Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

FIS - UNI, MČRJ - Bila v Beskydech

Disciplína Slalom Codex 661
Věková kategorie Dospělí, muži Kategorie závodu UNI
Datum 03.02.2019 Technický delegát
Vypočtená penalizace 34.19 Aplikovaná penalizace 37.19
TD report schváleno FIS TD
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body
1. 1 6190416 VANHEULE Joffrey 1997 FRA 48.54 57.43 1:45.97 37.19
2. 7 151129 VAŠULÍN Marek 1995 CZE B 50.22 56.32 1:46.54 41.12
3. 9 151111 KEJVAL Martin 1995 CZE H 50.54 56.20 1:46.74 42.49
4. 22 700973 BALÁŽ Filip 2001 SVK 52.41 54.61 1:47.02 44.42
5. 12 6190647 PAOLY Thibault 1998 FRA 51.53 55.51 1:47.04 44.56
6. 15 512285 GOLA Fabian 1998 CZE T 51.26 55.94 1:47.20 45.66
7. 8 151229 MÜLLER Marek 1998 CZE P 50.23 57.18 1:47.41 47.11
8. 6 151288 RECHTENBERG Jan 2000 CZE T 50.00 57.68 1:47.68 48.97
9. 4 430776 SZADKOWSKI Filip 1998 POL 49.40 58.32 1:47.72 49.25
10. 21 151225 ŠEVELA Petr 1998 CZE Z 52.53 55.21 1:47.74 49.38
11. 16 150985 VRZGULA Václav 1992 CZE T 51.80 56.14 1:47.94 50.76
12. 33 700980 PAVELKA Kristián 2001 SVK 54.97 53.76 1:48.73 56.20
13. 30 151326 POKORNÝ Martin 2001 CZE Z 53.38 55.60 1:48.98 57.93
14. 37 151287 MILATA Jiří 2000 CZE T 54.77 55.17 1:49.94 64.54
15. 44 151336 ŘIVNÁČ Vojtěch 2001 CZE A 54.82 55.37 1:50.19 66.26
16. 35 151311 BORÁK Jan 2001 CZE T 55.10 59.06 1:54.16 93.61
17. 51 151261 MAŘAS Jan 1999 CZE H 56.14 1:00.11 1:56.25 108.01
18. 47 150677 FUCHS Jiří 1987 CZE B 56.75 1:01.64 1:58.39 122.75
19. 40 700957 KATRENIČ Frederik 1999 SVK 57.15 1:01.94 1:59.09 127.57
20. 50 410434 FERRAR William 1998 NZL 57.80 1:02.16 1:59.96 133.56
21. 55 151363 MORÁVEK Roman 2002 CZE H 1:00.75 1:04.39 2:05.14 169.25
22. 85 700990 IMRICH Daniel 2002 SVK 1:00.69 1:04.58 2:05.27 170.14
23. 71 151374 SADÍLEK Adam 2002 CZE L 1:01.56 1:05.43 2:06.99 181.99
24. 79 151353 LÍZLER Michal 2002 CZE L 1:06.09 1:08.28 2:14.37 232.83
25. 86 700991 BUGÁŇ Martin 2002 SVK 1:05.18 1:10.07 2:15.25 238.89
26. 66 151310 MACHŮ Filip 2000 CZE Z 1:04.30 1:11.18 2:15.48 240.48
27. 70 150417 SOCHOR Jiří 1980 CZE B 1:05.61 1:14.16 2:19.77 270.03
28. 87 700993 GARDOŠ Lukáš Christián 2001 SVK 1:08.02 1:12.86 2:20.88 277.68
29. 77 151361 KOLÁŘ Martin 2002 CZE M 1:06.17 1:20.76 2:26.93 319.35
Nedokočili 1. kolo  
  61 151366 BOHONĚK Matouš 2002 CZE H    
  45 151250 BOKŮVKA Jan 1999 CZE T    
  72 151096 BOLELOUCKÝ Václav 1994 CZE B    
  81 151290 BRYNDA Jiří 2000 CZE E    
  25 151263 FIALA Eduard 1999 CZE A    
  34 151148 HAVEL Jan 1996 CZE K    
  42 151262 HRABÁK Martin 1999 CZE C    
  53 151332 JANÍČEK Marek 2001 CZE T    
  13 151024 KOTZMANN Adam 1993 CZE M    
  54 150751 KUČERA Tomáš 1988 CZE A    
  36 700938 MADRO Oskar 1998 SVK    
  82 151071 PANSKÝ Jan 1994 CZE M    
  62 151269 POLEDŇÁK Petr 1999 CZE T    
  3 151278 PŘIKRYL František 2000 CZE M    
  17 150936 PRŠALA Vojta 1991 CZE H    
  78 150660 URBAN Matěj 1985 CZE A    
  32 150235 VACEK Ludvík 1976 CZE B    
  83 150784 ZÁVODNÝ Martin 1988 CZE B    
Nedokočili 2. kolo  
  75 491991 ALVAREZ Lucas 1995 ESP    
  29 430836 BIALOBRZYCKI Przemyslaw 2001 POL    
  49 460136 BORDI Ioan Alexandru 2001 ROU    
  64 151307 BOUDA Jiří 1984 CZE H    
  84 151291 BRYNDA Josef 2000 CZE E    
  58 150801 GARDAVSKÝ Jan 1989 CZE B    
  76 151375 GLATT Jan 2002 CZE E    
  31 151233 HARTIG Jiří 1998 CZE H    
  57 700977 HRAŠKA Gregor 2000 SVK    
  80 151351 HRBÁČ David 2002 CZE B    
  74 151343 CHVÁTAL Petr 2001 CZE B    
  52 700989 ILAVSKÝ Miroslav 2002 SVK    
  39 151373 JASANSKÝ Max 2002 CZE M    
  18 700941 KATRENIČ Henrich 1998 SVK    
  2 151316 KLÍMA Adam 2001 CZE B    
  48 151368 KOPECKÝ Adam 2002 CZE H    
  67 151267 KORYŤÁK Milan 1999 CZE P    
  11 151284 KOULA Jan 2000 CZE H    
  43 151372 LINHART Adam 2002 CZE P    
  59 151295 MALKUS David 2000 CZE A    
  56 150520 MATYÁŠ Jan 1983 CZE B    
  27 151039 NĚMEC Jan 1993 CZE T    
  68 151362 PAJER Matěj 2002 CZE H    
  10 151060 PAULUS Daniel 1994 CZE Z    
  38 151333 POSPÍŠIL Jonáš 2001 CZE M    
  60 151258 ŠTEFEK Zdeněk 1999 CZE L    
  26 151218 STRAUB Jakub 1997 CZE A    
  5 151280 SURKOŠ Ondřej 2000 CZE B    
  20 430725 SZCZEPANIK Antoni 1996 POL    
  14 151061 VÁCLAVÍK Lukáš 1994 CZE H    
  65 151354 VOLEK Jindřich 2002 CZE L    
  69 151189 VORÁČEK Jiří 1997 CZE C    
  24 151041 VRZGULA Lukáš 1993 CZE T    
  23 6190098 ZINNATO Lucas 1995 FRA    
Nestartovali v 1. kole  
  19 151253 OUVÍN Jan 1999 CZE L    
  88 151356 ŠINTÁK Jakub 2002 CZE H    
  41 150865 STRAKOŠ Libor 1990 CZE B    
Nestartovali v 2. kole  
  73 151370 JANALÍK Tomáš 2002 CZE T    
  46 700940 MISTRÍK Matej 1998 SVK    
  63 151254 REC Jan 1999 CZE T    
Diskvalifikováni v 2. kole  
  28 151350 KUBEŠ David 2002 CZE H    

Partneři úseku alpských disciplín

Toyota Don Quiet Řízení letového provozu ČR Nokian Tyres Coca Cola

Mediální partneři

CT
Radiožurnal
Snow.cz

Partneři Czech Ski alpine pool

Mico
LEKI POC Sport Reusch
Liski
Head.cz Sporten

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler