 58.26 15.85
3. 165 770112 MÜLLER Marek 2004 CZE U 58.52 - 58.52 21.16
4. 164 770848 FIALA Jan 2003 CZE T 59.39 - 59.39 38.96
5. 173 100022 KLÍMA Oskar 2004 CZE B 59.60 - 59.60 43.25
6. 167 770339 KUČERA Vojtěch 2004 CZE H 1:00.24 - 1:00.24 56.34
7. 172 770234 DOSEDĚL Jan Martin 2003 CZE A 1:00.40 - 1:00.40 59.62
8. 163 770172 GALVAS Matyáš 2004 CZE B 1:00.42 - 1:00.42 60.03
9. 170 320720 ČERNÝ Jakub 2003 CZE H 1:00.57 - 1:00.57 63.09
10. 169 772205 KNOR Aleš 2004 CZE B 1:00.70 - 1:00.70 65.75
11. 168 770859 HROUDA František 2004 CZE H 1:00.74 - 1:00.74 66.57
12. 183 770272 ČERNOHOUS Marek 2004 CZE E 1:01.17 - 1:01.17 75.37
12. 161 770069 HLUBOCKÝ Tomáš 2003 CZE A 1:01.17 - 1:01.17 75.37
14. 166 770177 ŠPAČEK David 2003 CZE B 1:01.38 - 1:01.38 79.66
15. 178 110618 VACEK Kristián 2003 CZE A 1:01.74 - 1:01.74 87.03
15. 177 410513 SULOVSKÝ Mikuláš 2004 CZE L 1:01.74 - 1:01.74 87.03
17. 180 770058 BRANNY Adam 2004 CZE T 1:02.14 - 1:02.14 95.21
18. 186 770056 VILEŽINSKÝ Maximilián 2004 CZE T 1:02.45 - 1:02.45 101.55
19. 174 770296 JAVŮREK Viktor 2004 CZE H 1:02.60 - 1:02.60 104.62
20. 179 110717 FIALA Matyáš 2003 CZE A 1:02.80 - 1:02.80 108.71
21. 185 770800 JANEK Adam 2003 CZE A 1:03.14 - 1:03.14 115.66
22. 201 770340 PODHORSKÝ Matěj 2004 CZE H 1:03.27 - 1:03.27 118.32
23. 171 700535 MAXA Adam 2004 CZE P 1:03.32 - 1:03.32 119.34
24. 188 770497 FLANDERKA Aleš 2004 CZE U 1:03.34 - 1:03.34 119.75
25. 181 770270 PETR Lukáš 2004 CZE E 1:03.50 - 1:03.50 123.02
26. 192 770176 PINK Tomáš 2003 CZE B 1:03.51 - 1:03.51 123.23
27. 182 770273 ENT Lukáš 2004 CZE E 1:03.59 - 1:03.59 124.86
28. 184 770338 KUČERA Štěpán 2004 CZE H 1:03.80 - 1:03.80 129.16
29. 202 770246 DOBROVODSKÝ Adam 2004 CZE L 1:04.07 - 1:04.07 134.68
29. 189 700536 ŠEVČÍK Jiří 2004 CZE P 1:04.07 - 1:04.07 134.68
31. 194 220366 SEITZ Lukáš 2003 CZE T 1:04.24 - 1:04.24 138.16
32. 197 770780 VESELÝ Jiří 2004 CZE A 1:05.00 - 1:05.00 153.70
33. 190 770518 MRÁKA Jan 2004 CZE M 1:05.50 - 1:05.50 163.93
34. 198 770855 IVÁNEK Pavel 2003 CZE B 1:05.64 - 1:05.64 166.80
35. 193 770927 KACZUR Aleš 2004 CZE H 1:07.05 - 1:07.05 195.63
36. 199 772602 HLAVÁČEK Michal 2003 CZE B 1:07.16 - 1:07.16 197.88
37. 191 770178 VANĚK Tobiáš 2003 CZE B 1:07.44 - 1:07.44 203.61
38. 200 770101 HAVEL Tomáš 2003 CZE L 1:09.58 - 1:09.58 247.38
39. 176 - EGLITIS Valters 2004 LVA 1:11.69 - 1:11.69 290.54
40. 195 772147 DOMINIAK Mikolaj 2004 CZE L 1:13.75 - 1:13.75 332.68
Nestartovali v 1. kole  
  196 600911 DOLEŽAL Tomáš 2003 CZE S    
  187 310303 MAREK Jan 2003 CZE H    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler