Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

FIS - UNI, MČRJ - Bila v Beskydech

Disciplína Obří slalom Codex 660
Věková kategorie Dospělí, muži Kategorie závodu UNI
Datum 02.02.2019 Technický delegát
Vypočtená penalizace 27.36 Aplikovaná penalizace 30.36
TD report schváleno FIS TD
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body
1. 6 151060 PAULUS Daniel 1994 CZE Z 50.76 49.01 1:39.77 30.36
2. 16 512285 GOLA Fabian 1998 CZE T 51.32 49.29 1:40.61 38.86
3. 5 151280 SURKOŠ Ondřej 2000 CZE B 51.23 49.47 1:40.70 39.77
4. 11 151350 KUBEŠ David 2002 CZE H 52.39 48.67 1:41.06 43.42
5. 4 700941 KATRENIČ Henrich 1998 SVK 51.57 49.52 1:41.09 43.72
6. 14 151284 KOULA Jan 2000 CZE H 51.77 49.34 1:41.11 43.93
7. 2 6190416 VANHEULE Joffrey 1997 FRA 51.79 49.67 1:41.46 47.47
8. 3 700973 BALÁŽ Filip 2001 SVK 51.88 49.76 1:41.64 49.29
9. 9 151229 MÜLLER Marek 1998 CZE P 51.67 50.12 1:41.79 50.81
10. 10 151288 RECHTENBERG Jan 2000 CZE T 52.36 49.52 1:41.88 51.72
11. 18 151129 VAŠULÍN Marek 1995 CZE B 52.06 50.21 1:42.27 55.67
12. 8 151253 OUVÍN Jan 1999 CZE L 52.74 49.65 1:42.39 56.88
13. 34 151326 POKORNÝ Martin 2001 CZE Z 53.12 49.58 1:42.70 60.02
14. 12 151278 PŘIKRYL František 2000 CZE M 52.86 49.86 1:42.72 60.22
15. 27 430725 SZCZEPANIK Antoni 1996 POL 52.95 49.86 1:42.81 61.13
16. 31 151263 FIALA Eduard 1999 CZE A 52.79 50.12 1:42.91 62.15
17. 17 151061 VÁCLAVÍK Lukáš 1994 CZE H 52.27 50.66 1:42.93 62.35
18. 30 151041 VRZGULA Lukáš 1993 CZE T 52.69 50.29 1:42.98 62.86
19. 19 430811 WROBEL Norbert 2000 POL 52.59 50.51 1:43.10 64.07
20. 39 150520 MATYÁŠ Jan 1983 CZE B 53.14 50.01 1:43.15 64.58
21. 48 151261 MAŘAS Jan 1999 CZE H 52.98 50.24 1:43.22 65.29
22. 42 151250 BOKŮVKA Jan 1999 CZE T 53.06 50.58 1:43.64 69.54
23. 20 151111 KEJVAL Martin 1995 CZE H 53.11 50.72 1:43.83 71.46
24. 47 151311 BORÁK Jan 2001 CZE T 53.07 50.86 1:43.93 72.47
25. 25 151225 ŠEVELA Petr 1998 CZE Z 52.73 51.31 1:44.04 73.59
26. 21 700938 MADRO Oskar 1998 SVK 53.29 51.19 1:44.48 78.04
27. 57 700989 ILAVSKÝ Miroslav 2002 SVK 53.67 50.84 1:44.51 78.34
28. 29 430776 SZADKOWSKI Filip 1998 POL 53.52 51.01 1:44.53 78.55
29. 22 6190647 PAOLY Thibault 1998 FRA 53.21 51.37 1:44.58 79.05
30. 26 700980 PAVELKA Kristián 2001 SVK 53.40 51.32 1:44.72 80.47
31. 43 151218 STRAUB Jakub 1997 CZE A 53.82 51.07 1:44.89 82.19
32. 23 430836 BIALOBRZYCKI Przemyslaw 2001 POL 53.27 51.66 1:44.93 82.60
33. 40 151372 LINHART Adam 2002 CZE P 53.47 51.51 1:44.98 83.10
34. 50 151336 ŘIVNÁČ Vojtěch 2001 CZE A 54.01 51.56 1:45.57 89.08
35. 32 150852 WALIGORA Michael 1990 CZE T 54.25 51.48 1:45.73 90.69
36. 15 6190098 ZINNATO Lucas 1995 FRA 53.27 52.51 1:45.78 91.20
37. 37 151333 POSPÍŠIL Jonáš 2001 CZE M 54.30 51.92 1:46.22 95.66
38. 53 150801 GARDAVSKÝ Jan 1989 CZE B 54.39 51.84 1:46.23 95.76
39. 41 150677 FUCHS Jiří 1987 CZE B 54.15 52.20 1:46.35 96.97
40. 46 151262 HRABÁK Martin 1999 CZE C 54.52 51.94 1:46.46 98.08
40. 44 700957 KATRENIČ Frederik 1999 SVK 54.07 52.39 1:46.46 98.08
42. 51 151233 HARTIG Jiří 1998 CZE H 54.48 52.34 1:46.82 101.73
43. 7 151316 KLÍMA Adam 2001 CZE B 52.28 54.69 1:46.97 103.25
44. 45 151368 KOPECKÝ Adam 2002 CZE H 54.22 52.91 1:47.13 104.87
45. 86 151366 BOHONĚK Matouš 2002 CZE H 55.17 52.09 1:47.26 106.18
46. 38 150936 PRŠALA Vojta 1991 CZE H 54.67 52.85 1:47.52 108.82
47. 52 151295 MALKUS David 2000 CZE A 54.84 52.88 1:47.72 110.84
48. 58 410434 FERRAR William 1998 NZL 55.13 52.94 1:48.07 114.38
49. 67 151375 GLATT Jan 2002 CZE E 55.56 52.56 1:48.12 114.89
50. 91 700990 IMRICH Daniel 2002 SVK 55.53 52.77 1:48.30 116.71
51. 49 151373 JASANSKÝ Max 2002 CZE M 55.14 53.23 1:48.37 117.42
52. 61 150751 KUČERA Tomáš 1988 CZE A 55.59 53.18 1:48.77 121.47
53. 69 151291 BRYNDA Josef 2000 CZE E 55.96 52.91 1:48.87 122.48
54. 56 151363 MORÁVEK Roman 2002 CZE H 55.52 53.57 1:49.09 124.71
55. 65 151356 ŠINTÁK Jakub 2002 CZE H 55.45 53.84 1:49.29 126.73
56. 60 460136 BORDI Ioan Alexandru 2001 ROU 55.06 54.24 1:49.30 126.83
57. 87 151351 HRBÁČ David 2002 CZE B 56.22 53.24 1:49.46 128.45
58. 59 151332 JANÍČEK Marek 2001 CZE T 55.69 54.07 1:49.76 131.49
59. 64 151362 PAJER Matěj 2002 CZE H 56.48 53.50 1:49.98 133.72
60. 73 151374 SADÍLEK Adam 2002 CZE L 56.66 54.01 1:50.67 140.70
61. 55 700940 MISTRÍK Matej 1998 SVK 56.66 54.05 1:50.71 141.11
62. 66 151290 BRYNDA Jiří 2000 CZE E 56.79 54.39 1:51.18 145.87
63. 72 151310 MACHŮ Filip 2000 CZE Z 57.36 54.54 1:51.90 153.16
64. 70 151307 BOUDA Jiří 1984 CZE H 56.89 55.38 1:52.27 156.90
65. 78 151267 KORYŤÁK Milan 1999 CZE P 57.20 55.20 1:52.40 158.22
66. 88 700991 BUGÁŇ Martin 2002 SVK 57.73 54.92 1:52.65 160.75
67. 80 151354 VOLEK Jindřich 2002 CZE L 57.82 54.96 1:52.78 162.06
68. 74 151269 POLEDŇÁK Petr 1999 CZE T 58.03 54.97 1:53.00 164.29
69. 83 151071 PANSKÝ Jan 1994 CZE M 58.23 55.91 1:54.14 175.83
70. 89 700993 GARDOŠ Lukáš Christián 2001 SVK 58.33 56.94 1:55.27 187.27
71. 82 151274 KALMAN Jakub 1996 CZE T 59.55 55.74 1:55.29 187.47
72. 81 151343 CHVÁTAL Petr 2001 CZE B 58.65 57.11 1:55.76 192.23
73. 71 150660 URBAN Matěj 1985 CZE A 58.55 57.32 1:55.87 193.34
74. 79 150417 SOCHOR Jiří 1980 CZE B 59.33 56.76 1:56.09 195.57
75. 90 700977 HRAŠKA Gregor 2000 SVK 1:00.20 56.31 1:56.51 199.82
76. 76 491991 ALVAREZ Lucas 1995 ESP 59.61 57.50 1:57.11 205.90
77. 77 150499 PROCHÁZKA Jan 1979 CZE L 1:00.02 57.13 1:57.15 206.30
78. 84 151353 LÍZLER Michal 2002 CZE L 59.94 58.01 1:57.95 214.40
79. 85 151347 MRÁKA Tomáš 2001 CZE M 1:00.65 57.62 1:58.27 217.64
80. 92 150784 ZÁVODNÝ Martin 1988 CZE B 1:01.00 58.40 1:59.40 229.08
Nedokočili 1. kolo  
  35 151148 HAVEL Jan 1996 CZE K    
  62 150457 JURÁK Petr 1977 CZE M    
  75 151361 KOLÁŘ Martin 2002 CZE M    
  68 151189 VORÁČEK Jiří 1997 CZE C    
Nedokočili 2. kolo  
  28 151317 BLÁHA Matěj 2001 CZE H    
  36 430837 BLANC Leon 2001 POL    
  54 151109 KLEMŠ Václav 1995 CZE T    
  13 151024 KOTZMANN Adam 1993 CZE M    
  33 151287 MILATA Jiří 2000 CZE T    
  24 151039 NĚMEC Jan 1993 CZE T    
  63 151258 ŠTEFEK Zdeněk 1999 CZE L    
  1 150985 VRZGULA Václav 1992 CZE T    

Partneři úseku alpských disciplín

Toyota Don Quiet Řízení letového provozu ČR Nokian Tyres Coca Cola

Mediální partneři

CT
Radiožurnal
Snow.cz

Partneři Czech Ski alpine pool

Mico
LEKI POC Sport Reusch
Liski
Head.cz Sporten

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler