Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

FIS-NJR - Kouty, nad Desnou

Disciplína Slalom Codex 645
Věková kategorie Dospělí, muži Kategorie závodu NJR
Datum 05.01.2019 Technický delegát Krizova Olga (170)
Vypočtená penalizace 44.01 Aplikovaná penalizace 47.01
TD report schváleno FIS TD
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body
1. 10 151229 MÜLLER Marek 1998 CZE P 40.63 42.82 1:23.45 47.01
2. 11 151316 KLÍMA Adam 2001 CZE B 41.43 43.14 1:24.57 56.81
3. 8 151284 KOULA Jan 2000 CZE H 41.30 44.17 1:25.47 64.68
4. 1 151225 ŠEVELA Petr 1998 CZE Z 41.79 44.08 1:25.87 68.18
5. 3 700982 SANITRÁR Ján 2001 SVK 42.43 44.04 1:26.47 73.43
6. 20 151326 POKORNÝ Martin 2001 CZE Z 42.09 45.34 1:27.43 81.83
7. 15 151350 KUBEŠ David 2002 CZE H 42.17 45.89 1:28.06 87.34
8. 4 550087 ZVEJNIEKS Davis 1998 LAT 43.55 44.72 1:28.27 89.17
9. 16 151311 BORÁK Jan 2001 CZE T 43.33 45.40 1:28.73 93.20
10. 19 430850 SZKOLA Bartosz 2002 POL 43.70 45.59 1:29.29 98.10
11. 17 151373 JASANSKÝ Max 2002 CZE E 42.87 46.82 1:29.69 101.60
12. 9 151233 HARTIG Jiří 1998 CZE H 45.51 44.37 1:29.88 103.26
13. 47 151368 KOPECKÝ Adam 2002 CZE H 43.88 46.07 1:29.95 103.87
14. 25 151324 ZÁHORSKÝ Lukáš 2001 CZE B 44.42 45.87 1:30.29 106.84
15. 32 151372 LINHART Adam 2002 CZE P 44.13 46.38 1:30.51 108.77
16. 18 151259 SLAVÍČEK Vojtěch 1999 CZE E 44.30 46.62 1:30.92 112.36
17. 5 151287 MILATA Jiří 2000 CZE T 44.82 46.86 1:31.68 119.00
18. 27 151261 MAŘAS Jan 1999 CZE H 45.65 46.73 1:32.38 125.13
19. 26 430838 TOPOROWSKI Jakub 2001 POL 44.34 48.53 1:32.87 129.41
20. 40 430854 SANETRA Bartlomiej 2002 POL 46.19 46.79 1:32.98 130.38
21. 31 430829 SOONS Ivo 2000 POL 45.74 47.99 1:33.73 136.94
22. 33 700997 VALEK Jakub 2002 SVK 46.60 47.32 1:33.92 138.60
23. 41 151366 BOHONĚK Matouš 2002 CZE S 46.80 47.54 1:34.34 142.27
24. 37 430825 ZYTO Michal 2001 POL 46.36 49.59 1:35.95 156.36
25. 24 460136 BORDI Ioan Alexandru 2001 ROU 47.33 48.86 1:36.19 158.46
26. 56 151362 PAJER Matěj 2002 CZE H 48.51 49.78 1:38.29 176.83
27. 35 151295 MALKUS David 2000 CZE A 48.48 50.05 1:38.53 178.93
28. 50 151370 JANALÍK Tomáš 2002 CZE T 49.20 51.57 1:40.77 198.52
29. 48 151355 ZÍTKA Jakub 2002 CZE J 51.03 50.25 1:41.28 202.98
30. 54 151375 GLATT Jan 2002 CZE E 50.55 51.05 1:41.60 205.78
31. 53 151361 KOLÁŘ Martin 2002 CZE M 49.78 52.18 1:41.96 208.93
32. 39 151335 KUNERT Michal 2001 CZE M 51.24 53.18 1:44.42 230.45
33. 38 151269 POLEDŇÁK Petr 1999 CZE T 51.07 53.76 1:44.83 234.04
34. 46 151351 HRBÁČ David 2002 CZE B 50.89 53.96 1:44.85 234.21
35. 44 151244 LANK Karel 1998 CZE U 53.49 55.92 1:49.41 274.10
36. 57 151364 VLČEK Matouš 2002 CZE C 53.66 58.75 1:52.41 300.34
Nedokočili 1. kolo  
  22 430837 BLANC Leon 2001 POL    
  23 151250 BOKŮVKA Jan 1999 CZE T    
  34 700998 CUKER Alex 2002 SVK    
  55 772522 DVOŘÁK Filip 2002 CZE    
  42 151343 CHVÁTAL Petr 2001 CZE B    
  29 151332 JANÍČEK Marek 2001 CZE T    
  14 430812 LUKASZYK Bruno 2000 POL    
  13 151288 RECHTENBERG Jan 2000 CZE T    
  30 151336 ŘIVNÁČ Vojtěch 2001 CZE A    
  12 151280 SURKOŠ Ondřej 2000 CZE B    
  49 151354 VOLEK Jindřich 2002 CZE L    
Nedokočili 2. kolo  
  6 700978 BOTKA Filip 2001 SVK    
  52 770095 DANOS Marian 2002 CZE    
  28 410434 FERRAR William 1998 NZL    
  7 151263 FIALA Eduard 1999 CZE A    
  43 151347 MRÁKA Tomáš 2001 CZE M    
  2 430811 WROBEL Norbert 2000 POL    
  51 151328 ZÍTKA Petr 2001 CZE J    
Nestartovali v 1. kole  
  36 700987 BARTALOŠ Martin 2002 SVK    
  45 151360 FIALA Šimon 2002 CZE A    
Diskvalifikováni v 2. kole  
  21 700981 KASANICKÝ Adam 2001 SVK    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler