Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

FIS - CIT - Spindleruv Mlyn - Horni Misecky

Disciplína Slalom Codex 5629
Věková kategorie Dospělí, ženy Kategorie závodu CIT
Datum 23.02.2019 Technický delegát
Vypočtená penalizace 56.40 Aplikovaná penalizace 59.40
TD report schváleno FIS TD
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body
1. 13 155880 BUBÁKOVÁ Nikola 1999 CZE H 38.39 38.80 1:17.19 59.40
2. 5 156012 ZOUHAROVÁ Natálie 2002 CZE Z 38.32 39.18 1:17.50 62.33
3. 10 155869 CHROUSTOVÁ Šárka 1998 CZE B 38.26 40.24 1:18.50 71.79
4. 7 155890 LUKÁŠOVÁ Alena 1999 CZE H 39.22 40.08 1:19.30 79.35
5. 2 155884 VRZALOVÁ Jolana 1999 CZE K 39.10 41.26 1:20.36 89.38
6. 12 155999 TRPIŠOVSKÁ Sofie 2002 CZE A 39.22 41.65 1:20.87 94.20
7. 3 155924 VYDROVÁ Viktorie 2000 CZE H 39.83 41.12 1:20.95 94.96
8. 6 155984 KESTLOVÁ Adéla 2002 CZE M 39.37 41.84 1:21.21 97.42
9. 11 155919 KOTABOVÁ Sára 2000 CZE T 39.84 41.62 1:21.46 99.78
10. 1 435413 PLUTA Aleksandra 1999 POL 40.04 42.01 1:22.05 105.36
11. 8 155966 FUKOVÁ Miroslava 2001 CZE A 41.05 42.39 1:23.44 118.51
12. 29 155837 RYDLOVÁ Lucie 1997 CZE H 41.33 43.08 1:24.41 127.68
13. 22 155982 KESTLOVÁ Karolína 2002 CZE M 41.16 43.28 1:24.44 127.96
14. 25 155637 GRYGAROVÁ Veronika 1991 CZE Z 41.28 43.26 1:24.54 128.91
15. 58 156011 PALMOVÁ Marie 2002 CZE L 42.13 43.40 1:25.53 138.27
16. 24 155965 LAIN Viktorie 2001 CZE H 42.48 43.14 1:25.62 139.12
17. 28 705484 PAVLÁKOVÁ Andrea 2002 SVK 41.34 44.41 1:25.75 140.35
18. 32 156018 VESELÁ Alena 2002 CZE M 42.20 43.75 1:25.95 142.24
19. 21 156002 JANSOVÁ Denisa 2002 CZE H 42.02 44.04 1:26.06 143.29
20. 27 155944 SOUČKOVÁ Tereza 2001 CZE U 42.95 43.16 1:26.11 143.76
21. 26 156004 ŠERÁ Tereza 2002 CZE Z 42.54 43.60 1:26.14 144.04
22. 23 155964 LUKÁŠOVÁ Hana 2001 CZE H 42.17 44.23 1:26.40 146.50
23. 41 155991 TOMEČKOVÁ Lucie 2002 CZE M 43.13 44.05 1:27.18 153.88
24. 30 156008 KOUDELKOVÁ Dora 2002 CZE B 43.10 45.38 1:28.48 166.17
25. 37 155882 KOČÍ Kamila 1999 CZE H 44.47 44.74 1:29.21 173.08
26. 39 155915 HRADILOVÁ Johana 2000 CZE H 43.86 46.84 1:30.70 187.17
27. 38 156010 HRUŠKOVÁ Antonie 2002 CZE L 44.51 46.29 1:30.80 188.11
28. 43 155931 FIALOVÁ Adéla 2000 CZE A 47.23 47.53 1:34.76 225.56
29. 49 155893 KENCLOVÁ Aneta 1999 CZE A 46.87 48.35 1:35.22 229.91
30. 52 155816 PAČESOVÁ Barbora 1996 CZE A 48.87 50.18 1:39.05 266.13
31. 46 155928 DOKSANSKÁ Anna 2000 CZE H 50.21 50.11 1:40.32 278.14
32. 55 155992 STUCHLOVÁ Veronika 2002 CZE M 51.61 53.33 1:44.94 321.84
33. 50 155960 SKALICKÁ Veronika 2001 CZE S 50.90 55.06 1:45.96 331.48
34. 54 155996 STEINHAUSEROVÁ Valentina 2002 CZE B 54.97 51.61 1:46.58 337.35
Nedokočily 1. kolo  
  19 155967 BALABÁNOVÁ Tereza 2001 CZE T    
  40 156007 BRÝDLOVÁ Sofie 2002 CZE H    
  56 156023 DRŠATOVÁ Tereza 2001 CZE H    
  17 155963 DVOŘÁKOVÁ Ema 2001 CZE Z    
  31 155851 ENTOVÁ Klára 1998 CZE E    
  4 155923 FLEISCHEROVÁ Aneta 2000 CZE H    
  47 155968 HÁJKOVÁ Karolína 2001 CZE U    
  18 156009 HLAVOŇOVÁ Tereza 2002 CZE B    
  45 155949 KUPCOVÁ Aneta 2001 CZE L    
  14 155998 LABAŠTOVÁ Alena 2002 CZE A    
  34 155993 LANKOVÁ Štěpánka 2002 CZE U    
  53 156022 LUKÁŠKOVÁ Barbora 2002 CZE L    
  35 155897 MELKOVÁ Valerie 1997 CZE T    
  59 156019 MRÁZKOVÁ Tereza 2000 CZE M    
  44 156015 SCHUSTEROVÁ Kristýna 2002 CZE E    
  36 155830 ŠLECHTOVÁ Klára 1997 CZE A    
  42 155920 ŠTĚPKOVÁ Adéla 2000 CZE S    
  16 155973 STRAUBOVÁ Caroline 2001 CZE A    
  33 155946 TICHÁ Michaela 2001 CZE A    
  48 155989 VYDROVÁ Elisabeth 2002 CZE A    
  51 156003 ZBIHLEJOVÁ Karolína 2002 CZE L    
Nedokočily 2. kolo  
  15 155870 KAŠPAROVÁ Klára 1998 CZE B    
Nestartovaly v 1. kole  
  57 156014 FALTUSOVÁ Adéla 2002 CZE E    
Diskvalifikovány v 1. kole  
  9 705492 LILGOVÁ Sophia Christine 2002 SVK    
Diskvalifikovány v 2. kole  
  20 155983 KESTLOVÁ Viktorie 2002 CZE M    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler