Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

FIS - Český pohár - Albrechtice v Jizerskych horach

Disciplína Obří slalom Codex 647
Věková kategorie Dospělí, muži Kategorie závodu FIS
Datum 11.01.2019 Technický delegát Orlov Alexey
Vypočtená penalizace 37.99 Aplikovaná penalizace 40.99
TD report schváleno FIS TD
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body ČP
1. 5 151229 MÜLLER Marek 1998 CZE P 55.33 56.06 1:51.39 40.99 100
2. 10 151284 KOULA Jan 2000 CZE H 55.81 55.82 1:51.63 43.17 80
3. 11 151280 SURKOŠ Ondřej 2000 CZE B 55.64 56.17 1:51.81 44.80 60
4. 12 700956 JAROŠČÁK Miroslav 1999 SVK 55.85 56.59 1:52.44 50.51
5. 4 430778 BEBENEK Szymon 1998 POL 55.96 57.16 1:53.12 56.68
6. 9 430811 WROBEL Norbert 2000 POL 55.97 57.20 1:53.17 57.13
7. 14 151288 RECHTENBERG Jan 2000 CZE T 56.83 56.44 1:53.27 58.04 50
8. 8 151316 KLÍMA Adam 2001 CZE B 56.44 56.94 1:53.38 59.03 45
9. 2 151203 BENC Patrik 1997 CZE L 56.83 56.84 1:53.67 61.66 40
10. 15 512285 GOLA Fabian 1998 CZE T 56.51 57.18 1:53.69 61.84 36
11. 3 150985 VRZGULA Václav 1992 CZE T 57.01 57.26 1:54.27 67.10 32
12. 6 700983 LASOK Adam 2001 SVK 57.45 57.04 1:54.49 69.10
13. 13 151111 KEJVAL Martin 1995 CZE H 56.78 57.96 1:54.74 71.37 29
14. 23 700978 BOTKA Filip 2001 SVK 57.30 57.49 1:54.79 71.82
15. 7 700982 SANITRÁR Ján 2001 SVK 57.28 57.57 1:54.85 72.36
16. 18 151317 BLÁHA Matěj 2001 CZE H 57.91 57.09 1:55.00 73.72 26
17. 16 151039 NĚMEC Jan 1993 CZE T 57.60 57.66 1:55.26 76.08 24
18. 19 151263 FIALA Eduard 1999 CZE A 57.70 57.89 1:55.59 79.07 22
19. 30 430841 BOLEK Jan 2001 POL 58.11 58.09 1:56.20 84.60
20. 58 151368 KOPECKÝ Adam 2002 CZE H 58.62 57.62 1:56.24 84.97 20
21. 31 150520 MATYÁŠ Jan 1983 CZE B 58.61 58.00 1:56.61 88.32 18
22. 50 151336 ŘIVNÁČ Vojtěch 2001 CZE A 58.42 58.37 1:56.79 89.95 16
23. 33 430812 LUKASZYK Bruno 2000 POL 58.05 59.09 1:57.14 93.13
24. 38 150677 FUCHS Jiří 1987 CZE B 58.89 58.35 1:57.24 94.03 15
25. 32 151218 STRAUB Jakub 1997 CZE A 59.16 58.37 1:57.53 96.66 14
26. 29 151372 LINHART Adam 2002 CZE P 58.87 58.73 1:57.60 97.30 13
27. 40 151324 ZÁHORSKÝ Lukáš 2001 CZE B 58.60 59.04 1:57.64 97.66 12
28. 41 700997 VALEK Jakub 2002 SVK 58.83 59.22 1:58.05 101.38
29. 53 151373 JASANSKÝ Max 2002 CZE E 58.96 59.38 1:58.34 104.01 11
30. 27 690737 TSIBELENKO Levko 1996 UKR 59.37 59.36 1:58.73 107.54
31. 42 700981 KASANICKÝ Adam 2001 SVK 59.19 59.68 1:58.87 108.81
32. 34 151259 SLAVÍČEK Vojtěch 1999 CZE E 59.49 59.52 1:59.01 110.08 10
33. 36 151311 BORÁK Jan 2001 CZE T 59.23 1:00.08 1:59.31 112.80 9
34. 20 151326 POKORNÝ Martin 2001 CZE Z 59.86 59.59 1:59.45 114.07 8
35. 37 151261 MAŘAS Jan 1999 CZE H 59.29 1:00.24 1:59.53 114.80 7
36. 21 151148 HAVEL Jan 1996 CZE K 59.67 1:00.40 2:00.07 119.69 6
37. 49 430854 SANETRA Bartlomiej 2002 POL 1:00.11 1:00.16 2:00.27 121.51
38. 39 151233 HARTIG Jiří 1998 CZE H 59.65 1:00.80 2:00.45 123.14 5
39. 44 410434 FERRAR William 1998 NZL 1:00.12 1:00.56 2:00.68 125.22
40. 46 151295 MALKUS David 2000 CZE A 59.29 1:01.49 2:00.78 126.13 4
41. 72 700989 ILAVSKÝ Miroslav 2002 SVK 1:00.22 1:01.43 2:01.65 134.02
42. 55 460136 BORDI Ioan Alexandru 2001 ROU 1:00.32 1:01.36 2:01.68 134.29
43. 47 482058 MESHKOVSKII Stepan 2000 RUS 1:00.41 1:01.28 2:01.69 134.38
44. 48 151116 KUČERA Martin 1995 CZE A 1:00.44 1:01.92 2:02.36 140.46 3
45. 60 151355 ZÍTKA Jakub 2002 CZE J 1:00.92 1:02.10 2:03.02 146.44 2
46. 63 150457 JURÁK Petr 0 CZE M 1:01.39 1:01.73 2:03.12 147.35 1
47. 45 151328 ZÍTKA Petr 2001 CZE J 1:01.93 1:02.12 2:04.05 155.78
48. 62 151362 PAJER Matěj 2002 CZE H 1:02.17 1:02.04 2:04.21 157.23
49. 82 151363 MORÁVEK Roman 2002 CZE H 1:01.89 1:02.41 2:04.30 158.05
50. 81 150751 KUČERA Tomáš 1988 CZE A 1:02.21 1:02.38 2:04.59 160.68
51. 59 151346 VRABEC Ondřej 2001 CZE H 1:02.24 1:02.69 2:04.93 163.76
52. 52 700987 BARTALOŠ Martin 2002 SVK 1:02.35 1:03.15 2:05.50 168.93
53. 78 151374 SADÍLEK Adam 2002 CZE L 1:02.28 1:03.61 2:05.89 172.46
54. 57 151299 KRYŠTOF Petr 2000 CZE A 1:03.06 1:03.47 2:06.53 178.27
55. 74 151370 JANALÍK Tomáš 2002 CZE T 1:03.98 1:04.45 2:08.43 195.50
56. 56 690757 KRAVCHUK Ivan 1998 UKR 1:04.67 1:04.00 2:08.67 197.67
57. 64 151343 CHVÁTAL Petr 2001 CZE B 1:04.84 1:03.87 2:08.71 198.03
58. 61 150499 PROCHÁZKA Jan 1979 CZE L 1:04.72 1:05.55 2:10.27 212.18
59. 65 151002 VACEK Vladimír 1986 CZE K 1:05.39 1:04.95 2:10.34 212.81
60. 69 150417 SOCHOR Jiří 1980 CZE B 1:06.32 1:07.25 2:13.57 242.10
61. 66 150528 SKŘIVÁNEK Richard 1982 CZE B 1:07.41 1:07.20 2:14.61 251.53
62. 75 151353 LÍZLER Michal 2002 CZE L 1:07.87 1:10.25 2:18.12 283.36
63. 73 151274 KALMAN Jakub 1996 CZE T 1:05.51 1:13.00 2:18.51 286.89
Nedokočili 1. kolo    
  70 151366 BOHONĚK Matouš 2002 CZE S      
  67 151361 KOLÁŘ Martin 2002 CZE M      
  68 151125 KORBEL Aleš 1972 CZE L      
  77 151033 MAŘÍK Jan 1986 CZE U      
  17 151225 ŠEVELA Petr 1998 CZE Z      
  76 151323 ŠTÍPEK Petr 2001 CZE K      
  28 430838 TOPOROWSKI Jakub 2001 POL      
  71 150784 ZÁVODNÝ Martin 1988 CZE B      
Nedokočili 2. kolo    
  35 151262 HRABÁK Martin 1999 CZE C      
  43 430850 SZKOLA Bartosz 2002 POL      
  54 430825 ZYTO Michal 2001 POL      
Nestartovali v 1. kole    
  1 561396 FONDA Jakob 1999 SLO      
  25 561425 RENKO Luka 2001 SLO      
  24 561426 RESNIK Arne 2001 SLO      
  26 561427 TRSAN Tim 2001 SLO      
Nestartovali v 2. kole    
  22 430837 BLANC Leon 2001 POL      

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler