Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

FIS - Český pohár, NC, NJC - Spindleruv Mlyn

Disciplína Sjezd Codex 655
Věková kategorie Dospělí, muži Kategorie závodu NC
Datum 23.01.2019 Technický delegát Nutz Werner (AUT) 087
Vypočtená penalizace 25.92 Aplikovaná penalizace 27.92
TD report schváleno FIS TD
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body ČP
1. 4 150743 BERNDT Ondřej 1988 CZE L 1:05.09 1:05.07 2:10.16 27.92 100
2. 7 700878 BENDÍK Martin 1993 SVK 1:04.89 1:05.31 2:10.20 28.30
3. 8 150644 KRÝZL Kryštof 1986 CZE L 1:05.50 1:05.38 2:10.88 34.83 80
4. 6 151238 ZABYSTŘAN Jan 1998 CZE L 1:05.46 1:05.53 2:10.99 35.89 60
5. 15 700929 PRIELOŽNÝ Matej 1997 SVK 1:05.58 1:05.61 2:11.19 37.81
6. 5 561344 FLORJANCIC Ven 1996 SLO 1:06.00 1:05.46 2:11.46 40.40
7. 3 151237 KLINSKÝ Tomáš 1998 CZE H 1:05.64 1:05.96 2:11.60 41.75 50
8. 2 430472 KLUSAK Michal 1990 POL 1:06.70 1:05.97 2:12.67 52.02
9. 14 700941 KATRENIČ Henrich 1998 SVK 1:06.45 1:06.95 2:13.40 59.04
10. 30 151316 KLÍMA Adam 2001 CZE B 1:06.46 1:07.04 2:13.50 60.00 45
11. 13 550078 OPMANIS Elvis 1997 LAT 1:07.06 1:06.81 2:13.87 63.55
12. 29 151284 KOULA Jan 2000 CZE H 1:06.56 1:07.34 2:13.90 63.84 40
13. 12 151154 SKOŘEPA Jan 1996 CZE A 1:07.33 1:06.64 2:13.97 64.51 36
14. 32 561435 AZNOH Rok 2002 SLO 1:06.94 1:07.06 2:14.00 64.80
15. 9 502414 STROEM Olle 2000 SWE 1:06.91 1:07.36 2:14.27 67.39
16. 18 151350 KUBEŠ David 2002 CZE H 1:07.42 1:07.19 2:14.61 70.66 32
17. 1 151287 MILATA Jiří 2000 CZE T 1:07.22 1:07.48 2:14.70 71.52 29
18. 10 151203 BENC Patrik 1997 CZE L 1:07.19 1:07.69 2:14.88 73.25 26
19. 24 151225 ŠEVELA Petr 1998 CZE Z 1:07.52 1:07.45 2:14.97 74.11 24
20. 16 512285 GOLA Fabian 1998 CZE T 1:07.69 1:07.74 2:15.43 78.53 22
21. 36 150867 BOHONĚK Miloš 1990 CZE S 1:08.01 1:07.52 2:15.53 79.49 20
22. 28 150852 WALIGORA Michael 1990 CZE T 1:08.07 1:07.50 2:15.57 79.88 18
23. 23 151292 PROVAZNIK Adam 2000 CZE U 1:08.03 1:07.58 2:15.61 80.26 16
24. 19 460122 STEFANESCU Alexandru Stefan 1999 ROU 1:07.70 1:08.18 2:15.88 82.85
24. 11 151205 DADEJÍK Marek 1997 CZE H 1:08.34 1:07.54 2:15.88 82.85 15
26. 45 550109 OPMANIS Lauris 2001 LAT 1:07.96 1:08.03 2:15.99 83.91
27. 27 151278 PŘIKRYL František 2000 CZE M 1:08.08 1:07.97 2:16.05 84.48 14
28. 21 700967 KOŠÍK Tomáš 2000 SVK 1:08.03 1:08.41 2:16.44 88.23
29. 22 151263 FIALA Eduard 1999 CZE A 1:08.42 1:08.31 2:16.73 91.02 13
30. 20 151317 BLÁHA Matěj 2001 CZE H 1:08.23 1:08.59 2:16.82 91.88 12
31. 25 150999 VAVŘINEC Jan 1983 CZE A 1:08.50 1:08.92 2:17.42 97.64 11
32. 43 151368 KOPECKÝ Adam 2002 CZE H 1:08.54 1:08.89 2:17.43 97.74 10
33. 17 550087 ZVEJNIEKS Davis 1998 LAT 1:08.77 1:08.98 2:17.75 100.81
34. 39 151372 LINHART Adam 2002 CZE P 1:09.05 1:08.79 2:17.84 101.68 9
35. 34 151111 KEJVAL Martin 1995 CZE H 1:08.75 1:09.15 2:17.90 102.25 8
36. 37 460092 TUDORAN Stefan Claudiu 1994 ROU 1:09.54 1:10.05 2:19.59 118.48
37. 31 151342 SAMOHEL Richard 2001 CZE L 1:09.95 1:10.21 2:20.16 123.96 7
38. 38 151366 BOHONĚK Matouš 2002 CZE H 1:09.84 1:10.48 2:20.32 125.49 6
39. 41 410434 FERRAR William 1998 NZL 1:09.82 1:10.66 2:20.48 127.03
40. 44 151363 MORÁVEK Roman 2002 CZE H 1:10.10 1:10.55 2:20.65 128.66 5
41. 35 460136 BORDI Ioan Alexandru 2001 ROU 1:09.68 1:11.18 2:20.86 130.68
42. 26 151295 MALKUS David 2000 CZE A 1:10.44 1:10.89 2:21.33 135.19 4
43. 40 700980 PAVELKA Kristián 2001 SVK 1:10.26 1:11.60 2:21.86 140.28
44. 33 151346 VRABEC Ondřej 2001 CZE H 1:12.11 1:13.20 2:25.31 173.41 3
45. 42 151261 MAŘAS Jan 1999 CZE H 1:12.65 1:12.80 2:25.45 174.76 2
46. 46 700979 KARKOŠIAK Filip 2001 SVK 1:14.15 1:14.27 2:28.42 203.28

Partneři úseku alpských disciplín

Toyota Don Quiet Řízení letového provozu ČR Nokian Tyres Coca Cola

Mediální partneři

CT
Radiožurnal
Snow.cz

Partneři Czech Ski alpine pool

Mico
LEKI POC Sport Reusch
Liski
Head.cz Sporten

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler