Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

FIS-NJR - Kouty, nad Desnou

Disciplína Obří slalom Codex 5609
Věková kategorie Dospělí, ženy Kategorie závodu NJR
Datum 06.01.2019 Technický delegát Krizova Olga (170)
Vypočtená penalizace 40.55 Aplikovaná penalizace 43.55
TD report schváleno FIS TD
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body
1. 8 155887 POSPÍŠILOVÁ Klára 1999 CZE L 51.54 50.07 1:41.61 43.55
2. 3 155951 GAŠPARÍKOVÁ Klára 2001 CZE H 51.81 50.35 1:42.16 49.02
3. 2 155899 VETROVÁ Aneta 1999 CZE H 52.48 51.79 1:44.27 69.99
4. 19 156012 ZOUHAROVÁ Natálie 2002 CZE Z 53.35 50.94 1:44.29 70.19
5. 7 155870 KAŠPAROVÁ Klára 1998 CZE B 52.93 51.79 1:44.72 74.46
6. 15 151243 ZEMANOVÁ Monika 1998 CZE B 53.42 51.64 1:45.06 77.84
7. 10 155999 TRPIŠOVSKÁ Sofie 2002 CZE A 54.54 51.87 1:46.41 91.26
8. 14 155924 VYDROVÁ Viktorie 2000 CZE H 54.57 51.95 1:46.52 92.36
9. 11 155891 NOVÁKOVÁ Barbora 1999 CZE Z 55.05 51.57 1:46.62 93.35
10. 9 155877 KOŘISTKOVÁ Eliška 1999 CZE T 54.67 52.46 1:47.13 98.42
11. 26 155984 KESTLOVÁ Adéla 2002 CZE M 54.88 52.34 1:47.22 99.31
12. 4 435422 WLODARCZYK Julia 2000 POL 54.49 52.92 1:47.41 101.20
13. 5 155912 SVATOŠOVÁ Barbora 2000 CZE L 54.81 52.93 1:47.74 104.48
14. 12 435443 KARABANOWSKA Helena 2001 POL 54.93 53.14 1:48.07 107.76
15. 23 155983 KESTLOVÁ Viktorie 2002 CZE M 55.88 52.20 1:48.08 107.86
16. 6 155919 KOTABOVÁ Sára 2000 CZE T 55.27 52.83 1:48.10 108.06
17. 18 155982 KESTLOVÁ Karolína 2002 CZE M 55.52 52.74 1:48.26 109.65
18. 16 155973 STRAUBOVÁ Caroline 2001 CZE A 54.67 53.62 1:48.29 109.95
19. 1 705477 DERFÉNYIOVÁ Iveta 2001 SVK 54.82 53.62 1:48.44 111.44
20. 17 155963 DVOŘÁKOVÁ Ema 2001 CZE Z 55.76 52.77 1:48.53 112.33
21. 27 155966 FUKOVÁ Miroslava 2001 CZE L 55.94 53.63 1:49.57 122.67
22. 56 156009 HLAVOŇOVÁ Tereza 2002 CZE B 57.55 52.90 1:50.45 131.42
23. 20 155967 BALABÁNOVÁ Tereza 2001 CZE T 56.85 53.74 1:50.59 132.81
24. 21 555055 BURKOVSKA Betija 2001 LAT 56.92 53.71 1:50.63 133.21
25. 49 705493 OBERTÍKOVÁ Michaela 2002 SVK 57.42 53.41 1:50.83 135.20
26. 40 156000 STASZOWSKA Agata 2002 CZE T 56.94 54.30 1:51.24 139.27
27. 42 255453 MAGNUSDOTTIR Kristin Sara 2002 ISL 58.39 53.64 1:52.03 147.12
28. 31 155979 VELICKÁ Vendula 2002 CZE T 58.46 54.22 1:52.68 153.59
29. 22 435406 KUBASIEWICZ Helena 1999 POL 58.67 54.09 1:52.76 154.38
30. 41 435439 WOJCIK Katarzyna 2001 POL 58.38 54.62 1:53.00 156.77
31. 52 705484 PAVLÁKOVÁ Andrea 2002 SVK 58.75 54.43 1:53.18 158.56
32. 35 155997 DĚDKOVÁ Leona 2002 CZE Z 59.57 54.11 1:53.68 163.53
33. 48 705483 ZIMENOVÁ Miroslava 2001 SVK 59.63 56.21 1:55.84 185.00
34. 25 435413 PLUTA Aleksandra 1999 POL 59.18 57.28 1:56.46 191.16
35. 53 156002 JANSOVÁ Denisa 2002 CZE H 59.51 56.98 1:56.49 191.46
36. 24 705480 FRIČOVÁ Nikola 2001 SVK 1:00.88 57.26 1:58.14 207.86
37. 54 155993 LANKOVÁ Štěpánka 2002 CZE U 1:00.39 57.84 1:58.23 208.75
38. 32 156015 SCHUSTEROVÁ Kristýna 2002 CZE E 1:01.19 57.50 1:58.69 213.32
39. 59 156010 HRUŠKOVÁ Antonie 2002 CZE L 1:00.37 59.38 1:59.75 223.86
40. 51 155995 CHALUPOVÁ Adéla 2002 CZE H 1:02.25 59.16 2:01.41 240.36
41. 55 155882 KOČÍ Kamila 1999 CZE H 1:02.84 1:00.94 2:03.78 263.92
42. 36 155996 STEINHAUSEROVÁ Valentina 2002 CZE B 1:03.74 1:00.33 2:04.07 266.80
43. 58 156021 ŽÁKOVÁ Vendula 2002 CZE M 1:04.14 1:00.05 2:04.19 267.99
44. 29 705479 ERTLOVÁ Monika 2001 SVK 1:09.00 1:00.51 2:09.51 320.88
45. 50 155969 REISSIGOVÁ Natalie 2001 CZE U 1:10.36 1:08.28 2:18.64 411.63
Nedokočily 1. kolo  
  30 155974 DOSKOČILOVÁ Barbora 2001 CZE T    
  57 156014 FALTUSOVÁ Adéla 2002 CZE E    
  28 255428 INGVADOTTIR Hjordis Birna 2000 ISL    
  33 156008 KOUDELKOVÁ Dora 2002 CZE B    
  46 705492 LILGOVÁ Sophia Christine 2002 SVK    
  44 156006 NOVOTNÁ Dora 2002 CZE L    
  47 435447 NOWOTNY Olga 2002 POL    
  13 435437 SAWICKA Aniela 2001 POL    
  43 156018 VESELÁ Alena 2002 CZE M    
Nedokočily 2. kolo  
  39 156019 MRÁZKOVÁ Tereza 2000 CZE M    
  38 156004 ŠERÁ Tereza 2002 CZE Z    
Nestartovaly v 1. kole  
  45 155947 POLEDNOVÁ Barbora 2001 CZE L    
  37 155992 STUCHLOVÁ Veronika 2002 CZE M    
  34 156016 UHROVÁ Barbora 2002 CZE B    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler