Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

FIS - Český pohár - Pec pod Snezkou

Disciplína Obří slalom Codex 651
Věková kategorie Dospělí, muži Kategorie závodu FIS
Datum 20.01.2019 Technický delegát Nutz Werner (AUT)
Vypočtená penalizace 43.93 Aplikovaná penalizace 46.93
TD report schváleno FIS TD
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body ČP
1. 7 151284 KOULA Jan 2000 CZE H 57.81 1:01.11 1:58.92 46.93 100
2. 14 512285 GOLA Fabian 1998 CZE T 57.83 1:01.25 1:59.08 48.29 80
3. 2 550066 ZVEJNIEKS Miks 1995 LAT 57.16 1:01.99 1:59.15 48.88
4. 3 151316 KLÍMA Adam 2001 CZE B 57.68 1:01.50 1:59.18 49.14 60
5. 13 151350 KUBEŠ David 2002 CZE H 59.01 1:02.02 2:01.03 64.85 50
6. 1 151111 KEJVAL Martin 1995 CZE H 59.23 1:02.53 2:01.76 71.05 45
7. 12 151039 NĚMEC Jan 1993 CZE T 59.24 1:02.56 2:01.80 71.39 40
8. 6 151288 RECHTENBERG Jan 2000 CZE T 59.72 1:02.22 2:01.94 72.58 36
9. 4 151317 BLÁHA Matěj 2001 CZE H 59.30 1:03.49 2:02.79 79.80 32
10. 9 150852 WALIGORA Michael 1990 CZE T 1:00.14 1:02.68 2:02.82 80.05 29
11. 5 151326 POKORNÝ Martin 2001 CZE Z 59.47 1:03.86 2:03.33 84.38 26
12. 24 550109 OPMANIS Lauris 2001 LAT 1:00.12 1:03.41 2:03.53 86.08
13. 11 151333 POSPÍŠIL Jonáš 2001 CZE M 1:00.38 1:03.33 2:03.71 87.61 24
14. 17 150677 FUCHS Jiří 1987 CZE B 1:01.06 1:03.27 2:04.33 92.88 22
15. 16 151261 MAŘAS Jan 1999 CZE H 1:01.01 1:04.31 2:05.32 101.29 20
16. 20 151116 KUČERA Martin 1995 CZE A 1:00.95 1:04.63 2:05.58 103.49 18
17. 27 150801 GARDAVSKÝ Jan 1989 CZE B 1:01.61 1:04.42 2:06.03 107.32 16
18. 19 151295 MALKUS David 2000 CZE A 1:01.34 1:04.95 2:06.29 109.52 15
19. 25 151373 JASANSKÝ Max 2002 CZE E 1:01.86 1:04.76 2:06.62 112.33 14
20. 22 150751 KUČERA Tomáš 1988 CZE A 1:02.17 1:05.00 2:07.17 117.00 13
21. 23 151258 ŠTEFEK Zdeněk 1999 CZE L 1:02.54 1:04.78 2:07.32 118.27 12
22. 43 151363 MORÁVEK Roman 2002 CZE H 1:03.07 1:04.62 2:07.69 121.41 11
23. 26 460136 BORDI Ioan Alexandru 2001 ROU 1:03.09 1:05.10 2:08.19 125.66
24. 44 151356 ŠINTÁK Jakub 2002 CZE H 1:03.25 1:06.19 2:09.44 136.28 10
25. 39 150457 JURÁK Petr 1977 CZE M 1:04.72 1:05.68 2:10.40 144.43 9
26. 28 151299 KRYŠTOF Petr 2000 CZE A 1:04.38 1:07.49 2:11.87 156.92 8
27. 131 151346 VRABEC Ondřej 2001 CZE H 1:05.59 1:07.59 2:13.18 168.04 7
28. 29 150660 URBAN Matěj 1985 CZE A 1:05.19 1:09.44 2:14.63 180.36 6
29. 37 150417 SOCHOR Jiří 1980 CZE B 1:07.56 1:10.33 2:17.89 208.04 5
30. 36 151364 VLČEK Matouš 2002 CZE C 1:07.71 1:10.80 2:18.51 213.31 4
31. 42 151274 KALMAN Jakub 1996 CZE T 1:08.80 1:14.97 2:23.77 257.98 3
Nedokočili 1. kolo    
  41 151366 BOHONĚK Matouš 2002 CZE S      
  34 151354 VOLEK Jindřich 2002 CZE L      
Nedokočili 2. kolo    
  38 151367 BERGER Ondřej 2002 CZE H      
  18 410434 FERRAR William 1998 NZL      
  10 151263 FIALA Eduard 1999 CZE A      
  32 151375 GLATT Jan 2002 CZE E      
  35 151361 KOLÁŘ Martin 2002 CZE M      
  30 151368 KOPECKÝ Adam 2002 CZE H      
  40 151353 LÍZLER Michal 2002 CZE L      
  8 150520 MATYÁŠ Jan 1983 CZE B      
  21 151336 ŘIVNÁČ Vojtěch 2001 CZE A      
  15 151225 ŠEVELA Petr 1998 CZE Z      

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler