Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

FIS - Český pohár - Kouty, nad Desnou

Disciplína Obří slalom Codex 666
Věková kategorie Dospělí, muži Kategorie závodu FIS
Datum 12.03.2019 Technický delegát
Vypočtená penalizace 35.04 Aplikovaná penalizace 38.04
TD report schváleno FIS TD
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body ČP
1. 1 151229 MÜLLER Marek 1998 CZE P 50.08 56.58 1:46.66 38.04 100
2. 10 151316 KLÍMA Adam 2001 CZE B 50.47 56.70 1:47.17 42.87 80
3. 5 700973 BALÁŽ Filip 2001 SVK 50.86 56.62 1:47.48 45.80
4. 14 54580 BAUER Manuel 2000 AUT 51.18 56.53 1:47.71 47.98
5. 3 240148 SZOLLOS Barnabas 1998 ISR 51.60 56.32 1:47.92 49.97
6. 6 151129 VAŠULÍN Marek 1995 CZE B 51.37 56.76 1:48.13 51.96 60
7. 9 151284 KOULA Jan 2000 CZE H 51.15 57.04 1:48.19 52.53 50
8. 15 54642 SCHUBERT Alexander 2001 AUT 51.67 56.53 1:48.20 52.62
9. 7 512285 GOLA Fabian 1998 CZE T 51.93 56.91 1:48.84 58.68 45
10. 11 151288 RECHTENBERG Jan 2000 CZE T 51.92 56.95 1:48.87 58.97 40
11. 2 700980 PAVELKA Kristián 2001 SVK 52.17 57.09 1:49.26 62.66
12. 23 54705 FLEISCHMANN Matteo 2002 AUT 52.29 57.05 1:49.34 63.42
13. 4 502356 PERSSON Andre 1999 SWE 52.29 57.28 1:49.57 65.60
14. 13 54575 ROSA Antonio 2000 AUT 52.32 57.27 1:49.59 65.79
15. 59 150235 VACEK Ludvík 1976 CZE B 52.42 57.23 1:49.65 66.35 36
16. 8 151263 FIALA Eduard 1999 CZE A 52.47 57.73 1:50.20 71.56 32
17. 17 700978 BOTKA Filip 2001 SVK 52.90 57.58 1:50.48 74.21
18. 22 150852 WALIGORA Michael 1990 CZE T 52.34 58.15 1:50.49 74.31 29
19. 19 151372 LINHART Adam 2002 CZE P 52.84 57.80 1:50.64 75.73 26
20. 21 151326 POKORNÝ Martin 2001 CZE Z 52.89 57.80 1:50.69 76.20 24
21. 18 430776 SZADKOWSKI Filip 1998 POL 52.71 58.08 1:50.79 77.15
22. 12 151111 KEJVAL Martin 1995 CZE H 53.53 57.44 1:50.97 78.85 22
23. 24 151148 HAVEL Jan 1996 CZE K 53.66 57.42 1:51.08 79.89 20
24. 25 502393 LUNDQUIST Fabian 2000 SWE 53.40 57.76 1:51.16 80.65
25. 51 151366 BOHONĚK Matouš 2002 CZE H 54.09 57.45 1:51.54 84.25 18
26. 33 700988 KLEIN Václav 2002 SVK 54.03 57.76 1:51.79 86.62
27. 37 151368 KOPECKÝ Adam 2002 CZE H 53.79 58.04 1:51.83 87.00 16
28. 26 151311 BORÁK Jan 2001 CZE T 53.87 58.08 1:51.95 88.13 15
29. 32 690775 PODOBEDOV Maksymilian 2001 UKR 54.31 57.98 1:52.29 91.35
30. 35 400317 KRABSHUIS Noah 2000 NED 54.28 58.04 1:52.32 91.64
31. 29 54706 FRANK Maximilian 2002 AUT 54.28 58.71 1:52.99 97.98
32. 28 151261 MAŘAS Jan 1999 CZE H 54.72 58.83 1:53.55 103.28 14
33. 48 54707 WEGERER Claudio 2002 AUT 55.14 58.95 1:54.09 108.40
34. 38 690776 SOROKMANIUK Illia 2001 UKR 55.00 59.11 1:54.11 108.59
35. 41 151233 HARTIG Jiří 1998 CZE H 54.84 59.48 1:54.32 110.58 13
36. 36 502346 NIVRE Fredrik 1999 SWE 54.87 59.80 1:54.67 113.89
37. 40 430816 CZERWINSKI Michal 2000 POL 55.21 59.56 1:54.77 114.84
38. 39 151324 ZÁHORSKÝ Lukáš 2001 CZE B 55.01 1:00.31 1:55.32 120.04 12
39. 45 6533025 HORSCH Caleb 2002 USA 55.82 1:00.15 1:55.97 126.20
40. 46 430856 ZACZYK Jakub 2002 POL 55.80 1:00.25 1:56.05 126.96
41. 44 340447 ZINA Jeffrey 1998 LBN 55.88 1:00.80 1:56.68 132.92
42. 54 430829 SOONS Ivo 2000 POL 55.68 1:01.11 1:56.79 133.96
43. 34 151336 ŘIVNÁČ Vojtěch 2001 CZE A 54.86 1:02.40 1:57.26 138.42 11
44. 53 151375 GLATT Jan 2002 CZE E 57.27 1:01.30 1:58.57 150.82 10
45. 52 151328 ZÍTKA Petr 2001 CZE J 56.49 1:02.15 1:58.64 151.48 9
46. 49 6533040 MESSNER Chilli 2002 USA 56.87 1:01.91 1:58.78 152.81
47. 43 151363 MORÁVEK Roman 2002 CZE H 56.37 1:02.55 1:58.92 154.13 8
48. 55 400334 EVERS Ezra 2001 NED 58.06 1:01.52 1:59.58 160.38
49. 72 151360 FIALA Šimon 2002 CZE A 58.24 1:01.63 1:59.87 163.13 7
50. 66 151269 POLEDŇÁK Petr 1999 CZE T 57.82 1:02.17 1:59.99 164.27 6
51. 61 151299 KRYŠTOF Petr 2000 CZE A 57.76 1:02.71 2:00.47 168.81 5
52. 56 151351 HRBÁČ David 2002 CZE B 58.03 1:03.18 2:01.21 175.82 4
53. 58 151355 ZÍTKA Jakub 2002 CZE J 58.90 1:03.02 2:01.92 182.54 3
54. 68 400352 BESSELAAR Tobias 2002 NED 58.73 1:03.44 2:02.17 184.91
55. 57 430813 GORSKI Filip 2000 POL 58.68 1:03.81 2:02.49 187.94
56. 70 151002 VACEK Vladimír 1986 CZE K 59.27 1:03.82 2:03.09 193.62 2
57. 69 151347 MRÁKA Tomáš 2001 CZE M 58.74 1:04.42 2:03.16 194.28 1
58. 71 151334 PROCHÁZKA Lubomír 1980 CZE M 59.62 1:03.90 2:03.52 197.69
59. 64 151343 CHVÁTAL Petr 2001 CZE B 1:00.18 1:04.57 2:04.75 209.34
60. 67 151361 KOLÁŘ Martin 2002 CZE M 1:00.23 1:04.69 2:04.92 210.95
Nedokočili 1. kolo    
  31 151250 BOKŮVKA Jan 1999 CZE T      
  60 151290 BRYNDA Jiří 2000 CZE E      
  62 151291 BRYNDA Josef 2000 CZE E      
  65 151274 KALMAN Jakub 1996 CZE T      
  20 54641 KOCH Florian 2001 AUT      
Nedokočili 2. kolo    
  63 151307 BOUDA Jiří 1984 CZE H      
  50 151332 JANÍČEK Marek 2001 CZE T      
  27 151333 POSPÍŠIL Jonáš 2001 CZE M      
  42 6533147 PULLEN Tommy 2002 USA      
  16 151225 ŠEVELA Petr 1998 CZE Z      
  47 6533200 SMITH Oliver 2002 USA      
  30 430850 SZKOLA Bartosz 2002 POL      

Partneři Svazu lyžařů ČR

Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler