Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

FIS - Český pohár - Karlov pod Pradedem

Disciplína Slalom Codex 663
Věková kategorie Dospělí, muži Kategorie závodu FIS
Datum 17.02.2019 Technický delegát Soltys Michal (780)
Vypočtená penalizace 34.71 Aplikovaná penalizace 37.71
TD report schváleno FIS TD
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body ČP
1. 3 430667 BIALOBRZYCKI Dominik 1995 POL 41.00 42.42 1:23.42 37.71
2. 8 512285 GOLA Fabian 1998 CZE T 41.28 42.65 1:23.93 42.17 100
3. 2 150985 VRZGULA Václav 1992 CZE T 41.66 42.36 1:24.02 42.96 80
4. 12 151225 ŠEVELA Petr 1998 CZE Z 41.72 42.91 1:24.63 48.30 60
5. 4 150936 PRŠALA Vojta 1991 CZE H 41.86 43.03 1:24.89 50.57 50
6. 5 151280 SURKOŠ Ondřej 2000 CZE B 41.94 43.21 1:25.15 52.85 45
7. 17 151218 STRAUB Jakub 1997 CZE A 42.08 43.61 1:25.69 57.57 40
8. 9 430776 SZADKOWSKI Filip 1998 POL 42.29 43.43 1:25.72 57.84
9. 11 700908 MURÍN Roman 1995 SVK 42.53 43.25 1:25.78 58.36
10. 6 151326 POKORNÝ Martin 2001 CZE Z 42.25 43.63 1:25.88 59.24 36
11. 7 151263 FIALA Eduard 1999 CZE A 42.23 43.76 1:25.99 60.20 32
12. 10 430725 SZCZEPANIK Antoni 1996 POL 42.94 43.12 1:26.06 60.81
13. 18 151039 NĚMEC Jan 1993 CZE T 42.61 43.76 1:26.37 63.53 29
14. 1 151041 VRZGULA Lukáš 1993 CZE T 42.75 43.63 1:26.38 63.61 26
15. 16 700980 PAVELKA Kristián 2001 SVK 42.87 43.54 1:26.41 63.88
15. 15 151288 RECHTENBERG Jan 2000 CZE T 42.99 43.42 1:26.41 63.88 24
17. 21 151311 BORÁK Jan 2001 CZE T 43.35 43.80 1:27.15 70.35 22
18. 14 151111 KEJVAL Martin 1995 CZE H 42.81 44.44 1:27.25 71.23 20
19. 27 430816 CZERWINSKI Michal 2000 POL 43.99 44.01 1:28.00 77.79
20. 25 151373 JASANSKÝ Max 2002 CZE M 43.12 45.13 1:28.25 79.98 18
21. 41 151297 BAMBUŠEK Vojtěch 2000 CZE Z 44.01 44.74 1:28.75 84.35 16
22. 23 150852 WALIGORA Michael 1990 CZE T 44.16 44.69 1:28.85 85.23 15
23. 30 151368 KOPECKÝ Adam 2002 CZE H 43.95 45.10 1:29.05 86.98 14
24. 31 700989 ILAVSKÝ Miroslav 2002 SVK 44.07 45.02 1:29.09 87.33
25. 45 151360 FIALA Šimon 2002 CZE A 44.35 45.14 1:29.49 90.83 13
26. 32 151261 MAŘAS Jan 1999 CZE H 44.32 45.34 1:29.66 92.32 12
27. 36 700960 MESIARIK Adrián 1999 SVK 43.73 46.79 1:30.52 99.84
28. 38 430829 SOONS Ivo 2000 POL 45.92 45.62 1:31.54 108.77
29. 66 150801 GARDAVSKÝ Jan 1989 CZE B 45.63 46.43 1:32.06 113.32 11
30. 39 151363 MORÁVEK Roman 2002 CZE H 45.32 46.89 1:32.21 114.63 10
31. 33 151116 KUČERA Martin 1995 CZE A 45.43 47.01 1:32.44 116.64 9
32. 35 151332 JANÍČEK Marek 2001 CZE T 45.61 47.27 1:32.88 120.49 8
33. 37 150751 KUČERA Tomáš 1988 CZE A 45.95 47.19 1:33.14 122.77 7
34. 63 151356 ŠINTÁK Jakub 2002 CZE H 46.55 46.66 1:33.21 123.38 6
35. 26 340447 ZINA Jeffrey 1998 LBN 46.32 47.05 1:33.37 124.78
36. 53 151362 PAJER Matěj 2002 CZE H 46.08 47.61 1:33.69 127.58 5
37. 44 151269 POLEDŇÁK Petr 1999 CZE T 46.17 48.81 1:34.98 138.87 4
38. 61 151351 HRBÁČ David 2002 CZE B 47.21 48.32 1:35.53 143.68 3
39. 54 151189 VORÁČEK Jiří 1997 CZE C 47.29 48.68 1:35.97 147.53 2
40. 40 700943 VIGAŠ Martin 1998 SVK 47.67 48.64 1:36.31 150.51
41. 57 151370 JANALÍK Tomáš 2002 CZE T 47.64 48.97 1:36.61 153.13 1
42. 65 151223 PELIKÁN Tomáš 1998 CZE Z 48.93 50.74 1:39.67 179.91
43. 51 151346 VRABEC Ondřej 2001 CZE H 49.55 50.21 1:39.76 180.70
44. 50 151236 URBAN Martin 1998 CZE M 49.00 51.00 1:40.00 182.80
45. 58 151343 CHVÁTAL Petr 2001 CZE B 49.92 50.98 1:40.90 190.68
46. 55 150417 SOCHOR Jiří 1980 CZE B 50.45 51.35 1:41.80 198.55
47. 59 150660 URBAN Matěj 1985 CZE A 51.37 51.22 1:42.59 205.46
48. 64 151321 PTÁČEK Oldřich 2001 CZE A 57.00 58.38 1:55.38 317.39
Nedokočili 1. kolo    
  19 151233 HARTIG Jiří 1998 CZE H      
  20 151148 HAVEL Jan 1996 CZE K      
  60 151361 KOLÁŘ Martin 2002 CZE M      
  22 430812 LUKASZYK Bruno 2000 POL      
Nedokočili 2. kolo    
  56 151096 BOLELOUCKÝ Václav 1994 CZE B      
  49 151307 BOUDA Jiří 1984 CZE H      
  62 151379 DANOS Marian 2002 CZE T      
  29 150677 FUCHS Jiří 1987 CZE B      
  28 151262 HRABÁK Martin 1999 CZE C      
  43 700990 IMRICH Daniel 2002 SVK      
  42 150577 KLIMEŠ Michal 1985 CZE B      
  52 151267 KORYŤÁK Milan 1999 CZE P      
  24 700932 MOZOLA Ondrej 1997 SVK      
  48 151254 REC Jan 1999 CZE T      
  47 151329 TOMÁŠ David 2001 CZE H      
  34 430856 ZACZYK Jakub 2002 POL      
Nestartovali v 1. kole    
  46 150357 PÁN Petr 1966 CZE M      
Diskvalifikováni v 2. kole    
  13 430811 WROBEL Norbert 2000 POL      

Partneři úseku alpských disciplín

Toyota Don Quiet Řízení letového provozu ČR Nokian Tyres Coca Cola

Mediální partneři

CT
Radiožurnal
Snow.cz

Partneři Czech Ski alpine pool

Mico
LEKI POC Sport Reusch
Liski
Head.cz Sporten

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler